Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארבע על ארבע ב35+-. מה ממליצים?

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 4049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיפות לקצר וגבוה.

עדיפות למנוע בינוני-גדול.

לא משנה דיזל או בנזין.

וו גרירה וסאנרוף זה יתרון.

מודל כמה שיותר חדש (2000-2005)

תודה

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה דרישות לתקציב - רכב גדול עם מנוע גדול ושנתון מתקדם. אולי איזו יונדאי טרקאן תכנס בתקציב (רכב לא רע דרך אגב), יש כאלה עם מנוע בנזין.

כמה שאני מבין בסוף ויתרת על ג'ימי?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן טראנו, מתחילת שנות 2000.יש גם בנזין, וגם דיזל. לנוכח מצב השוק , תוכל לקנות, 2001 ידני, דיזל או בנזין, בתקציב שציינת.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגימי הכי חדש שמצאתי הוא 2002 והוא בתיווך.

האופציות בהן נתקלתי ,

פגרו קצר 3L בנזין עם 200000קמ ,מודל 99, יד חמישית ,בלי סאנרוף ובלי וו גרירה.

קוראנדו 2005 2.9TDI עם 213000 (נמכר תוך כדי שהתמהמתי), יד שלישית.

טראנו קצר 2001 2.7TDI יד שנייה ,200000 קמ עם וו גרירה וסאנרוף.

טרופר דיזל 2004 (אני מודע לצרות עם המנוע) , יד שנייה ,פחות מ120000 קמ בלי סאנרוף ובלי וו גרירה.

כולם בין 35-40 אש"ח.

מה אומרים?

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אופציה גם לטרופר 2002 עם פחות מ160000 קמ. יד חמישית ב36000 שח+-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרופר דיזל 3.0 - אתה צריך את המנוע הבעייתי הזה (זה לא נדיר שמחליפים אותו מספר פעמים)? טרופר 3.1 דיזל או בנזין יהיו אמינים משמעותית.

פעם מוסכניק אחד אמר לי שיש לו טרופר. כאשר שאלתי אותו אם זה 3.0 דיזל. הוא ענה: "חס וחלילה".

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאג'רו Q (95-2000 בנזין קצר V6 3.0 הוא אחלה רכב .

98-2000 מגיע עם כנפיים תפוחות (לטעמי מאוד יפה).

טרופר בנזין קצר (99-2004) גם רכב מצויין. הגיר טיפה רגיש לאור הכוח העצום של המנוע V6 3500

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתך על איסוזו רודאו?

אין לי ניסיון ספציפי עם הרודיאו, אבל זה כמו הפרונטרה אחד לאחד מבחינת שלדה מתלים רק בגרסת 4 דלתות ובמקום 2 ליטר מנוע 3.2 סמ"ק V6 בנזין.

בתור ג'יפ הפרונטרה הייתה מצוינת לחלוטין ככה שזה עובר הלאה לרודיאו.

בכל היתר הוא נראה משובח ויוקרתי ולי בכל אופן עושה את זה.

אז שווה לבדוק, נכנס לך בכל המאפיינים כולל מחיר פרט לכל שיש 4 דלתות (כאילו ארוך, אבל לא ממש ארוך).

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי עליו , בתור רכב משפחתי בהחלט הייתי הולך עליו , אין לו את היכולות של הטרופר בשטח .. כך הבנתי בכל אופן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש רודיאו 2002, עם הגבהה, סאנרוף ועם וו גרירה, ללא מערכת גז, היכולות בשטח לא רעות ובהחלט מספקות לטעמי, אם אני לא טועה הרכב מפורסם ביד 2 ב33 אלף (צבע כסוף איזור נסציונה רחובות), עם טרופר אתה עלול לאכול המון קש, גם במנועי בנזין (לרוב מדובר ברכבים שנטחנו עד דק ולא נשאר כסף לתקן אז מוכרים, בניגוד לרודיאו ששימשו כרכב משפחה וקצת שטח.

אם הייתי במצבך בהחלט הייתי שוקל את זה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של טרופר בנזין קצר נעול אחורה, רכב שטח

הרמת עבירות גבוהה ביותר. אם מטופל בצורה טןבה

מדובר ב"רכב" שטח.

לך על זה ללא היסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אם תמצא טראנו 3.0 טורבו דיזל ידנית קצרה הרווחת.

אחת מהשנים 2001-2002 תתאים לתקציב

בעבר: פג'ו 205 1.4i שנת 95'\ פג'ו 205 1.4i שנת 98'

רנו קליאו 1.4 שנת 92'\ סוזוקי סמוראי 1.3 שנת 88'

מיצובישי קולט 1.6i שנת 95'\ ניסאן טראנו 2.4i שנת 97'

כיום: טויוטה קורולה 1.6i RunX שנת 07'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...