Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעצה - אחיזה רופסת סיויק 2003

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני ממליץ לך על הMAXXIS יש לי אותם עכשיו היה לי אותה בעיה כמו שלך

לאחר ההרכבה של ה MA-Z1 אי אפשר לתאר את ההבדל הצמיג אוחז בצורה מדהימה

וגם אני הגדלתי מ14 ל15 ואני יכול להגיד שיש שיפור משמעותי

Amp #1 Phase Evolution RS4 | Amp #2 Celestra da2k | Comp Hertz Mille mlk165 | Sub DC Audio Level 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להגיד לך איך זה מרגיש עם 14 כ"כ ביום הראשון שקניתי את הרכב נסעתי להעלות מידה.

אני עם קונטי פרימיום,מרגישים אחיזה מהצמיגים אך השילדה קצת רופפת ומתנתקת במעט,רצוי להחליף קפיצים מונמכים גם.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה חברים!

לפי התגובות האחרונות, ומקריאת אינפורמציה בפורומים בחו"ל, החלטתי סופית לעלות במידת הצמיגים.

מאחר והתקציב שלי הוא די מוגבל, ואני מעדיף להשקיע את רובו בצמיגים טובים ופחות בג'אנטים אשמח לדעת האם ניתן להסתפק בג'אנטים מתוצרת סינית כמובן בעלי תו-תקן. שאלה נוספת, האם ג'אנטים של אקורד 15" שנת 2004 יתאימו לסיויק?

אם מישהו בפורום מוכר ג'אנטים 15" במצב טוב (15X6-4X100) אשמח לקבל הודעה.

אחלה שבוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! אשמח לקבל המלצה לצמיגים במידה 195/60/15 בתקציב של עד 2000 ש"ח.כמו-כן, אשמח לדעת האם ניתן לסמוך על ג'אנט מגנזיום סיניבעל תו תקן אירופאי/אמריקאי.

הי,

במידה שלך תוכל למצוא צמיגי טויו במחיר שציינת פחות או יותר.

על ג'אנט מגנזיום סיני אתה יכול לסמוך. הלקוחות שלנו מרוצים.

נשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...