Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעצה - אחיזה רופסת סיויק 2003

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום! לאחר חיפוש אכן מצאתי נושאים דומים אך לא מצאתי תשובה מספיק רלוונטית. אשמח לשמוע עצה מנסיונכם . לא מזמן החלפתי את הפורד פוקוס 5 דלתות (2002) שהייתה ברשותי בהונדה סיויק 2003 4 דלתות. ואיך לאמר בעדינות, אני די מתגעגע לפוקוס. הפוקוס מרגישה ליד ההונדה בכל מה שקשור להנאה מנהיגה, היגוי ואחיזה כאימפרזה wrx. ההתנהגות של ההונדה פשוט גרועה והאחיזה רופסת במיוחד. לעניין, עם כל מה שקשור להנאה מנהיגה אני עוד יכול להשלים, אבל האם מעבר למידת צמיגים גדולה יותר קרי, 195/60/15(אפשרי מבחינת רשיון) תשפר את נושא האחיזה בצורה משמעותית? תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה צמיגים יש לך על ההונדה? אולי הם ממותג סיני לא איכותי ובגלל זה הרכב לא אוחז?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תבדוק מה מצב הקפיצים והבולמי זעזועים.

2. יש גוד רייד ויש גודייר, בתקווה שאין טעות בין הסוגים.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תבדוק מה מצב הקפיצים והבולמי זעזועים.

2. יש גוד רייד ויש גודייר, בתקווה שאין טעות בין הסוגים.

היי, הצמיגים הם של גודייר, לא גודרייד. בבדיקת הרכב בעת הקנייה. בדינמומטר. הבודק טען שהבולמים והקפיצים הוחלפו והם במצב מצוין. מחיפוש בפורומים הבנתי שאני לא הטוען היחיד נגד האחיזה של הסיויק מהשנתונים 2001-2005.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העליה במידה בפני עצמה לא בהכרח תשפר יותר מדי.

אבל, במידה הגדולה יותר עושה רושם שיש יותר דגמי צמיגים אפשריים, בעלי אחיזה עדיפה על אלו שקיימים במידה הקטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העליה במידה בפני עצמה לא בהכרח תשפר יותר מדי.

אבל, במידה הגדולה יותר עושה רושם שיש יותר דגמי צמיגים אפשריים, בעלי אחיזה עדיפה על אלו שקיימים במידה הקטנה.

תודה! אשמח לקבל המלצה לצמיגים במידה 195/60/15 בתקציב של עד 2000 ש"ח.כמו-כן, אשמח לדעת האם ניתן לסמוך על ג'אנט מגנזיום סיניבעל תו תקן אירופאי/אמריקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל נובע גם מעצם העובדה, שהפוקוס הייתה בזמנה מובילת הקטגוריה מבחינת היתנהגות לעומת הסיוויק שמעולם לא הצטיינה בתחום.:lol:

היו:

,ZX VOLCANE Fiesta 1.4S 90 ,ZX 1.4 CUPE, Clio 1.4 RT , Colt 1.6 ,TIPO MEDIA ZX 16V 2.0I :inlove:

כרגע 106 ראלי :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרויות שאני רואה במידה הזו הם: טויו CF1, פאלקן ZE912, קונטיננטל קונטי פרימיום קונטקט, יוקוהמה C-DRIVE או A-DRIVE.

יתכן שישנם עוד מספר דגמים מומלצים.

ממליץ לך לעבור בצמיגיות באזורך כדי לקבל הצעות מחיר ולחזור לכאן להתייעצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

195/65/15

הייתי עם בריג'סטון ER30 אוחזים מעולה, אבל רועשים מאוד, אני לא נהג מירוצים, ולא היה לי צורך בצמיגים כאלה.

חשבתי על היוקוהמה C דרייב, אולם גם הם היו יקרים.

בסוף קניתי רביעיית dunlop sp sport 490 הם אוחזים טוב והשקט מופתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לצמיגים אוחזים וטריים יותר אם יש לך תקציב והרצון אולי כדאי לבחון סט-אפ חדש של בולמים ,קפיצים,אנטי רול וכד' ספורטיביים יותר שישפרו משמעותית את התנהגות הרכב ואת אחיזתו,יש לקחת בחשבון שנוחות הנסיעה תיפגם ותהפוך קשיחה יותר.

אני בטוח שתמצא המלצות לשיפור האחיזה בפורומים ייעודיים בעיקר בחו''ל.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי סיוויק 2005 (4 דלתות כמו שלך) וגם אני עליתי במידת צמיגים מהסטוק ל 195/65/15 אין בעיה שתשים 195/60/15 שניהם במידה.

אני יכול להעיד שהשיפור הוא מאד מורגש, מבחינת אחיזה כמובן לטובה, לגבי נוחות נסיעה גם היה שיפור ורעשי הכביש קטנו.

הכי חשוב זה ללכת על צמיגים מחברה ידועה ולא צמיג סיני, נ.ב ראיתי שמישהו המליץ פה על המקסיס אז אני דווקא ממליץ לך הפוך לא להתקרב מחבר שהתקין אותם ומביקורות בחול (צמיג בינוני נטו) לעומת זאת יש המון חברות אחרות (שים דגש על הדגם) שיעשו את העבודה.

אצלי מורכבים רביעיית Premium Contact 5 אין תלונות. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...