Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גוון נורות לד מקוריות בקיה ספורטאז׳

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, התחדשנו בקיה ספורטאז׳ מהחברה וקצת מציק בעין העיניין שיש לדים בפנסים ואור צהוב ומגעיל באור דרך, אני מעוניין להרכיב קסנון על הרכב בגוון של הלד, אך אני לא יודע את הגוון לד כדי לקבוע כמה k צריך כדי שהלד והקסנון יהיו תואמים בצבע, מי שיודע מה הגוון לד מוזמן לעזור לי, תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לפי מה שאני ראיתי בקיה ספורטאז מדובר בלד לבן קר

אז אני מאמין שאתה צריך משהו באיזור ה6000K~6500K, זה לבן, ולא משנה איזה קסנון תשים הכל יהיה יותר טוב מהצהוב שיש

כרגע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5000K-זה לבן שלג 8000K-זה כבר נוטה לכחלחל אבל אצל כל חברת נורות זה משהו אחר הכי מומלץ 6000K הוא גם לא מושך את העינים של הכחולים

6000K לי יש באוטו וזה יותר בגוון של לבן תכלת, אני אזמין אברר עוד קצת ואזמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...
תראה לפי מה שאני ראיתי בקיה ספורטאז מדובר בלד לבן קר

אז אני מאמין שאתה צריך משהו באיזור ה6000K~6500K, זה לבן, ולא משנה איזה קסנון תשים הכל יהיה יותר טוב מהצהוב שיש

כרגע :)

יש המלצה לנורה מסוימת

אשמח לקישור Aliexpress או משהו דומה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.aliexpress.com/item/32878721266.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dDH8UqN

ממליץ על הסוג הזה, בנוי במידות של נורת הלוגן וגם ישב טוב עם הכיסוי פלסטיק מאחורי הפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקרה עשיתי מחקר מעמיק בנושא נורות LED השבוע.

תוך כדי החיפושים מצאתי את האתר הבא - https://bulbfacts.com (אין לי שום קשר לאתר למען גילוי נאות)

יש שם סיקרות שנראות מאוד רציניות והמלצות לפי סוג הפנס שמותקן ברכב (רפלקטור או פרוג׳קטור)

בכל מקרה אם אני זוכר נכון ברכב שלך יש נורות מסוג פרוג׳קטור, ולפי הרשימה אצלם מומלצת מאוד נורה לד מחברת Katana שניתן להזמין דרך אמאזון בעלות סבירה לחלוטין (סביב ה-$40)

צריך רק לוודא אם הנורה שאתה קונה מתאימה לבית הנורה ברכב שלך.

בהצלחה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...