Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין טויוטה פריוס ללקסוס IS250

aryelevin
שימו לב! השרשור הזה בן 4103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, הודעה ראשונה שלי :)

אני מאוד מתלבט בין לקנות פריוס דור 3 (יש לי חבר שיש לו, ובדקתי צריכה - כ-1 ל-15, מרשים, אבל מאכזב לעומת דור 2, ובכלל לעומת נתוני היצרן) שנת יצור 2010 מליסינג נהג יחיד או לקסוס IS250 שנת ייצור 2008 פרטית - ברמת גימור פרמיום כולל הכל, כגון מסכים אחורה, מצלמת רוורס, חיישנים, קסנון אקטיבי, ועוד.

שניהם יש לי הצעה עם מחיר קרוב אחד לשני, ואשמח לשמוע את חוות דעתכם..

תודה רבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מתפלא על ההשוואה, ואני מתנצל ששכחתי להסביר מה אני מחפש.

הנאה מנהיגה - פשוט לא הקטע שלי.

חשוב לי נוחות, נסיעה שקטה ורגועה, אבזור, מנוע עם כוח (שוב - לא איזה היסטריה), אמינות, וטיפה פוזה, וע"ז הדרך..

אל תסתכל עלי כ"נהג" במושגים שלך של "הנאה מנהיגה", סתכל על זה כמשהו יותר רגוע...

אני פשוט מנסה לשמוע את השיקולים...

תודה בכל אופן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע עם כוח לא נראה לי שתמצא בפריוס, במיוחד לא בהשוואה ללקסוס.

שני רכבים שונים לחלוטין בכל הספק(מלבד העובדה ששני הרכבים הם טויוטה :lol: )

הלקסוס תהיה יקרה יותר לאחזקה(החל מצריכת דלק גבוהה יותר ועד לחלפים יקרים יותר) אבל עם זאת היא תתן הרבה יותר תמורה לכסף.

ההבדל של השנתיים לא כלכך משחק פה תפקיד לדעתי בין שני הרכבים היות ושניהם כבר לא חדשים.

נסיעה שקטה ורגועה תקבל בשתיהן(ובכל רכב חדש שתרכוש), הלקסוס תציע הרבה יותר אבזור, אמינות אני מאמין ששתיהן יהיו אמינות אך לא יודע כלכך לגבי המנוע החשמלי של ההיברידית. פוזה בפריוס תקבל רק ממחבקי עצים למיניהם או כל מיני אירגונים לשמירה על איכות הסביבה בלקסוס מן הסתם יש 'שיק' שאין בפריוס.

אבל זה בכלליות כי אתה שואל בכלליות. תתן ספציפית את הדרישות שאתה מחפש ונוכל לעזור יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מה שאני יודע מבחינת הפריוס, שיש הרבה רעשי כביש ורוחות במהירויות מעל 70-80 קמ״ש, וצריכת הדלק בפועל היא כ-1 ל- 15-16, אז השאלה היא עד כמה הפרש יהיה בעליות, ולגבי החלקים, מניסיוני עם טויוטה, כמעט ולא מחליפים חלקים חוץ מתחזוקה שוטפת, אז גם כאן השאלה היא מה ההפרש?

אני לא מצפה למספרים, אלא לסדרי גודל באחוזים...

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לארגן לעצמך סיבוב ארוך בלקסוס. אם ההתלהבות לא תהיה גבוהה מדי, אפשר בהחלט להסתפק בפריוס, אוטו נעים למדי, בכלל לא עגלה בגירסתו הנוכחית, מרווח מאוד וחשוב מכל "שותה" חצי מהלקסוס וזה גם תענוג לא קטן, אם אתה הוא זה שמשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה לי כאן עוד אופציה, קמרי 2009 הייבריד כולל מערכת מולטימדיה של טיוטה, עדיין איכות טיוטה, וללא אבזור יותר מדי מורחב, חסר לי חיישן גשם, אוורור מושבים, וכמובן מערכת שמע 8 רמקולים לעומת 13 בלקסוס, ועוד, השאלה היא האם אני לא מקצין בדרישות לעומת המשוואה מול המחיר?

לגבי הפריוס, אני מכיר אותה טוב מאוד, אני לא מאמין שהיא שקטה כמו הלקסוס, אם כבר הקמרי יכולה להיות כזו (למרות שאני בספק רב).

שלא לדבר על האבזור הדליל של הפריוס כאן בארץ, בושה, מורידים מהאוטו כל חתיכת פלסטיק אפשרית בשביל לחסוך...

מה שעוד מעניין אותי לדעת, האם המרווח בלקסוס לעומת הפריוס קטן משמעותית?! הבנתי שהלקסוס צפופה מעט... /:

תודה שוב לכל העוזרים...

ערב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה לי כאן עוד אופציה, קמרי 2009 הייבריד כולל מערכת מולטימדיה של טיוטה, עדיין איכות טיוטה, וללא אבזור יותר מדי מורחב, חסר לי חיישן גשם, אוורור מושבים, וכמובן מערכת שמע 8 רמקולים לעומת 13 בלקסוס, ועוד, השאלה היא האם אני לא מקצין בדרישות לעומת המשוואה מול המחיר?

לגבי הפריוס, אני מכיר אותה טוב מאוד, אני לא מאמין שהיא שקטה כמו הלקסוס, אם כבר הקמרי יכולה להיות כזו (למרות שאני בספק רב).

שלא לדבר על האבזור הדליל של הפריוס כאן בארץ, בושה, מורידים מהאוטו כל חתיכת פלסטיק אפשרית בשביל לחסוך...

מה שעוד מעניין אותי לדעת, האם המרווח בלקסוס לעומת הפריוס קטן משמעותית?! הבנתי שהלקסוס צפופה מעט... /:

תודה שוב לכל העוזרים...

ערב טוב.

למרות עומס הזמן, אולי הנוחות העדיפה שבהחלטה על סמך עצות בפורום ואולי תמונות, הייתי ממליץ לשנס מתניים, למצוא שעה או שעתיים ולעבור בשתי הסוכניות המדוברות, לפחות על שאלת ה"צפוף יותר או פחות" תוכל לקבל תשובה די סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, לגבי הפריוס, אני מכיר אותה אישית, היה לי דור 2, ויש לי דור 3 מחבר שלי (קרוב משפחה האמת) כבר קרוב לחודש (נסע לחו"ל), ובדקתי אותה, ואני מתלבט מכמה כיוונים:

1. האם הבדלי המרווח ברכב הוא משהוא משמעותי (כי אני יודע שהלקסוס צפופה יותר, השאלה היא עד כמה בהשוואה)

2. כמה הפרש יהיה צריכת דלק בפועל?

3. אבזור (בזה הפריוס חלשה ביותר לטעמי, אפילו את המצב של תאורה קדמית אוטומטית הורידו בארץ, בזמן שהחיישן עצמו קיים באוטו, עובדה שכאשר אורות דולקים ביום, אז התצוגות מאירות חזק, ואם אני נכנס למנהרה, אז התצוגות נחלשות אחרי כמה שניות, אבסורד, מעצבן)

4. טיפולים, האם הם יותר יקרים משמעותית? (לא כולל חלקים, שזה לרוב לא מחליפים בטויוטה-לקסוס, תקנו אותי אם אני טועה).

5. בפריוס יש המון-אבל המון רעש בנסיעה מעל 70-80 קמ"ש, השאלה היא מה בלקסוס ומה בקמרי?

נסו בבקשה לעורר לי אולי דברים שאני לא יודע או לא שם לב...

תודה שוב ויום טוב...

תיקון: אנחנו זוג עם אחד (או שתיים, לא יודעים עדיין :) ) בדרך, פשוט שתקבלו קנה מידה על המרווח הנדרש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מאיפה החלטת שלקסוס יותר צפופה.

היא יותר גדולה בכל פרמטר אפשרי מהפריוס, למעט כמה עשרות ליטרים פחות בתא המטען.

תעשה נסיעת מבחן בכל שלוש המעמדות, וכך תוכל להחליט - לדעתי אתה משווה בין מכוניות בקטגוריות שונות לחלוטין,

ואולי אחרי נסיעת המבחן, גם "ירד לך האסימון" ותדע מה אתה באמת רוצה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשני ילדים גם רכב קומפקטי מספיק.

ממה שאני מבין, אתה "נעול" על טויוטה, ולכן אני בכלל הייתי שוקל AVENSIS חדשה יותר, ואולי אפילו קורולה היתה מספקת אותך בהקשר זה. אמנם לקורולה אין "אפקט הגעה", אבל באותו תקציב אתה יכול לרכוש רכב חדש יותר משמעותית.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה לי כאן עוד אופציה, קמרי 2009 הייבריד כולל מערכת מולטימדיה של טיוטה, עדיין איכות טיוטה, וללא אבזור יותר מדי מורחב, חסר לי חיישן גשם, אוורור מושבים, וכמובן מערכת שמע 8 רמקולים לעומת 13 בלקסוס, ועוד,

הייתי שוקל את הקאמרי היבריד , היתה לי אחת כזאת שנתיים.

רכב מדהים , נוח , אפס תקלות ועלויות אחזקה מצחיקות!

הלקסוס מאוד יקרה בטיפולים וחלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, זה ברור שאני נעול על טיוטה, :)

לגבי קורולה אוונסיס, פשוט מדי בשבילי, אני רוצה יותר מסתם...

לגבי המרווח, אני קראתי פשוט בהרבה כתבות שהמרווח בלקסוס IS צפוף מעט, ולכן שאלתי ביחס למה מדובר, פריוס או קמרי?

לגבי העלויות של הלקסוס, אני שואל עד כמה באחוזים יהיה הפרש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את עלות התיקונים - הוצאות הדלק תהיינה פי שתיים מהפריוס או הקאמרי.

מעבר לכך סביר שיהיה הפרש של כמה אלפי שקלים בשנה (קשה לדעת בדיוק)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...