Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהירות! סוחרי רכב במסווה

nozza
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישנו זוג סוחרי רכב, כנראה בעל ואישה, שפועל באזור נתניה במסווה של מוכרים פרטיים.

השיטה:

לוקחים רכב מסוכנות ליסינג (בד"כ אחרי תאונה קשה) ומציגים אותו כרכב שהם נסעו עליו בליסינג מימוני.

אני מכיר אישית מישהו שנפל בפח. מכיוון שהם נראו אמינים ויתר על בדיקה וגילה מאוחר יותר שהרכב עבר תאונה קשה.

סימנים מחשידים:

1. אין קבלות על טיפולים או שמות ספציפיים של מוסכים בו הרכב טופל. יגידו לכם ש"הכל רשום בספר הרכב".

2. הרכב לא נמצא ליד הבית. "בעלי עובד בXXXX והרכב איתו במשך היום".

כרגע יש מודעה אחת לפחות ביד 2 שאני חושד ששייכת לזוג. יונדאי CW ממושב סביב נתניה.

וודאי יש עוד הרבה רמאים שם בשטח אבל אלה מוכרים לי אישית.

הישמרו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידוע שכלל ראשון בקניית רכב משומש מפרטי הוא להגיע למוכר הביתה. כל הסיפורים כמו שאתה מתאר "הרכב רוב היום אצל בעלי וכו'" מיד חייבים להדליק נורת אזהרה. הבעיה היא שחברי הפורום בדרך כלל מודעים לדברים האלה והפתאים התמימים שלא, מן הסתם גם לא גולשים בפורומים מקצועיים ורואים את האזהרה הזאת. אולי כדאי שתפנה לכלבוטק. תפור עליהם "העוקץ של זוג הנוכלים מנתניה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של הזוג הזה הם גם מכניסים אותך הביתה.

מאוד מתוחכמים.

הם גם מחזיקים כמה טלפונים כך שכשאתה מתקשר מיד יודעים על איזה רכב מדובר.

פועלים כבר לפחות 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבית שלהם/שכור?

אתה יכל לתת יותר פרטים מזהים כגון נייד/טלפון?

כתובת?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי רוצה לכלול פרטים מכלילים כאלה, לדוגמא לאחי יש רכב והוא כבר לא נוסע הבו אז אבי לקח אותו אבל בלי העברת בעלות.

מדוע זה צריך להיות חשוד אם נירצה למכור את האוטו?

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עכשיו עם הקורבן שאני מכיר.

זה היה לפני כשלוש שנים. הבית נראה שכור ולא ממש מאוכלס. זה היה בית קרקע באחת השכונות הדרום מערביות של נתניה. כל המשפחה התגייסה שם לתרמית, כולל הילדים.

אני לא מעוניין לתת פרטים נוספים כמו שם או טלפון על מנת לא להיות חשוף בצורה אישית לתביעה או התנכלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור נתניה יש הרבה מודעות של סוחרים במסווה, יש להם טלפון ייעודי לכל רכב ומגוון סיפורים והמצאות.

יד 2 מלאה במודעות של סוחרים אלה, לרוב הם כותבים מושבים בשרון ושמות של יישובים כמו: אבן יהודה, שפיים, אודים, בית יהושע וכו'... בטלפון הם מציגים פרטים מסויימים: רכב פרטי וכו', כשמנסים לקבוע הם אומרים שניתן לראות ליד העבודה שבמקרה היא בנתניה.

לפני כחצי שנה קבעתי עם אדם ממודעה ביד 2 שהציג עצמו כאדם פרטי שגר ביישוב ליד נתניה. כשהתקשרתי שאני רוצה לבוא הוא אמר שהאוטו חונה בנתניה ליד העבודה שלו. הרכב איתו הוא הגיע חנה עם שלט למכירה ליד הבית שלי במשך חודשים רבים, שאלתי אותו על זה והוא אמר שזה רכב של אשתו ושהוא פירסם אותו למכירה רק השבוע וכנראה אני מתבלבל, מפה לשם כל הפרטים שנכתבו במודעה והוצגו היו שקריים הרכב הוצג כפרטי והיה יד שנייה מליסינג, היתה הפקדת סוחר ועוד... על כל שאלה ששאלתי המוכר הציג שקר חדש. . חיפוש קצר של שמו בגוגל העלה שמדובר בסוחר רכב מוכר.

משיחה עם חברים שחיפשו רכב גם הם נתקלו בסוחר הזה, אותם סיפורים אותם מקומות מפגש, מכוניות שונות.

כשאתם הולכים לראות רכב שימו לב ובידקו היטב את הפרטים ואת הרישיונות, תשאלו המון שאלות ואם משהו מריח לא טוב, אז זה מסריח!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגר בנתניה העיר מוצפת בסוחרים וכן ברובם הם כאלה .

כל אזור תעשייה ישן מלא במגרשים של סוחרים כאלה.

ואני חושב שזה ברור לא לקנות אצל סוחר רכב , במיוחד רכבי ליסינג . לפעמיים עדיף להשקיע קצת יותר אבל לדעת שיצאת עם רכב ולא חתול בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

לדאבוני, זה בדיוק מה שקרה לי.

שילמתי בצ'ק למוטב בלבד לבחור נחמד בשם מיכאל בכר, זה מה שהוא ביקש לרשום בצ'ק.

ישנו זוג סוחרי רכב, כנראה בעל ואישה, שפועל באזור נתניה במסווה של מוכרים פרטיים.

השיטה:

לוקחים רכב מסוכנות ליסינג (בד"כ אחרי תאונה קשה) ומציגים אותו כרכב שהם נסעו עליו בליסינג מימוני.

אני מכיר אישית מישהו שנפל בפח. מכיוון שהם נראו אמינים ויתר על בדיקה וגילה מאוחר יותר שהרכב עבר תאונה קשה.

סימנים מחשידים:

1. אין קבלות על טיפולים או שמות ספציפיים של מוסכים בו הרכב טופל. יגידו לכם ש"הכל רשום בספר הרכב".

2. הרכב לא נמצא ליד הבית. "בעלי עובד בXXXX והרכב איתו במשך היום".

כרגע יש מודעה אחת לפחות ביד 2 שאני חושד ששייכת לזוג. יונדאי CW ממושב סביב נתניה.

וודאי יש עוד הרבה רמאים שם בשטח אבל אלה מוכרים לי אישית.

הישמרו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נפלתי על זוג כאלה מחדרה, ממוצא רוסי.. הכל היה נראה לי מפוברק מדי וברחתי משם.

המודעות עדיין נשארו בלוח איזו חצי שנה לאחר מכן

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רשום בדרישות קבלה למגורים בעיר.

Sent from my SM-N900T using Tapatalk

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא נתניה זכתה להיות הבירה של סוחרי הרכב?

בגלל קרבתה לשטחים. אפשר לתקן בזיל הזול רכבים אחרי תאונה או סתם כאלה שדורשים קוסמטיקה.

היה פה בעבר סיפור בפורום, על סובארו B4 שנראתה כמו חדשה - ובבדיקה אחרי הקנייה התברר שהיא עם 300 אלף ק"מ. הסוחר פשוט קנה אותה במחיר כ"כ נמוך, שהוא היה יכול לשלם על החלפת כל חלקי הפנים בחדשים. כמובן שגם סובבו את הספידומטר לאחור ומכרו אותה במחיר מפולפל - וכל זה כמובן בנתניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...