Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהירות! סוחרי רכב במסווה

nozza
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עוקב אחרי סוחר שמפרסם רכב למכירה בפייסבוק (איביזה ירוקה) כבר כמעט שנה אם אני לא טועה, והוא אפילו העלה את המחיר. יש למישהו סיבה הגיונית לדבר הזה?

אגב, הוא לא מפרסם ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יכול להיות שאחד הסיבות שאותו סוחר שלא מפרסם ביד 2 בשביל לא לשלם להם כסף.

שאני ניסתי לפרסם לאחרונה רכב למכירה חסמו לי את המודעה עקב מבחינתם שאני סוחר רכב, אבל הסברתי להם שפיסמתי רכבים עבור המשפחה אפילו לא עם המספר שלי ולא שהיו בבעלותי.

טענו הפסדת את אפשרות הפרסום שלך בחינם יש לך אפשרות לשלם כסף או לא לפרסם מודעה, הסברתי להם שהם עושים מונופל כי הם הלוח הכי מוכר ופעיל בשוק וכך הסתיימה השיחה.

יש להם חוק שאם אתה מוכר מעל 2 רכבים בשנה אתה נחשב סוחר רכב.

והם דורשים עבור הפרסום 1000 שח ל 3 חודשים.

יכול להיות אותו סוחר לא מעוניין לשלם להם ובגלל זה לא מפרסם אצלהם.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר זול לקנות עוד סים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, למי שזוכר מהשרשור שאני פתחתי על הסוחר מנתניה (I30CW שגילינו שזוייף מד הק"מ ברכב מ-160K+ ל-32K) רציתי לציין עוד סימן שניתן (בעזרת קשרים כמובן) לראות את עברו שלהרכב:

כל חברה מסמנת את הרכבים שלה בסטיקרים שלה. למשל התרמית שהיתה אצלי, הצלחתי לבטל אותה די מהר בעזרת חבר פורום שבדק את הרכב שהיה בבעלות הרץ. הרכב עבר צאונה קשה למטב ידיעתי ונזרק לסוחר המנוול הקרוב למקום משכנם.

מאלבר אפשר לראות את הסמל של הצפרדע ליד מכסה הדלק/בגאז' (בגדול רכבים של אלבר לא להתקרב. עברתי על לפחות 10 מהם והם במצב זוועתי עד מחריד).

שלמה - המדבקה העגולה שלהם.

כל המדבקות מותירות סימנים שדי קשה למחוק ולהסיר. שווה לבדוק את העניין.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,אל תכליל בבקשה, היו לנו 2 עסקאות טובות מאוד באלבר- אחת ב 2007 ואחת ב 2009.

שתי העסקות של אבא שלי- בראשונה רכש מהם סיוויק 2005 שהיתה בליסינג ובמקרה השני בלחץ שלי נרכשה מאזדה 3 ספיריט,שהיתה רשומה על עסקת איזי פיי (לךקוח פרטי החל עסקת מימון ואחרי 3 שנים החליט לא להמשיך)- בשני המקרים הרכב היה אמין -המאזדה נמצאת אצל אבא שלי עד היום (כבר 9 שנים, הרכב כמעט בן 12 והוא לא מוכן להיפרד ממנו) ואפילו את האחיין הקטן שלי בן שנה פלוס קל יותר לשכנע להיפרד מאבא שלו..

אני אישית ביצעתי שתי עסקאות בהרץ- בראשונה I30 - שירתה אותי נאמנה 3-4 שנים עד שהתחילה להתפרק (ליסינג בכל זאת) ולפני 7 חודשים קניתי את המחליפה -סיוויק 2013 .

צריך להיזהר מכל המגרשים הפרטיים שמקבלים מחברות הליסינג את הסחורה- בד"כ אלו רכבים שבורים/גמורים/מעוכים/מרוסקים על הרצפה (ותודה לשראל ומשפחת ת'אקט).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חברים אשמח לעזרתכם. אני לא יודע מה קורה עם מגרש בשם אמנון הקטן, יש המון מודעות ממשתמשים פיקטיביים בפייסבוק, תגובות פיקטיביות בפייסבוק, תגובות מזוייפות בגוגל, והמון רכבים שכביכול נדרש עליהם הרבה מתחת למחירון.

למישהו יש מושג מה זה הדבר הזה ואיך אף אחד לא פועל נגדם? זה פשוט להטעות אנשים, למען האמת ניסיתי ליצור קשר עם אחת המודעות המפורסמות ופשוט הבנתי שזה פרופיל פיקטיבי בפייסבוק. הזוי. מעניין כמה כל העסק עלה להם ואם הם מרוויחים משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אשמח לעזרתכם. אני לא יודע מה קורה עם מגרש בשם אמנון הקטן, יש המון מודעות ממשתמשים פיקטיביים בפייסבוק, תגובות פיקטיביות בפייסבוק, תגובות מזוייפות בגוגל, והמון רכבים שכביכול נדרש עליהם הרבה מתחת למחירון.

למישהו יש מושג מה זה הדבר הזה ואיך אף אחד לא פועל נגדם? זה פשוט להטעות אנשים, למען האמת ניסיתי ליצור קשר עם אחת המודעות המפורסמות ופשוט הבנתי שזה פרופיל פיקטיבי בפייסבוק. הזוי. מעניין כמה כל העסק עלה להם ואם הם מרוויחים משהו.

אם לדעתך הסוחר לא אמין,פשוט אל תקנה ממנו.

לתקן את העולם אתה לא תצליח,מקסימום יסגור ויפתח כמה ימים אחרי תחת שם אחר.

אם הם מתעסקים בזה-כנראה שמרוויחים,אף אחד לא סוחר ברכבים בוולונטריות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

המלצה נוספת, בדיקה פשוטה מאוד -

לבדוק את כל חלונות הרכב ולוודא שיש עליהם חותמת מקורית של היצרן (לעתים בשילוב עם השם של יצרן החלונות).

במקרים רבים כשרכב עובר תאונה, בזמן התיקון חוסכים ושמים חלונות לא מקוריים (במיוחד חלון קדמי שהוא יקר), ואז יהיה עליהם לוגו אחר.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא בהכרח מעיד על תאונה.

גם אם עפה אבן על השמשה בכביש מהיר תזכה לקבל מהביטוח שמשה חלופית. זה עדיין לא אומר שהרכב עבר תאונה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

אבל זה אינדיקציה ששווה בדיקה, במיוחד ברכב חדש, כאשר גם להחלפה תמימה של חלון יש משמעות מסחרית (ישנם מותגים עם חלונות ייחודיים, ברמה גבוהה בהרבה מהחלונות החליפיים).

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענה לי בחור נחמד וטען שהרכב נמצא אצלו בעבודה בכפר יהושוע ואחכ קבע עימי בכפר נטר .

כנראה בית יהושע.

סוחרי נתניה מפרסמים את מרכולתם באודים/בית יהושע/כפר נטר והסביבה. בפועל אתה מגיע לאותו סוחר בטלפון אחר. הוא יפגוש אותך בנתניה כי הוא "במקרה שם בסידורים" ואולי יטריח את עצמו לפגוש אותך באחד המושבים בסביבה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...