Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

recone kit AA HAVOC 15

Rentalcar
שימו לב! השרשור הזה בן 4104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ושבוע טוב לכולם.

בגלל טעות אנוש חמורה נסדק הפלסטיק המגן על הממברנה.

מאיפה ניתן להזמין קיט ריקון לסאב AA havoc 15 אינץ

או קיט של סאב דומה כדי לקחת לו את הפלסטיק.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להאבוק יש דאסטקאפ מלא הפוך. אם יש לך סדק אין צורך בריקון שלם. יש לך שתי אפשרויות:

1.למרוח אפוקסי באיזור. לא יהיה יפה אך יעשה את העבודה.

2. להזמין דאסטקאפ חדש מהיבואן (אליקו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוויד

אני ממש לא בטוח אם אליקו המשיך בייבוא של אסנדנט-אודיו (AA) וFI גם כן.

אבל לא יזיק לפנות אליו לייעוץ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז באמת שיפנה אליו - כנראה שיהיה צורך לעשות הזמנה אבל אליקו הוא בהחלט הכתובת הכי טובה גם אם הוא לא מייבא אותם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם אכן מדובר בדאסטקאפ.

אשמח לקבל פרטי התקשרות עם אליקו פה או בפרטי

ועוד שאלה לקינוח האם החברות fi/aa xcon וכדו׳ לא חולקות את אותו הדאסטקאפ? אפשר למצוא אולי באיביי או אמזון חלק כזה?

ושוב תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Xcon זו לא חברה אלא דגם של חברת SSA, אשר Fi מייצרים להם את הסאבים.

Fi הם הבעלים של AA כבר כמה שנים והכל יוצא מאותו המפעל תחת מותג כזה או אחר.

אם אתה מחפש רק דאסטקאפ שלם, תבדוק באתר fixmyspeaker.com, אני הזמנתי מהם 3 ריקונים שונים וסאב שלם כבר (מה שיש לי בחתימה, Psi - חברת האם שלהם) והמחירים והשירות מאוד הוגנים. מה שיותר קריטי פה זה האם תצליח להוריד את כל הדאסטקאפ מבלי לקרוע את הממברנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי גם שמסתובב לו כאן איזה האבוק כמו שלך למכירה ביד 2 דרך אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק הדאסטקאפ העליון אין לך ממש ממה לדאוג גם אם תוריד אותו אתה תיראה שיש עוד דאסטקאפ קטן מתחתיו לפי מה שראיתי מהסאב של תמיר הדאסטקאפ העליון אם אני לא טועה הוא יותר ליופי.

אגב אתה יכול לדבר עם תמיר יש לו דאסטקאפ כזה שפירקנו מהסאב שלו.

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...