Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניהול מנוע לסיאט איביזה Tdi

שימו לב! השרשור הזה בן 4055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! לא מזמן קניתי סיאט איביזה 2003 דיזל ספורט (Tdi) ורציתי לדעת אם קיים לרכב הזה איזה אפשרות לתוכנת ניהול מנוע או צ׳יפ כלשהו. ואם באמת יש אז מה התופעות לוואי (בלאי צריכת דלק וכדומה) תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תוכנה של Upsolute שתעלה אותך מ 31.6 קג"מ ל 40.5 קג"מ , כך שמדובר בתוספת של 8.9 קג"מ.

גם ההספק יעלה מ 130 כ"ס ל 163 כ"ס חדשים.

יש עוד גרסא של Upsolute שתעלה אותך ל180 כ"ס אבל שמעתי שהיא לא מומלצת בכלל. בלאי גבוהה מאוד , והרבה עשן שחור.

בנוסף תהנה משיפור בצריכת הסולר , בעיקר במהירויות שיוט ותוספת המומנט האדירה ,תזניק את הרכב קדימה ,כמעט בכל תחומי הסל"ד.

כמה ק"מ האוטו עבר ? ואיזו יד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

215000 ק״מ יד שמינית, אחת היפות! ורציתי לדעת לגבי התוכנה הראשונה שאמרת ( של 30 כ״ס) כמה עולה בערך? והאם יש בלאי למנוע משמעותי. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא צבע תכלת ?

התוכנה עולה בין 2000 ל2500 תלוי במחשב של האוטו שלך.

אין שום בלאי כל עוד אתה תטפל ברכב כמו שצריך. טיפולים בזמן ואפילו כדאי לפני הזמן. שמן מנוע שעומד בתקן של היצרן.

אתה צריך שמן 5W40 סינטטי מלא שעומד בתקן של 505.01 בלבד !! פילטרים מקוריים של VW או של קנכט.

אתה מקפיד לתת לטורבו להתקרר אחרי מאמץ (בערך דקה) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי שיש בלאי, בעיקר לקלאץ שמתקשה להתמודד עם המומנט הגבוה, עלותו מאוד יקרה.

גם הטורבו עדין יחסית.

הקפד להשתמש בשמן איכותי, אל תלחץ בתחילת נסיעה ותן למנוע להרגע לפני כיבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת האיביזה תכלת עם היד 8 וה200 ומשהו אלף אז זאת אותה אחת שאנחנו מדברים עליה. חוץ מזה שכמעט עשיתי טעות וקניתי אותה לא ידוע לי עליה שום דבר (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת האיביזה תכלת עם היד 8 וה200 ומשהו אלף אז זאת אותה אחת שאנחנו מדברים עליה. חוץ מזה שכמעט עשיתי טעות וקניתי אותה לא ידוע לי עליה שום דבר (:

הוא כתב שהיד 8 ו-200 אלף ק"מ צהובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כתב שהיד 8 ו-200 אלף ק"מ צהובה.

אני יודע שהוא כתב את זה ! מה זה קשור למה שאני כתבתי ?!

הוא כתב משהו אחד ואני כתבתי משהו אחר. למה אתה חושב שרק הצהובה שיש לו היא יד 8 עם 200 אלף ק"מ ?! :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ׳׳טעות׳׳?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...