Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על פנצרייה באזור נצרת,רמת ישי, עפולה

max007
שימו לב! השרשור הזה בן 4101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני זקוק להמלצה על פנצרייה באזור שרשמתי, חיפה זה די רחוק לי וזה המוצא האחרון שלי, אם מישהו מכיר או חווה בפנצרייה טובה באזור אשמח להמלצות.

יש לי סקודה פאביה דגם הספורט(צמיג 16-45-205 אם אני לא טועה).

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביב סוכנויות ביציאה מעפולה לכיוון התענכי"ם, שירות מצויין, מבחר גדול, הוא יזמין לך מה שתרצה.

אני ממליץ לך להתרחק מהפנצ'ריה שצמודה למכון רישוי אמיתי, הוא תיקן לי פנצ'ר ואחרי שהרכיב את הגלגל על האוטו הוא החליט שהוא לא נראה לו וצריך להחליף אותו וגם את הצמיד השני והציע לי במקום זוג הנקוק דיי חדשים לקחת זוג צמיגי היי פיי או משהו כזה (כמובן שזאת חברת בת של...) וגם ניסה לדפוק לי מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך הוא מבחינת מחירים?

ועוד משהו אשמח גם להמצלה על צמיגים, כרגע מורכב הסט המקורי שבא עם הרכב BRIDGESTONE TURANZA קוד מהירות 83W, הצמיגים ממש מעולים ומחזיקים טוב על הכביש שזה הדבר שהכי חשוב לי.

תקציב סביבות 500-600 לצמיג, אפשר לעלות טיפה יותר אם באמת שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי קצת הנחה דרך שכנה שעובדת עם אשתי אבל לא משהו משמעותי מדי.

במידה שלי הצמיגים דיי נדירים ודיי יקרים, קיבלתי יוקוהאמה C Drive II ב-420 ש"ח ליחידה. סביר ביותר לעומת מה שביקשו במקומות אחרים ועוד לצמיגים באיכות נמוכה.

קח בחשבון שבמלאי יש לו כמעט רק קומהו אבל הוא מזמין הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי צמיגים קדמיים בפנצריה בתחנת דלק מול הכניסה ליקנעם. לא היה לו במלאי את המידה הזאת, אז הזמין לי מתל אביב זוג צמיגי TOYO T1R טריים מאוד בני חודשיים ב- 600 ש"ח ליחידה (מידה 205/45R16). אני מאמין שהייתי יכול להוריד אותו עוד, אבל הגעתי אליו אחרי ששני צמיגים התפוצצו בעקבות כניסה לבור עמוק, וחוץ מזה תבעתי אח"כ את בעל השטח וקיבלתי 80% מהסכום גם ככה. השירות היה מצויין - חד משמעית אחזור לשם שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"צמיגי האני" בכניסה לטבעון מכיוון זובידאת. אני יצאתי משם מרוצה ובלי חור בכיס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משהו ספורטיבי אז אתה יכול ללכת על ה-T1R או יוקוהאמה S Drive.

אני אישית בחרתי ב-C Drive שהוא צמיג נוחות שקט ואוחז לא רע.

באותו סגנון אתה יכול לנסות פירלי P6/P7, גודייר אקסלנס או קנוטי פרימיום קונטקט שהוא דיי יקר.

הצמיג המקורי שלך באמת מעולה אבל הוא מאוד מאוד יקר, אני לא בטוח ששווה לשלם כל כך הרבה כשתוכל לקבל חבילה דומה במחיר נמוך משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי ביטון בעפולה. קיבלתי שירות טוב ועבודה מקצועית במחיר הוגן.

בדיוק מה שגם אני רציתי להגיד. אני קניתי פעם אחרונה אצלו ומחירים די סבבה. גם אצל אביב סוכניות קניתי וגם הם סבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך ה T1R? הכי חשוב לי איך הם מחזיקים על הכביש?

וד"א אזיה תחנת דלק? זאת שאם מגיעים מכיוון מזכרון יעקב מצד ימין?

ה- T1R אוחזים מצויין, אין לי שום תלונות לגביהם - אבל צריך לזכור שהם מורכבים על הציר הקדמי, ואילו על האחורי מורכבים עדיין הצמיגים המקוריים שגם הם עושים עבודה טובה.

לגבי המיקום: אם אתה מגיע מכיוון טבעון על כביש 722, אז בצומת התשבי אתה פונה שמאלה, ואז אחרי משהו כמו ק"מ אחד פונה ימינה לתחנת דלק "פז" - הם נמצאים בתוך התחנת דלק.

יש עוד פנצריה של אדם חביב במתחם של המועצה אזורית מגידו, תיקנתי שם כמה פנצ'רים אבל כשרציתי להחליף צמיגים והוא ראה את המידה, הוא שאל אותי האם אני בטוח שזו המידה המקורית של הרכב, היה בטוח שהחלפתי ג'אנטים. גם כשהתקשר לספק שלו לברר הם אמרו לו שהמידה הזאת לא הגיונית לפאביה החדשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לעניין ביטון. כבר כמה וכמה שנים אני קונה אצלו צמיגים.

לגבי הפנצ'ריה שבמתחם המועצה האזורית מגידו - מההתרשמות שלי פשוט אין שם מספיק ידע.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי תודה לכולם על ההמלצות, אני תקשר לכל הפנצ'ריות שהמלצתם ומשם אני אחליט למי הכי כדאי.

ד"א הם מתקנים צמיגים במקום גם?(ביטון,אביב וביקנעם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בדיוק מחפש להחליף צמיגים לפאביה ספורט, אשמח אם תעדכן איזה דגם קנית ובאיזה מחיר.

אני עדיין עושה סקר שוק בין הפנ'צריות באיזור הקריות\חיפה.

לגבי ה T1R יש לי אותם על ה GTI, מעבר למחיר המפתה הייתי פחות ממליצים עליהם, קצת רועשים ומחזיקים פחות מעמד מצמיגים אחרים.

בינתיים אני מתמקד בפאלקן או ב C דרייב שמייק המליץ עליהם.

Untitled.jpg

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...