Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין K04 ל GT28

שימו לב! השרשור הזה בן 4070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם:lol:

אני בעל גולף GTI MK6,אני עומד עכשיו על STAGE 2 של APR.

אני מעוניין לעלות לסטייג 3,עכשיו כפי שציינתי יש שתי בחירות,מבחינת K04 אומרים שהוא שובר טלטלים כי הוא נכנס בסל"ד יחסית נמוך ונותן להם מכות.ומבחינת GT28 אומרים שהוא הורס מנועים חחחח כי הוא נותן הרבה כוח 405HP למנוע כמו שלי....

עכשיו גם מבחינת טלטלים אני חושב לשדרג אותם אם אני עולה לרמה כזאת כי יש לי רגל קצת כבדה על הגז ואני לא רוצה לצאת עם טלטלים שבורים:loco:,גם בעניין הזה אני מתלבט :crazyeyesכי יש כאלה שאומרים לי שלפתוח מנוע זה לא כזה טוב כי הוא לא יחזור כמו שהיה אתה תפתח גם דלתות של בעיות.

מבחינת תקציב אני רוצה להשקיע בסביביות 60K-50K כולל הכל עם צמיגים חדשית קוילברים,קולר חזית...

אני גם חושב על הבלאי שיכול להיגרם,האם אני אקבל בלאי משמעותי כלומר המכלולים הפנימיים יזדקנו ממש מהר??

סליחה על החפירה לא התכוונתי:-D.אבל כי יש לי הרבה מה להגיד...

וזהו תורכם עכשיו הגיע!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשניהם תקבל בלאי מואץ כמובן, שמעתי גם על סיפור התלתלים עם ה-K04, תמיד אפשר להחליף, שיקול שלך.

בכל מקרה,

נסעתי על רכב כמו שלך עם הסבה ל-K04 של APR וכל המסביב (קולר APR, צנרת מלאה APR וכו'...).

היינו ברכב 3 אנשים בסה"כ. טמפ' בחוץ 20 מעלות. האוטו הרגיש לי משמעותית חזק יותר מסטייג' 2 כמו שלך.

כשהוא קיבל אחיזה סופסוף (מתלים מקוריים וצמיגי ספורט רגילים, לא R1R ו-AD08 שבאמת אוחזים) בסוף הילוך 3 בלבד הוא משך

חזק מאוד, רביעי ממשיך למשוך חזק. זה הרגיש כאילו כמו השינוי בין מקורי לסטייג' 2 אצלך.

אחרי זה נסעתי על עוד אחת (של חבר פורום שהזמין וקיבל היום 135M) על הר גבוה בצפון הארץ (פחות חמצן) בטמפ' חיצונית

של 30 מעלות. היינו באוטו 4 אנשים סה"כ. צמיגים R888. מתלים ומה שאתה לא רוצה... הרכב בקושי פרפר בהילוך 1.

הם היו שחיפים ושקלו כ-60 ק"ג כל אחד ואני 95 בערך. יצאנו כמה פעמים עם בקרת שיגור והאוטו לא הרגיש חזק כמו הראשון

בגלל התנאים. האיץ מעולה אבל לא מפלצתי.

הציאו לי לעשות סיבוב על S3 סטייג' 3 אבל לא יצא לי. זה גם שונה כי היא 4X4 ושוקלת 170 ק"ג יותר אם אני לא טועה.

לסיכום,

הייתי ממליץ לך על סטייג' 3, אם כבר אז כבר. ה-350-370 כ"ס שתקבל מ-K04 מרגישים מעולה אבל לא וואוו !!!!!

K04 עם מתאנול יתן באיזור ה-400 כ"ס, אם בא לך להתעסק עם מתאנול...

בכל מקרה סטייג' 3 אמור לענות על הציפיות שלך.

ההבדל במחיר לא נורא ביחס לתקציב שהקדשת לזה.

תתחדש :type:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי על ההשקעה בתשובה :wink:

אני רק מפחד מסטייג 3 בגלל הפרפורים כי אומרים לי יהיה לך פרפורים בלי סוף וזה לא שווה את זה...

ובכללי עם תקציב כזה אני יכול לרכוש סטייג 3 וכל מה שמסביב באיכות טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים סמי סליקס ויהיה בסדר.

ברור שהתקציב מספיק.

איכות טובה ומוכחת זה APR.

תדבר עם פיט-סטופ הם יודעים הכי טוב.

מקסימוםםם תקנה 135M :lol:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

K04 או ה28RS

רחוקים מלגרום לך נזק למנוע,

יש יותר מ10 מכוניות בארץ שרצות עם הK04 של APR על מנוע TSI לאף אחד לא הייתה בעיה כזאת אף פעם

יש לנו 2 מכוניות עם 28RS שרצות פה בארץ,

אחת עם 50000 ק"מ עם הקיט 0 בעיות

נתי.

לכל שאלה אתה יכול לפנות אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הלכתם...

הסיפור על העיקום/שבירה של טלטלים הוא עוד מימי ה1.8T 20VT הישן והטוב, שם זה באמת נכון.

בקיטים שהחברות המובילות מוכרות היום בארץ למנועי ה TFSI וה TSI אתה יכול לסוע שנים בלי לחזק כלום.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע שהרבה אנשים בחו"ל נוסעים עם הקיט הזה בלי בעיות,אבל מה שלקח את תשומת לבי זה מה שכתוב באתר:

http://www.goapr.com/products/stage3_20_tsi_trans.html

הם רשמו שם:

APR recommends upgrading stock engine internals for power levels above 93 octane, as APR is not responsible for this type of damage to the engine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט נכון. APR ממליצים לחזק מנוע (טלטלים) אם משתמשים בדלק גבוה יותר מ 93 ( שזה המקביל בארה״ב ל 98 שלנו)

יש הרבה שלא יסכימו עם זה ובאמת שיש דוגמאות אינספור לרכבים שנסעו עם הקיט הזה או דומים לו, עם אוקטן גבוה ובהספקים גבוהים הרבה יותר מהמספרים הרשמיים של APR וללא חיזוק מכלול מנוע כלשהו. חלקם/רובם פעלו באמינות מרשימה לאורך שנים.

ובכל זאת, אם אנחנו שמים את האמינות במקום גבוה יותר בסדר העדיפויות שלנו (ואנחנו שמים), אנחנו מכירים בעובדה שברמות הכח שהקיט הזה מפיק בשימוש עם אוקטן גבוה יותר מ 98 ( תוספים, דלקים באוקטן גבוה ומתנול), אנחנו כבר לא יכולים להבטיח את רמת האמינות שאנחנו דורשים מהרכבים שלנו. זאת בניגוד כאמור להספקים הבטוחים ב 98 אוקטן שעליהם אין עוררין.

חייבים גם להתחשב גם באופי השימוש ברכב. Power Cruiser שנהנה מלחיצה טובה פה ושם או מכונת קרב פעילה בסצנה.., טיפולים מוקפדים ותכופים יותר או אינטרוולים סטנדרטיים, הנהג קשוב לרכב או קצת יותר חוליגן ובקיצור, סלט של סטטיסטיקה והסתברויות.

בסופו של דבר, כל משפר שוקל בין השקעה לסיכון והבחירה היא שלו בלבד. APR ממליצים ואנחנו מאמינים שזו עצה טובה :-)

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה דודי,את האמת חיכיתי לתשובה שלך כי אני תמיד נהנה לשמוע אותם אתה מפרט וחושב על כל דבר..

כמו ששהזכרת שזה גם משפיע על השימוש ברכב,(אגב קרעת אותי עם הביטוי מכונת קרב פעילה חח :lol:)

זה ממש חשוב כי אנשים מתעלמים מהעובדה שזה שיפור ולא משנה כמה האמינות גבוהה בסוף אתה מפעיל עומס על המנוע

וצריך לקחת את זה בחשבון.אני אישית אני מהסוג שנהנה ללחוץ פה ושם,ולא כל הזמן בפול גז,מבחינת טיפולים למה אתה מתכוון,אני מאז ששמתי סטייג 2,התחלתי להחליף שמן ופילטר בזמן יותר קצר מהרגיל,איזה טיפולים יש עוד לעשות?

אגב בקשר לטלטלים אני תמיד מעדיף להחליף רק עניין פתיחת המנוע מה שמדאיג אותי כי יש כאלה שאומרים שהמנוע לא חוזר כמו שהיה,אני לא יודע עד כמה זה נכון!!!

סליחה על החפירה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אין לך מה לדאוג להחלפת הטלטלים, כל עוד אתה קונה טלטלים איכותיים ומתקין אותם במקום טוב עם נסיון, לא צריכה להיות לך שום בעיה.. תאמין לי שאתה היחידי בארץ שהחליף טלטלים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...