Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין K04 ל GT28

שימו לב! השרשור הזה בן 4098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני באותה הסירה וכרגע יושב לי קיט של GT 28RS בבית ועקב חתונה אני נאלץ להמתין עם הבניה,כרגע אני אוסף חלקים לבניה ומה שנשאר זה חיזוק מנוע ,קולר שיתמוך בקיט וציפ.מקווה שעוד חודשים נצא לדרך טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני באותה הסירה וכרגע יושב לי קיט של GT 28RS בבית ועקב חתונה אני נאלץ להמתין עם הבניה,כרגע אני אוסף חלקים לבניה ומה שנשאר זה חיזוק מנוע ,קולר שיתמוך בקיט וציפ.מקווה שעוד חודשים נצא לדרך טובה.

איזה רכב יש לך GTI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון יהיה לך יותר זמינות.

דבר שני מה שהצליחו להוציא מהטורבו הזה, זה תוצאות של טורבו גדול לכיוון 400 כ"ס ,יש בחור עם לאון בצבע כחול עם מנוע כמו שלך שנוסע חזק מאוד עם טורבו K04, ועשה אינדיקציה עם טורבו 3071 ונתן לו פייט רציני.

ואני מאמין שיעלה לך הרבה יותר כסף לטורבו הגדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון יהיה לך יותר זמינות.

דבר שני מה שהצליחו להוציא מהטורבו הזה, זה תוצאות של טורבו גדול לכיוון 400 כ"ס ,יש בחור עם לאון בצבע כחול עם מנוע כמו שלך שנוסע חזק מאוד עם טורבו K04, ועשה אינדיקציה עם טורבו 3071 ונתן לו פייט רציני.

ואני מאמין שיעלה לך הרבה יותר כסף לטורבו הגדול יותר.

28RS זמין כמו K04 ונותן יותר הספק ויותר מומנט.

אמרת "לכיוון 400 כ"ס" שזה נכון אבל רק עם מתנול/דלק באוקטן גבוה ובעצימות עבודה מקסימלית (אמינות טורבו נמוכה יותר, רגישות יתר לחוסר יציבות בגדישה) בעוד ש 28RS יתן 400 כ"ס בדלק רגיל וב 65-70% עצימות עבודה (יותר אמין ויש עוד לאן להתקדם).

שלא יהיו טעויות, K04 ל TSI זה אחלה טורבו שנותן תוצאות מעולות ביחס להשקעה אבל אם מחפשים תוספת כח משמעותית ויש אפשרות להגדיל את התקציב - אין מה להשוות בכלל. סטייג' 3 עם 28RS יהיה חזק יותר, אמין יותר ו 400 כ"ס הם הקצה התחתון שלו בסט אפ בסיסי ולא העליון עם כל החמוצים כמו ב K04.

עוד דבר בקשר לעלות - זה ברור שסטייג' 3 עולה יותר מ K04 אבל אם לוקחים בחשבון חמוצים נוספים שנדרשים ב K04 בכדי לגרד את ה 400 (מערכת מתנול טובה + התקנה+תחזוקה קבועה. צנרות TOP ועוד כמה טוויקים שנדרשים - ההפרש בין העלויות מצטמצם עד מאד.

אם אין אפשרות להגדיל תקציב ו/או אין גרידיות על כח מקסימלי - K04 זו אחלה בחירה אבל שוב, לא בגלל ההספקים ששם היתרון ברור לטובת הסטייג' 3.

אגב, על מנוע סגור, טורבו גדול יותר מ 28RS לא יתן יותר כח. הוא פשוט יכנס מאוחר יותר, זה הכל.

את ה 400-450 כ"ס שמנוע סגור כזה יכול להחזיק ה 28RS יודע לספק טוב מאד. בזמינות מדהימה וברצועת כח ארוכה ויציבה ללא שום קושי מה שהופך אותו לטורבו האידיאלי למיקסום ביצועים במנוע כזה סגור.

מנוע בנוי כבר יוכל להשתמש ולנצל את הגדולים יותר (GT30 למינהם).

דודי

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה של הבחור, אני לא הייתי הולך על הפרוייקט הזה, לשים מטנול ברור שצריך התקנה לבד זה לא יכול ליהיות על הרכב.

מטנול זה דבר טוב לרכב זה לא דבר רע.

שיפתח בואגית גם את השאלה ותראה מה יגיבו שם, אני בטוח שיהיה גם שם חילוקי דעות.

אפשר לדעת מה עלות של כל קיט:"

1. K04

2. GT28RS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...