Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש מצלמת DVR נסתרת?

ArikC
שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,אני מחפש מצלמת DVR נסתרת עד כמה שאפשר שאני לא אצטרך לפרק אותה מהרכב כל הזמן.

חשוב שתיהיה לה יכולת צילום טובה בלילה,חייב את זה.

יש חיה כזו?

התקציב הוא עד 300 ש"ח +-

תודה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחפש משהו כזה. יש עם זה בעיה קלה - לעשות מצלמה קטנה ששולחת וידאו SD זה קל, ויש כאלה מצלמות

שיש להן מצלמה קטנה ששמים מאחורה.

הבעיה מתחילה כשרוצים איכות HD במצלמה קטנה. אז הכבל בין המצלמה ליחידה המקליטה צריך להיות HDMI, והמצלמה

עצמה כבר יותר מתוחכמת. אני לא הצלחתי למצוא משהו כזה.

מצאתי משהו שמתיימר להיות כזה, שתי מצלמות, אחת קדמית ואחת אחורית, טוענים שהקדמית מצלמת בHD, למרות

שנראה שהכבל פשוט ושתיהן נראות אותו דבר. נראה לי קצת חשוד..

http://www.ebay.com/itm/3-5-HD-Separate-Dual-Lens-Camera-Car-DVR-Video-Recorder-Vehicle-Black-Box-/290842914094?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item43b796ad2e&vxp=mtr

אולי שווה לפנות למוכר ולבקש הבהרות, או לפחות סריקה של המדריך למשתמש.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, כמו שחשבתי, בתאור של אותה מצלמה במכירה אחרת, כתוב ש-2 המצלמות הן SD :

http://www.ebay.com/itm/3-5-HD-Dual-Lens-Separate-Camera-Car-DVR-Video-Recorder-Vehicle-Black-Box-Cam-/290794629750?pt=AU_Home_Personal_Security&hash=item43b4b5ea76

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרעיון נראה מעניין, המצלמה הזו ספציפית נראית לי זבל סיני.

פעם היה גם סט עם כ- 4 או 6 מצלמות לכל כיווני הרכב שמתחבר ל- DVR קטן שאפשר לשתול ברכב.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אלה שאתה מדבר עליהם אלה מצלמות SD. אם רוצים HD זה בעייתי.

מצאתי את המצלמה הזאת :

http://www.aliexpress.com/store/product/Dual-Lens-240-degree-Rotation-720P-Car-DVR-Video-Camera-Camcorder-Audio-Recorder-D7-Freeshipping-Dropshipping/213221_647845673.html

ה'מוח' שהוא גם המצלמה הקדמית (720P) הוא ללא מסך ולכן ממש קטן, מתחבר עם דו"צ לחלון ולא עם ואקום ולכן ההתקנה הרבה יותר נסתרת. בנוסף כל החיבורים שלו יוצאים מכבל בודד שאפשר למשוך לתוך הדשבורד ושם לחבר מה שרוצים - את המתח, המצלמה

האחורית, והיציאת וידאו אם רוצים (למי שיש מסך ברכב עם כניסת וידאו).

נראה לי פתרון לא רע, לא הצלחתי למצוא ביקורות או סרטוני הדגמה.

מי מתנדב ? :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משהו שלא ימשוך גנבים,האיכות בלילה חשובה לקליטה של מספרי רישוי.

מי יפרוץ לרכב בשביל מצלמה שעולה 100 שקל כחדשה?! (אתה היחידי שידע שזו מצלמה ב300 שקל ולא ב50 שקל מהאיבי)

תרכיב ותהיה רגוע.

המצלמה מורכבת אצלי כבר מעל לשנה וחצי, נוסעים ברכב לא מבינים מה זה הדבר הזה וחושבים שזה מחזיק לאייפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי יותר מטריד איך שזה נראה מבפנים..עם כל המערכות שיש לי זה מתחיל להראות כמו מטוס קרב (ולנטיין, צ'יטה, 'חיישן חניה', אייפון, וזה חוץ מהגדג'טים המובנים בפוקוס). וכל מכשיר גם עושה את הצליל שלו כשאני פותח סוויץ', ממש יציאה לקרב :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי מה שאתה מחפש, אך יש את האפשרות הזאת של מצלמה שבנויה בתוך מראת הרכב.

עומדת בקרטריון המחיר שהצבת, ואינה נראת יוצאת דופן במיוחד למתבונן מבחוץ.

אישית אינני מתלהב מלהרכיב דברים על מראת הרכב, אך גם זו אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TRONCHO, לגבי מצלמת הרכב שמתלבשת על מראת הרכב שהבאת לינק אליה, הנה REVIEW שעשה עליה אותו בחור שסיקר את המצלמה עם העדשה הכפולה שהרכבתי אצלי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עשיתי קצת מחקר על הD7 שהבאתי קודם. פניתי לחברה שמייצרת אותה :

http://www.iro-electronics.com/en/product.php?id=17

דיברתי בסקייפ עם אחת הנציגות. ביקשתי ממנה סרטוני הדגמה של הD7, אז היא שלחה לי אחד בצילום יום.

ביקשתי צילום לילה, היא אמרה שאין לה, והיא מודה שהצילום לילה שלה גרוע.

היא אמרה שאם אני רוצה צילום לילה איכותי ללכת על הA8, שזה דגם דומה, אבל בלי מצלמה אחורית (לא קריטי לי).

המחיר מאד זול - 47 דולר כולל משלוח :

http://www.aliexpress.com/item/2012-NEWEST-HD-720P-CAR-DVR-with-G-Sensor-120-degree-wide-angle-D-A8/566785095.html

מצאתי ביוטיוב כמה סרטונים שלה :

נראה לי שווה בדיקה ב-180 ש"ח..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר זול.

אני גם מחפש מצלמה קטנה\נסתרת כי נמאס כל פעם לשים ולהוריד את הרגילה שיש לי כרגע.

לצערי האיכות של הA8 לא מספיק טובה. כמעט ולא ניתן לקרוא את מספר הלוחית גם כשעומדים צמוד לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...