Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקיות גרירה,וו גרירה

ttzz
שימו לב! השרשור הזה בן 7149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

פשוטו כמשמעו

משהו יכול לתת לי את התנאים בנוגע לגרירת מטען,או התקנת וו בכלל...

קומפי אול אתה...(אגב נעלמת מדפי הפורום?!)

תודה ושנה טובה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

פשוטו כמשמעו

משהו יכול לתת לי את התנאים בנוגע לגרירת מטען,או התקנת וו בכלל...

קומפי אול אתה...(אגב נעלמת מדפי הפורום?!)

תודה ושנה טובה

צביקה

מה השאלה ?

עם איזה רכב? איזה גרור ? מה משקל המטען? אתה מעוניין בוו ו-אנקול , או בתפוח גרירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי

זה הקטע,שאני מעוניין להוסיף לרכב פרטי,לא הכי אידיאלי אבל מבחינת יכולת הרכב סוחב(חלצתי עם חבל כמה פעמים)

לא מדובר ברכב שיסחוב על בסיס יום יומי אלא פעם ב...

זה מה שרציתי לדעת,אם יש משקל מקסימלי שצריך בשבילו רשיון לנהג/לרכב...

תודה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק ,אמנם בספר היצרן רשום עבור כל רכב המשקל המורשה עבורו לגרירה , אך במשרד הרישוי בארץ יש הגבלה משלו.

בתור התחלה -לא תוכל להתקין לרכב פרטי וו גרירה אלא תפוח בלבד ,וכן הגרור לא יורשה לעבור משקל מסויים (נדמה לי שזה עד 500 ק"ג לגרור ללא בלמים ועד 750 ק"ג לגרור עם בלמים ,אבל אפשר לבדוק במשרד הרישוי או באתר שלהם).

כדי להתקין תפוח תצטרך ללכת למתקין מורשה אשר ידאג גם לסדר לרכבך (אחרי ההתקנה) גם בדיקה של מעבדת הטכניון ,ורק אח"כ תוכל לגשת למשרד הרישוי ולהסדיר את רישום התפוח ברשיון.

ניתן גם להתקין לבד את התקן הגרירה ,אך תצטרך לעבוד יותר קשה (בדיקה בטכניון וכו') כדי לקבל את כל האישורים (חפש שרשור שפתח חנן ג'יפולוג בנושא או פנה אליו בה"פ).

אין צורך ברשיון נהיגה מיוחד כדי לגרור ,אך תצטרך את הדברים הבאים :

1. רשיון רכב מעודכן עם התקן הגרירה.

2. שלטי גורר ונגרר לרכב ולגרור.

3. רשיון בר תוקף לגרור.

4. ביטוח חובה בתוקף לגרור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות עכשיו "אחשוף" צחקו חופשי אבל לקחתי על עצמי(דבר שקים אצל משהו אחר!) לארגן וו גרירה עם אישור לחיפושית נפח מנוע 2000...

מפלצת...

ועם החיוך אחלו לי הצלחה!

שנה טובה לכם אנשים

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות עכשיו "אחשוף" צחקו חופשי אבל לקחתי על עצמי(דבר שקים אצל משהו אחר!) לארגן וו גרירה עם אישור לחיפושית נפח מנוע 2000...

מפלצת...

ועם החיוך אחלו לי הצלחה!

שנה טובה לכם אנשים

צביקה

הממממ... חיפושית בעייתית בקטע הזה , בגלל המנוע האחורי (להיכן תחבר את התקן הגרירה)

ובמיוחד בחיפושית הספציפית הזו (מנוע 2000 ? קומבינה פראית , ספק רב אם בוחן הטכניון ו/או בוחן משרד הרישוי יעביר את הרכב ויעלים עין מהקומבינה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה:-)

לגבי המנוע...זה 1600 מאושר ברשיון...הוא יותר חזק באמת מקומבינה אבל בקטנה,יהיה בסדר...

הוספתי שם תגובה לגבי משהו שלא הבנתי אם משהו יודע(RADARJEDI אולי?)

שנה טובה לכם

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...