Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוףטופיק: גיגסו, (גק-סו,גקסון) לא משתף פעולה.

mikmik
שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשלום לכם, כפי שאתם יודעים היני מעוניין להגיע למפגש סוף שבוע הבא

ורציתי לשפץ את המערכת שלי כבר ולתת לה צורה (מה שאין לה כבר חצי שנה אחרונה)

בכל אופן, הגק סו שלי מונע ממני להתקדם, יש לי גיג-סו של BOSCH, שנשלח לתיקון, ויחזור רק עוד שבוע-שבועיים, ואיני יכול להסתמך עליו בשביל העבודה הרבה שיש לי.

אז רכשתי גיג-סו, של HYUNDAI, מסור אנכי זול שעושה את העבודה, (עשה) בכל אופן.

לאחר השימוש בו נתתי אותו לדודי, שכניראה התעלל בו פיזית או נפשית,(עדיין לא מובן מה קרה לו)

בכל אופן. המנוע של המסור עובד כמו שצריך, אך הראש של המסור אינו זז.

פתחתי את המסור, והתעסקתי איתו בשביל לראות אם יש משהו שבור, שימנע ממני לעשות איתו כלום, גיליתי שאין שום דבר שבור, ויש אי הבנה במסור.

למסור יש את המנוע, שגורם לגלגל שיניים להסתובב. לגלגל שיניים מחובר סוג של ציר, שמתחבר לראש של המנוע, שנע על ציל בצורת "עיגול" , ככה כשהמנוע מסתובב מהר, הראש זז למטה ולמעלה

(ככה הגיג-סו בנוי, מסור אנכי)

בכל אופן, הפין עף החוצה כניראה, ולכן לא היה חיבור בין המנוע לראש.

מיקמתי את הפין במקום שלו, עם הראש, ונתתי לגיג סו לעבוד

הוא עבד כמו שצריך,לאחר כדקה, שוב הראש הפסיק לעבוד.

פתחתי, ושוב הראש זז ממקומו.

בכל אופן, אני לא מוצא שום דבר בגיג סו, שיכול להעיד על כך שיש משהו שאמור לתפוס את הפין הזה.

ואיני מבין איך הדבר הגיוני.

(גם לא בדופן החיצונית של המסור, הפלסטיק, אין שמה כלום רק חלל ריק)

ולא, לא נפל ממנו כלום.

בכל אופן, אם למישהו יש רעיון איך להתגבר על הבעיה, או מה התיאוריה מאחורי הפין שאין דבר שתופס אותו, לאחר קצת עבודה הוא טיפה רועד ויוצא ממקומו, אז אודה לכם מאוד מאוד.

ועוד משהו מוזר, יש לו מהירויות, במהירות של 1, הגיגסו מתחיל לעבוד, ונתקע, (כל פעם שלוחצים עליו), ורק כשמגבירים למהירות 2, הוא ממשיך לעבוד באופן רציף, עד שהפיןן משתחרר.

התיאוריה שאני מסוגל לחשוב עליה, דוד שלי עבד איתו עבודה מאסיבית, ניכנס לראש שלו נסורת ואבק

הנסורת והאבק גרמו לגלגל של הראש להיות פחות "ידידותי" ויותר "קשיח" לסיבוב, וכתוצאה מזה, המנוע פלט את הפין משום שהוא התקשה לבצע את הסיבוב, ובשלב מסויים פשוט יצא מהמקום היעודי שלו.

(כל האיזור הזה מלא בגריז, מה שגרם לי לחשוב שאולי זאת סיבה)

אם למישהו בא לעשות לי טובה של החיים, כל רעיון או העצה יתקבלו בברכה,

דרך אגב, להשכיר גקסו אחד, לא ממש משלם, יותר משתלם לי לרכוש אחד חדש,

ולאחר קניות מרובות, זה קצת ליקוי בתקציב שלי, והיני מעוניין לחסוך בהוצאה מיותרת זו

במיוחד כשיש לי שני מסורים עם אחריות !

:(

ככה מתחילים את השנה?!

עריכה, עוד נתון לגבי הפין, לאחר מספר ניסיונות, הכנסתי אותו עם יותר כוח, והוא נתן רושם שהוא היה קצת יותר עמיד לפעם הנוספת של הניסיון עימו, השאלה שלי האם זה הגיוני שצריך להכניס פין שכזה, עם פטיש לדוגמא ? זה בסך הכל ציר עיגולי עם קוטר קבוע, ואינו עושה רושם של משהו שצריך לדפוק אותו... האם למישהו זה הגיוני?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פין שמחבר בין הגלגל שהמנוע מריץ, לבין הראש של הגיגסו, (אל הראש מחוברת המסורית)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת חשבתי על כך,אבל אז אמרתי לעצמי לא יכול שאני יותר חכם ממי שתיכנן את המוצר,

יש עוד מישהו שממליץ על כך?

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע יש דברים שהם לא עושים כי הם פשוט לא צריכים

תחשוב מה ההבדל בקלות הייצור של מכשיר עם או בלי מה שאמרתי...

חוצמזה שאתה לא צריך להיות יותר חכם

אתה פשוט צריך לגרום לזה לא ליפול כי יש לך בעיה שצריך לפתור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אולי זה יחזיק בשביל שהפין לא יברח... הרי זה קטן מדי לרתח

מה שכן אם הפין די ארוך אתה יכול ללחוץ עליו עם מלחציים או פלייר גדול שיימעך ויתרחב קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן אם הפין די ארוך אתה יכול ללחוץ עליו עם מלחציים או פלייר גדול שיימעך ויתרחב קצת
כמו שלמדנו לאחרונה, הבעיה היא שהפין די קצר...

מיקמיק, אני אבקש את סליחתך בתפילותיי ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שהיני מאושר בחלקי, אני גם תורם ממנו המון, לכל הבאה ליד.. :)

ותמיד נישאר עוד !

טוב נו, אנו סוטים מהנושא, בכל אופן אני חייב לעוף כרגע, יש לי כמה סידורים.. כשאני אחזור (3 בלילה ?)

אני יעבוד עוד קצת על הגיג-סו, ואראה אם שיפור חיכוך אכן פתר את הבעיה, או שאני עדיין עומד במקום..

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל כל הדיון הזה על פין וג'יגסו לא עושה לי טוב...

ואם למישהו יש ארוך מדי, אפשר לחתוך לו גם עם דרמל :wink:

לענייננו:

חשבת להדביק את הפין עם דבק 3 שניות? קח בחשבון שצריך לתת לו איזה שעה להתקשות... הוא לא באמת 3 שניות.

אם אתה רוצה לחזק, אולי תשים הלחמה מעל, אבל היא בטח תתפרק...

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה רצינית, אני אישית רואה בכל ההצעות שלכם מאוד לגיטימיות, באמת, גם אני חשבתי על להלחים משהו באופן מאסיבי זמן ממושך, שאולי החום יגרום לזה להידבק בצורה משכנעת

או אפילו לדפוק אותו פנימה, או אפילו להדביק אותו פנימה.

וכו.

השאלה שלי, האם זה באמת אפשרי שהיצרן, לא חשב על זה מלכתחילה ? האם יש אפשרות שהמוצר אכן בא מבלי משהו שימנע מהפין לצאת ממקומו ?!

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...