Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה קטנה ולא יקרה - שלט לשליטה מההגה.(כן , יש תמונות)

maxcher
שימו לב! השרשור הזה בן 4093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן , חיפשתי כבר כמה זמן לשלב שליטה מההגה על המערכת שלי , מכיוון שלהחליף את ההגה לא ריאלי עבורי , וגם CARPC (מסיבות כאלו ואחרות כרגע , אבל בעתיד יהיה) , חיפשתי פתרון כלשהו.

האמת , אני לא זוכר איפה ומתי אבל ראיתי קישור לשרשור של איזה בחור בפורום בחו"ל שקנה BMW ועשה לה התקנות שונות ומשונות של אודיו , והוא פירק את השלט וחיבר אותו עם מסילה מתחת למשענת יד , פתרון טוב אבל החלטתי גם לוותר.

באחד משיטוטיי בEBAY ו DX , נתקלתי במוצר הזה:

http://www.ebay.com/itm/261114225613?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

הוא בא בצורה נוספת עם כפתורים אחרים (נראה לי גם פחות) קראתי קצת , ראיתי סרטון או 2 ביוטיוב ואמרתי למה לא , סה"כ 9 דולרים מעוגלים :)

רשום שהמוצר מתאים כמעט לכל מערכת , אבל כאן זה המקום לציין שאין לקנות את המוצר אם אין לכם שלט למערכת

זהו שלט לומד שמעתיק את הפעולה של השלט הרגיל.

המוצר מגיע עם רצועה , שלא כל כך הבנתי בדיוק איך לחבר אותה , כרגע זה קצת משוחרר על ההגה (תמונה עוד רגע) וכנראה שאהדק את זה עם אזיקון (כמובן בלי שיראו)

tmwnfmnvzidd.jpg

וככה זה עם הרצועה:

m3y2wimm2yyn.jpg

הפלסטיק האדום זה החיישנים , בשלט השני שנמכר באיביי החיישן הוא לא מתחת אלא בסוף השלט , למה זה משנה?

כי אם השלט נחסם ע"י היד למשל , ולא מגיע לעינית של הHU שלכם , אז לא מתבצעת שום פעולה , לכן אם שמים את השלט מצד שמאל של ההגה ממש בסוף , אז בד"כ הוא לא קולט.

אפשר לשחק עם המיקום ולראות , אני מצאתי את השלט באמצע טיפה מוטה שמאלה כהכי נוח לי (כך שלא מסתיר את הלוח שעונים.)

כדי לחקות פעולה , יש להצמיד את השלטים ביחד , ללחוץ על SET ולראות שהאור האדום מהבהב , ללחוץ עלהכפתור שאתם רוצים לתכנת בשלט הגה, ואז ללחוץ ולהחזיק את הכפתור בשלט המקורי עד שהכפתור בשלט הגה יהבהב מהר ואז יהפוך לאדום לא מהבהב , ללחוץ שוב , וזהו!

תכנתתי את השלט שיעבור בין מצבים במערכת (USB CD RADIO AUX) , יעביר שירים , יכבה ידליק מערכת , יענה וינתק שיחה נכנסת , ווליום , MUTE , PLAY\PAUSE , EQ ויש לי עוד 3 כפתורים פנויים

לסיכום - למי שמחפש פתרון זול , מהיר , טיפ טיפה לא נוח (תלוי למי) המוצר הזה יכול להיות אחלה של פתרון , בטח שעדיף על להחליף הגה רק בשביל שליטה.

סרטון הדגמה:

https://www.dropbox.com/sh/r2i90928sbmxw0k/DHa8glLAkW/IMG_1539.MOV

סליחה על הגודל זה צולם באייפון ואין לי ממש כח לעשות COMPRESSION

אם מישהו מכיר פתרון יותר טוב , אשמח להשכיל (כמובן לא פתרון של מאות דולרים).

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה שלט - סה"כ גורל לדעתי היה הראשון כאן ששילב אחד כזה לתוך CARPC אח"כ אני קניתי גם כן גרסא גם כן מאוד יפה של שלט הגה אוניברסלי והעתקתי אליו כפתורים משלט מולטימדיה לPC.

את העינית של שלט המולטימדיה חיברתי לCARPC ואת הקודים מהשלט המקורי העתקתי לשלט ההגה - זה עובד היום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שאתה הראשון שתגיב לי :)

יש אולי דרך להתגבר על החסימה של האות? אולי לפתוח את הפלסטיק האדום ולסדר שם משהו? בתמונה הראשונה שציפרתי אם אני מעביר עם יד ימין צריך לראות שהיא לא חוסמת את החיישן אחרת הוא לא משדר :\ לכן המיקום הזה לא כל כך טוב לשלט , זה מה שלא אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש על שרשירי CARPC של חבר פורום בשם גורל.

אתה תראה שהיה לו שלט הגה אוניברסלי שהיו לו נורות משדר גם בחלק העליון של השלט וגם בחלק התחתון שלו - יתרון עצום רק חבל שמזמן כבר אני לא מצליח למצוא אחד כזה.

אני פשוט מיקמתי את העינית ישירות מתחת לסוויץ' שממוקם - מול ההגה :wink:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני ניסיתי את מזלי עם כמה שלטים סינים כאלה, אף אחד מהם לא שידר בצורה מושלמת.

בסוף נשברתי והזמנתי שלט מקורי (JVC במקרה שלי) מאוסטרליה, והפלא ופלא- אין יותר בעיות של קליטה, השלט עובד לא משנה באיזה פוזיציה נמצאת היד \הגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלט היה יכול להיות מעולה אם הוא לא היא גומר סוללות בצורה מטורפת ביותר, זכור לי שהייתי מחליף 3 סוללות בחודש , אפילו גרמתי לספק לשלוח עוד אחד נוסף כי טענתי שיש בעיה אך הסוללות המשיכו להיגמר עד שהתייאשתי וזרקתי אותם למגירה.

הרעיון מגניב הביצוע לא משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין. למה לקנות את השלט הזה ולהחליף אותו בשלט הקיים במקום פשוט לקבע את השלט הקיים באותה הצורה?

HU: Pioneer 1450UB / Comp: Rainbow SAX 265.20 / Sub: Kicker CVR12" / Amp: Kicker ZX150.2 / Mono: JBL 3501

מותקן על רנו קליאו 98' :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית את השלט הזה? הוא שווה משהו?

מתאים למערכת של אלפין?

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם קראת את השרשור , אבל יש גם סרטון , והתמונות הן מהרכב שלי ,

לא יודע לאיזה מערכת כן מתאים ולאיזה לא , לרובן זה מתאים , בתנאי שיש שלט למערכת , היום ניסיתי גם אצל חבר ועבד אצלו.

על 7 דולר לא נראה לי שיחרב עולמך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה נראה לי שאני אזמין. מבחינת שליטה מהשלט הזה, יש שליטה בדיוק כמו מהשלט הרגיל?

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגדיר איזה כפתור יעשה איזו פעולה , כמובן שאם בשלט שלך יש יותר כפתורים לא תוכל לתכנת את כולם , אבל החשובים ביותר תכנתתי.

אם אתה מאשדוד אתה מוזמן לבוא עם הרכב (שוב , בתנאי שיש שלט למערכת) ואדגים לך כיצד לתפעל את השלט ואיך הוא עובד.

אולי שכחתי לציין , אבל סיני זה סיני , והפלסטיק בהתאם , אבל זה לא מה שמפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 8 דולר זה מספיק טוב. אני מאזור הצפון אז יהיה קצת בעייתי אבל הזמנתי כזה אתמול ואני אנסה כשיגיע.

יש לי HU ALPINE 9887 עם שלט מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

קיבלתי את המוצר ואיך לומר אני קצת מאוכזב בגלל שהזוית התקנה שלו מאוד מוגבלת, המערכת לא קולטת טוב את השלט. יש סיכוי שהסוללות חלשות.

עוד מישהו הזמין את המוצר?

לפותח השרשור גם אתה נתקלת איתו באותה בעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמו שאמרתי- הזמנתי מוצר דומה (לא זוכר אם בדיוק אותו דבר, אבל אותו סגנון- שלט סיני זול), וגם אני התאכזבתי מהקליטה שלו.

ממליץ לך לקנות שלט ייעודי למכשיר שלך- לכל חברה גדולה יש שלט הגה טוב-

אני כרגע עם שלט מקורי של JVC ואין לו שום זווית שהוא לא קולט-

בלי שום קו ראייה, אין לי מושג איך הוא עושה את זה אבל גם כשההגה בזווית הכי קיצונית שלו, כשהשלט הפוך בכלל, עדיין הוא מצליח לשלוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...