Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגזוז זרימה חופשית לפיאט בראבו

שימו לב! השרשור הזה בן 4064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים...

לאחרונה סמתי לב לפוטנציאל שיש לרכב הזה , הן ביכולות היגוי והן ברעש הקסום של אותם רכבים שהגיעו אי שם משנות ה90 כאשר לא סמו דגש על מנוע שקט ..... ( לפחות בפיאט ) אשמח להמלצה לדגם + מחירים ממצועים לאגזוז זרימה חופשית לפיאט בראבו 1.6 16v , אני חושב שאסתפק בדוד עצמו ולא בכל מערכת הפליטה כיוון שאני מעונין רק ברעש ולא בשום שיפור ממשי בסוסים ונשימה :lol:

HONDA Civic 4doors | AT | 125Bhp | SOHC VTEC AT 6800 RPM:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה לשיפורים בתחום המכוניות אבל בתחום האופנועים יש לי ידע לא קטן. החלפה של דוד בלבד לא תתרום ממש לביצועי הרכב חוץ מאשר כמו שאמרת בעצמך, רעש. שיפור משמעותי יהיה החלפה של כל המערכת פלוס מערכת ניהול הזרקת דלק וכמובן יש דרגות יותר גבוהות של החלפות קמשאפטים ובוכנות. בארץ הנושא לא ממש מפותח אבל בארצות אחרות כמו ארה"ב לדוגמה האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות ונמצאות ביחס ישיר לכמות המזומנים שיש לך בכיס. קח בחשבון שחיבור יעיל של הדוד לצינור של סעפת הפליטה נעשה בריתוך. כך ייוצר מצב שכל פעם שיש לך טסט לרכב תצטרך לנתק את הדוד ולרתך לו בחזרה את הדוד המקורי. סכום לא מבוטל של כסף.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום רעש --ושום בטיח.

החלפת הדוד האחורי לדוד פתוח לא יתן לך כלום ואפילו לא אגורה של רעש או כח--- מניסיון.

היה לי פיאט ברבו ובמחיר שלו זה רכב מדהים (רק זללן דלק)

השיפור המשמעותי ביותר היה צנרת מהמימיר עם דוד אחורי -הרעש היה נעים מאוד ולא צעקני.

השיפור הכי טוב שעשיתי היה החלפת הממיר הקטליטי +הורדת 2 דודים ודוד סיומת של סברינג.

עם הרכב עבר את ה 100,000 קמ ועדין לא הוחלף ממיר לחדש ממליץ להחליף- לא יקר תחליפי כ 650 שח ועוד 100 שח התקנה.

כל מה שניכתב זה מניסיון עם ברבו כזאת 96

בהצלחה,

רז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חברים, הבחור כותב במפורש שהוא לא רוצה שום שיפור אלא רק רעש.

ודאי שדוד אחורי יעשה את העבודה, גש לאחת הסדנאות שיפורים ותתיעץ איתם - יש דודים שיש להם אישורים, לא יודע עד כמה האישורים האלה שווים אבל לפחות נותנים משהו.

תעשה את השיקולים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...