Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קיה סיד ליונדאי I30CW

moonshield
שימו לב! השרשור הזה בן 4112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני משתמש חדש כאן, ובינתיים מתרשם מאוד מאיכות הפורום והמקצועיות.

אני מתכנן החלפה של הרכב המשפחתי שלי (טויוטה קורולה 2007),ואני מחפש רכב סטיישן כי אני צריך את המקום הנוסף. אני לא מתכוון לקנות רכב מליסינג, בעיקר בגלל הנפילת ערך של רכבים שהם יד שניה מליסינג (שאני מרגיש כרגע על בשרי עם הקורולה). יש לי שתי אופציות כרגע: יונדאי I30CW, שנת 2011 עם 55000 ק''מ, יד ראשונה פרטית ב 86000 ש''ח, או קיה סיד סטיישן, שנת 2010 עם 30000 ק'מ, יד ראשונה פרטית ב 84000 ש''ח.

אני מודע לשם הרע שיש לקיה בארץ, אבל שמעתי רק דברים טובים על הסיד. לעומת זאת ליונדאי יש שם לא רע, למרות התקופות הבזבזניות של הגטס.

מצד אחד לקיה יש פחות קילומטרים, אבל היונדאי צעירה יותר. מבחינה חיצונית הקיה במצב טוב יותר. שני הרכבים בלי תאונות, ובמצב מכאני טוב.

אני אשמח מאוד לקבל חוות דעת לחיוב ולשלילה על שתי האופציות הנ''ל. אני מתכנן לסגור את העסקה כמה שיותר מהר (כי יש לי קונה לקורולה), לכן כל דעה כאן תתקבל בברכה.

תודה 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי בסיס גלגלים גדול יותר והיא מרווחת יותר מהקיה, תא המטען שלה קטן משל הקיה אבל גדול ושימושי מאוד בפני עצמו.

בדגמי הבסיס ליונדאי יש סאנרוף שלקיה אין.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מודע לשם הרע שיש לקיה בארץ, אבל שמעתי רק דברים טובים על הסיד. לעומת זאת ליונדאי יש שם לא רע, למרות התקופות הבזבזניות של הגטס.

מצד אחד לקיה יש פחות קילומטרים, אבל היונדאי צעירה יותר. מבחינה חיצונית הקיה במצב טוב יותר. שני הרכבים בלי תאונות, ובמצב מכאני טוב.

תודה 8)

לקיה כבר אין שם רע בארץ ומי שאומר שהרכבים של קיה לא טובים פשוט לא מבין.

קיה עשתה מהפך רציני ביותר לפני 5-6 שנים והיא כבר לא מה שהיתה פעם.

תקרא כתבות על רכבים ותראה שהיא בין 5 החברות הנמכרות ביותר בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן מכוניות מצויינות ודומות מאוד.

קיה של היום זו לא הקיה שהיו פה בעבר, כבעלים לשעבר של קיה ספיה (שנת 98) אין מה להשוות בכלל לקיה החדשה.

אני נוסע על I30 ולחמותי יש סיד (שתיהן לא סטיישן). הדימיון ביניהן ניכר מאוד, לדעתי ה-I30 קצת יותר נוחה ורכה בנסיעה וקצת יותר מאובזרת (תלוי בדגם).

בגדול תעשה סיבוב על שתיהן ותבחר לפי העדפה אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכל'ס קיה זה יונדאי (קונצרן יונדאי) ולכן ההשוואה למה שהיה לפני שיונדאי קנו אותם לא רלוונטית

הרי שברולט זה גם לא בדיוק שברולט לפי המושגים של פעם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זה אותו אוטו ואפילו הם חולקים את אותו החלקים חח זה כבר העדפה שלך...אני הייתי הולך על האוטו עם הנתונים היותר טובים

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות די זהות - זה כבר עניין של העדפה אישית בעיצוב ובנוחות. נראה לי שלקיה שוק חלש יותר ואפשר למצוא משומשת במחיר אטרקטיבי יותר.

Aerodynamics are for people who can't build engines - enzo ferrari

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...