Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה!! איך לא ליפול בקניית GTI "1900" מניסיון...

red soldier 205
שימו לב! השרשור הזה בן 7157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית אני מבקש מהמנהלים לשים את זה כנושא דביק כדי שאנשים יקראו ויזהרו...

אז ככה:

אני מחפש 205 GTI ולא חיפשתי במיוחד 1900.

כידוע, הרבה אנשים בעלי GTI משנים את המנוע מ-1600 ל-1900.

מצאתם GTI שהבעלים טוען שהוא הכניס מנוע חדש?

בקשו את שטר המכר, בדקו שמס' המנוע תואם לזה שעל שטר המכר (המס' שממוקם על הראש מנוע מצד שמאל שאתם עומדים מול הרכב) ותואם את המס' שעל הרישיון של הרכב.

בהרבה מקרים שנתקלתי שטר המכר והמנוע זהים (אם לא אפשר ליפול במנוע גנוב) אבל מה שרשום ברישיון הרכב לא זהה!

אם זה לא זהה לא תעברו טסט!! וזה כאב ראש גדול מאד לבצע את השינוי ברישיון!!

אם זה GTI 1900 מקורי תצטרכו "רק" לבצע בדיקה אצל בוחן שיאשר את המנוע ולשנות את המספר רכב ברישיון לזה של המנוע ה"חדש".

אם זה GTI 1600 והחליפו למנוע 1900 תצטרכו לבצע שינויים ברכב עצמו כמו:

1. לבצע שינויים בסרן האחורי (דיסק במקום תוף)

2. החלפת ג'אנט מ-14 אינץ' ל-15 אינץ'

3. החלפת המחשב

יכול להיות שיש סעיפים שאני שוכח או לא יודע אותם במדוייק. אבל אני בעצמי כמעט נפלתי בפח עם GTI שנת 90 שנראית ממש חדשה ללא מכת שאסי בהתחייבות. לא יודע איך עלה לי לראש ובפוקס ביקשתי שטר מכר ובדקתי את העניין ובסופו של דבר הבנאדם התקפל והודה שבלתי אפשרי להעביר את הרכב טסט - ניסה לתפור אותי עם אוטו שצריך הרבה כאב ראש כדי לאשר אותו.

אגב, הטלפון של הבנאדם הוא: 0506364888 הוא מראש העין. סוחר מכוניות שמשחק אותה לא מבין כלום במכוניות. וספק אם לרכב גם אין שאסי כי שדיברתי על בדיקה אז הוא גם התקפל בהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני מבקש מהמנהלים לשים את זה כנושא דביק כדי שאנשים יקראו ויזהרו...

כבר קיים שרשור כזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=12137

תעתיק את הודעתך לשם.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...