Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jet force

asterkin
שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש אופנוע חדש של חברת פיגו אולי שמעתם עליו...אנשים שיודעים עליו משהו כמה סוגר משהו

למה אני אוטוטו קונה אופנוע ויש את הג'ילריה שהוא טייס ויש אותו (הג'ט פורס ואני מדבר על ה50 סמ"ק)...

אז אני ישמח עם תעזרו כי אין שמץ של מושג עליו

ומי שאין לא מושג על מה אני מדבר:

http://www.motobike.co.il/motobike/news/news.asp?id=1966&manuf_id=734

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

50 סמ"ק וטייס ? אני בחיים לא אבין את ההיתלהבות מזה.זה משנה לך עם תגיעה איתו ל 100 או 150 ?(או ל70).

נו טוב יש מרוצים פה בחוץ והכי חשוב זה המהירות .(רגע אני היחיד שהקצתי 15 לכלי ל5 מיגון כי בסוף 100 או 150 הנפילה הורגת באותה צורה )

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על הקטנוע החדיש מבית פיגו, נראה ממש טוב, וכנראה שיש לו ביצועים ממש טובים גם כן...

מי שמייבא אותו זה ד.ל.ב מוטוספורט והינה קישור למפרט הטכני שלו - http://motosport.co.il/peugeot/?id=6

אגב, אני גם חשבתי בכיוון שלו, כי אני עומד לפני קניה של קטנוע, לדעתי הוא הולך לעלות בסביבות ה14-15 אלף שקל, ככה שאם אתה חושב בכייון של הראנר, המחיר לא כול כך שונה...

עריכה:

זה רק אני (וGS_500) או שהפרונט של הפיגו הזה דומה מאוד לR 1... יחסי כמובן, שזה קטנוע והR1 מטוס... אבל יש דמיון קטן.

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הכלי כעיקרון מוגבל, וגם כבד, אני מאמין ש85 קמ''ש יהיו בירידות של ים המלח.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספידפייט החדש כלי פצצה, גם פוזה וגם מנוע אמין מאוד, וגם ביצועיסט לא קטן.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספידפייט החדש כלי פצצה, גם פוזה וגם מנוע אמין מאוד, וגם ביצועיסט לא קטן.
אתה מתכוון לגירסת חיקוי ראלי?? כי אישית נסעתי על שני הגרסאות (הספידפייט 2 הרגילה והראלי) ולפי איך שהרגשתי הגירסה הרגילה יותר חזקה ויותר טובה... אם כבר לחפש קטנוע 50 חזק אז רק ספידפייט...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז על מה הייתם ממליצים בסופו של דבר

ראנר 50 או ג'ט פור 50

ואני מדבר על השנתונים הכי חדשים לראנר 2005

וג'ט פורס 2004

הכי טוב ג'ט לג 50.אבל זה כאב ראש למצוא אחד כזה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתם סתם מדברים שטויות ברצף!!!!!

היום הייתי אצל "יוני אופנועים" וראיתי את האופנוע:

א. הוא ממש יפה לפי דעתי יותר מהראנר

ב. הוא עולה 14 אלף 36 תשלומים עד כמה שאני זוכר

ג. אין לו בכלל הגבלת מהירות ומי שאמר את זה- אני לא זוכר מז** לכם בשכל, אמרו לי שהוא סוגר במישור 100 ואין לו הגבלת מהירות

ד. הוא שוקל 100 קילו

ה. אני ראיתי אותו ואני ממליץ מחום למי שמטלבט איזה קטנוע לקנות שיקנה את זה כי זה הקטנוע הכי טוב שיש היום בשוק (ב 50 סמ"ק כמובן)

וזאת השקע כדאית מאוד בהצלחה יום טוב!!!

מה שאני לא מבין למה רשום שהוא 2 פעימות כשבחנות אמרו לי שהוא 4....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם סתם מדברים שטויות ברצף!!!!!

היום הייתי אצל "יוני אופנועים" וראיתי את האופנוע:

א. הוא ממש יפה לפי דעתי יותר מהראנר

ב. הוא עולה 14 אלף 36 תשלומים עד כמה שאני זוכר

ג. אין לו בכלל הגבלת מהירות ומי שאמר את זה- אני לא זוכר מז** לכם בשכל, אמרו לי שהוא סוגר במישור 100 ואין לו הגבלת מהירות

ד. הוא שוקל 100 קילו

ה. אני ראיתי אותו ואני ממליץ מחום למי שמטלבט איזה קטנוע לקנות שיקנה את זה כי זה הקטנוע הכי טוב שיש היום בשוק (ב 50 סמ"ק כמובן)

וזאת השקע כדאית מאוד בהצלחה יום טוב!!!

מה שאני לא מבין למה רשום שהוא 2 פעימות כשבחנות אמרו לי שהוא 4....

כי הוא באמת 2 פעימות!!! דגם ה 125 הוא 4 פעימות.

ואיך בדיוק קבעת שהוא הקטנוע הכי טוב שיש היום בשוק? יצא לך לרכוב עליו?

אל תשכח שהבטטה שוקל 101 קילו יבשים שלא מאוד תורמים לנוחיותו בעיר, אין לו מדרס בין הרגליים וממה שנכתב על דגם ה 125, הפלסטיקה מתחככת עם הברכיים בצורה לא נעימה.

עד שלא יגיע מבחן רשמי (חסה, אני עדיין מחכה לקיום ההבטחה :-P) לא תוכל לדעת אם הוא אכן כלי טוב ואם אכן מגיע ל 100 קמ"ש אמיתיים (לדעתי הזויים), אלא אם תיקח נסיעת מבחן בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...