Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jet force

asterkin
שימו לב! השרשור הזה בן 7078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה כל כך מתלהב מקטנוע מהיר קנה איזה קטנוע ב5 אלף תוסיף אלף תעשה חריטה ושלום על ישראל במקום להוציא 14 אלף יש לך קטנוע טייס ....

ראשון לישורת וראשון לחצות את קו הסיום.כל צעד מחושב...,

עם דמעות בעניים הוא מודה לקבוצה, לספונסרים שלו , לקהל , לשופטים , למזג האויר , לכל העולם ולהוריו שהביאוהו עד הלום!:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד,אופיר,לא יותר פשוט לכתוב:"קשקשן"?

יותר פשוט...

רק שלא נראה לי שידידינו צעיר הימים יכול להבין את זה.

הקטע הכי יפה הוא שהוא מתעקש לשכנע את עצמו שזה הקטנוע הכי "טייס" ועוד כל מיני הגדרות מפגרות שראיתי פה לאחרונה שבהחלט מסמלות את גיל הכותב.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר ולא אמרתי שהוא טייס!!!!

אני אומר מה שאמרו לי!!!!

אתם צודקים לאף אחד אין עדיין ניסיון עליו ובגלל זה אף אחד לא יודע את התיפקודים האמיתיים שלו.....

אבל אתם לא צריכים לתקוף אותי על זה שאני אומר לכם ומשתפף אותכם במה שאמרו לי בחנות, אני רק אמרתי את מה שאמרו לי שם יכול ליהיות שטעו ואולי לא טעו את זה נראה עוד כמה חודשים כשמשהו יסע עליו...

אבל לבוא לתקוף אותי על זה שאני אומר דברים שאמרו לי..??.

תעשו מה שאתם רוצים מי שרוצה שיקנה ומי שלא שלא יקנה, אני רק מוסר מידע שידוע לי (ממקור שצריך ליהיות מוסמך-החנות) וזהו תעשו עם זה מה שאתם רוצים

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר ולא אמרתי שהוא טייס!!!!

אני אומר מה שאמרו לי!!!!

אתם צודקים לאף אחד אין עדיין ניסיון עליו ובגלל זה אף אחד לא יודע את התיפקודים האמיתיים שלו.....

אבל אתם לא צריכים לתקוף אותי על זה שאני אומר לכם ומשתפף אותכם במה שאמרו לי בחנות, אני רק אמרתי את מה שאמרו לי שם יכול ליהיות שטעו ואולי לא טעו את זה נראה עוד כמה חודשים כשמשהו יסע עליו...

אבל לבוא לתקוף אותי על זה שאני אומר דברים שאמרו לי..??.

תעשו מה שאתם רוצים מי שרוצה שיקנה ומי שלא שלא יקנה, אני רק מוסר מידע שידוע לי (ממקור שצריך ליהיות מוסמך-החנות) וזהו תעשו עם זה מה שאתם רוצים

יום טוב

תפריד בין מקור מוסמך למקור שרוצה למכור.

אתה צוטטת פה טוען שכולם פה מקשקשים ומז**נים בשכל כי זאת הקניה הכי טובה.

אל תתפלא אם אתה חוטף על הראש אחרי כאלה הצהרות.

חוץ מזה שאתה טוען בעצם שזה קטנוע הכי טוב וכל מיני דברים כאלה.

אנשים טובים ממך והרבה יותר מנוסים ממך הסבירו לך את העניין ואתה התעקשת.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז אולי אמרתי כמה מילים לא במקום...

וכן אולי טעיתי בכמה דברים אבל אני רק אמרתי את מה שאמרו לי בחנות...

אבל אתם מתעצבנים ותוקפים כאילו הרגתי איזה משהו, בסדר טעיתי אנחנו בני-אדם כולם עושים טעויות אז להבא נא חישבו פעמיים לפני שאתם מגיבים על משהו ומתחילים להאשים ולפסול!!!

ואין מה להמשיך להתווכח על הקטנוע כי פשוט צריך לחכות שמשהו יקנה אותו ולראות מה הוא אומר ואיך הוא נוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתם מתעצבנים ותוקפים כאילו הרגתי איזה משהו, בסדר טעיתי אנחנו בני-אדם כולם עושים טעויות אז להבא נא חישבו פעמיים לפני שאתם מגיבים על משהו ומתחילים להאשים ולפסול!!!

ואין מה להמשיך להתווכח על הקטנוע כי פשוט צריך לחכות שמשהו יקנה אותו ולראות מה הוא אומר ואיך הוא נוסע.

עד מתי ילדים יעלוזו...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדיין מתעקש במקום לשתוק, לקרוא ולהבין.

אתה לא אמרת כ-מ-ה מילים. אתה פשוט יצאת פה בהצהרות בוטות לגבי האנשים פה ולגבי הדעות הנחרצות שלך שהיו דפוקות בבסיס שלהן. (רציתי לומר שגויות אבל אתה לא קלטת את זה אז נעזוב פוליטיקלי קורקינט כרגע)

ובדיוק מה שאמרו לך ויותר מפעם אחת.

לפני שאתה מתחיל להתווכח ולצעוק, כדי שתלמד לשתוק ולקרוא.

קח את זה לשיקולך:

אתה חסר ניסיון.

צעיר.

ומתלהב.

אנשים פה מבינים "קצת" יותר ממך בדברים האלה.

תנסה להקשיב . סה"כ הדעות פה ניסו לעזור לך. זה שחלק מאיתנו (אני! אני!) גם אוהבים ללכת עם הראש ולנגח כל מיני דברים, זה עזוב.

אתה תלמד לקבל את זה עם הזמן.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 7078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...