Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מוטי ניסים - מוסך מומחה מיצובישי, GM ואופל בראשון לציון - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך מוטי ניסים, מוסך מומחה מיצובישי, GM ואופל ומורשה מטעם משרד התחבורה הממוקם בראשון לציון.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מוסך מוטי ניסים - מוסך מומחה מיצובישי, GM ואופל בראשון לציון

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

שלום,

אני הבעלים הגאה של מיצובישי לנסר 2008 דגם ספורט.

לפני כחודש נדלקה לי מנורת ABS ברכב ברגע יציאת מהחנייה (חנייה מתחת לבית המחייבת סיבוב הגה שמאלה עד הסוף על מנת לצאת מהחנייה) ודלקה במשך כל הנסיעה. יום למחרת בהנעת הרכב המנורה עדיין דלקה, אך נכבתה בתחילת הנסיעה (כ-200 מטר מהבית). כל התהליך הזה חזר על עצמו בערך פעם בשבוע עד אתמול. אתמול המנורה נדלקה ולא נכבתה יותר.

בנוסף, ביחד אם מנורת ABS נדלקה אתמול מנורת Check Engine וזה הדאיג אותי מאוד.

הגעתי היום בבוקר למוסך מורשה הילוך שישי מיצובישי בראשון לציון על מנת שיפתרו לי את הבעיה. לפני שמסרתי להם ת'רכב בדקתי מה המחירים. רק על דיאגנוסטיקה הם רצו 300 ש"ח ובנוסף הייתי צריך לבצע טיפול 120,000 שעליו רצו 1815 ש"ח! אמרתי שאני צריך לחשוב טיפה, כי מדובר על סכום גבוה ונסעתי למוסך מוטי ניסים (100 מטר ליד) לפי המלצת חבר. מוטי ביצע דיאגנוסטיקה לרכב והמחשב הראה תקלות במערכת ABS ובמערכת המנוע. לאחר איפוס המחשב של הרכב הוא ביצע עוד 3 בדיקות נוספות והתקלות במערכת ABS ובמערכת המנוע לא חזרו יותר. כמו כן, המנורות לא נדלקו יותר. לפי טענת מוטי מדובר בזיופי מחשב של הרכב (קורה לפעמים כמו בכל מחשב ביתי או בסמארטפון) ולא קיימות תקלות אמיתיות במערכות הנ"ל. אך המליץ לחזור מייד לאבחון במידה והמנורות יידלקו שוב או התנהגות של הרכב תשתנה. חייב לציין שהרכב התנהג בצורה תקינה לחלוטין כאשר המונרות דלקו.

עכשיו, המחירים... על הדיאגנוסטיקה שילמתי סך של 100 ש"ח בלבד. ועל הדרך התעניינתי באיזה מחיר הוא יעשה לי טיפול 120,000. הסתבר שטיפול אצל מוטי ניסים יעלה לי פי 3.5 פחות ממוסך הילוך שישי מיצובישי. פי 3.5 פחות!! וכל החלפים מקוריים של מיצובישי שפתחו מהקופסה והחליפו כנגד עיני. עשו לי טיפול אחד לאחד (הוצאתי לפני הצעת מחיר מהילוך שישי והבאתי אותה למוטי) כמו שבהילוך שישי היו עושים ב-550 ש"ח בלבד ותוך 30 דקות!! בהילוך שישי רצו להשאיר אותי בלי רכב ליומיים! גנבים!

בשורה תחתונה, היום מצאתי אמא ואבא למיצובישי שלי. מהיום אך ורק מוטי ניסים!

שירות אמין, אדיב, מקצועי, מהיר, מחירים הוגנים - מומלץ בחום!

עריכה אחרונה על ידי machzelet
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

ברצוני להמליץ גם על מוסך מוטי ניסים. בהחלט מגיע לו לקבל עוד פרסום.

חיפשתי מוסך המתמחה ברכבי GM / אופל והגעתי אליו עם הרכב שלי (אופל אסטרה). מוטי הוא איש מקצוע שלא פוגשים כל יום. מקצועי מאוד ובעל ניסיון של 25 שנה במכונאות וחשמל. אמין וישר כמו סרגל. מדובר במוסך קטן עם יחס אישי. הוא זיהה במיומנות את התקלה ותיקן בדיוק את מה שצריך, מבלי לנסות לחפש תקלות שלא קיימות. בנוסף הוא פינה זמן כדי להסביר לי כל מיני דברים שהוא יודע על הרכב, תקלות ידועות וכו'... בנוסף לתקלה שהייתה ביצעתי טיפול 10k.
מיד כשהגעתי למקום התחילו לעבוד על הרכב. תוך שעה וקצת יצאתי משם מרוצה ובמחיר הוגן לחלוטין!

רק רוצה לציין שבמוסך זה מטפלים בכל סוגי הרכבים.
ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...