Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 וויי חצי פאסיבי- טוויטר + מיד או מיד + וופר?

flytomars
שימו לב! השרשור הזה בן 4115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

שמתי לב שכשעובדים באופן חצי פאסיבי ל3 וויי- מפרידים בדרך כלל בצורה הבאה:

טוויטר + מיד - מחובר על ערוץ אחד בשימוש בקרוס פאסיבי

וופר- מחובר על הערוץ הנוסף.

יש סיבה מיוחדת לכך? האם זה נובע מכך שהוופר דורש הגברה יותר מאסיבית? או שבד"כ המיד מותקן קרוב לטוויטר?

אם המיד לא קרוב לטוויטר- האם דווקא כן עדיף שיהיה על אותו ערוץ עם הוופר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ענית לעצמך על השאלה.

הרבה יותר קשה לאזן מבחינת הספק אלמנטים קטנים יותר מול האלמנט הכי גדול.

גם אם תבנה שם LPADים ההנחתה בין הוופר למיד תהיה גדולה מאוד וגם כן לגבי הטוויטר וזה יזלול הספק נוסף, עז עדיף פשוט להפריד לערוצי הגברה במקרה כזה ואז לאזן את הטוויטר רק מול המיד וכאן כבר מדובר באיזון קל יותר, עדין יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהוופר דורש הגברה חזקה יותר וטוויטר ומיד חלשה יותר, לכן מגבירים וואפרים בנפרד וטווטרים ומידים בנפרד..

בנוסף זה התצורה שמתאפשרת על ידי הקרוס בבי אמפינג.

HU alpine d310 & h701 | amp audison vrx2.400 & alpine mrp t-222 | Morel supremo | ArcAudio flatline 12 | amp alpine 12m

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבנתי, תודה לכם!

לגבי הקרוס - זה דווקא תלוי, יכול להיות שבמקרה שלי אני אוכל להשיג קרוס שדווקא מתאים למיד + וופר, אז כל מקרה לגופו.

הבעיה אצלי היא כפולה- מצד אחד הטוויטר שלי הוא 6 אוהם (ומקדימה אני לא עומד לעשות נסיונות שאני מרשה לעצמי לעשות מאחורה), וגם ערוץ ההגברה של הוופר הוא 150 וואט לעומת 50 וואט לטוויטר + מיד-

קיצר, נראה לי שאני יורד מהרעיון הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים בכלל

יש לי מיצובישי קולט אילייט 3 חלקים עם בניה של טוויטרים ומיד ממש על הקורה

ולא היה שום צורך להנחית את הטוויטרים ( חיווט 2.5 ממ לקרוסים מהמגבר ) ( מגבר זפקו )

מערכת 9887 סך הכל במעט להעלות את ה מידבאס דרך המערכת , ומקבלים ביצועים טובים ( בקרוס הטטויטרים ומידים על 0 )

בתחילת דרכי ניסיתי את העיניין של חלוקה והפרדה של ערוצים שונים במגבר למיד טוויטר ומידבאס

לא עובד בצורה יותר טובה , יותר קשה להגיע לביצועים טובים

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רגע, אז אתה בכלל ממליץ לעבוד פאסיבי לגמרי?

אל תשכח שהקרוס של אילייט בנוי במיוחד לאלמנטים הספציפיים האלה (טוויטר 6 אוהם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של טעם - טוויטרים של מוראל אכן נעימים לאוזן.

אם אני זוכר נכון אצלך בקולט המידבאסים הם בכלל 8 אינטש והם HCW ולא אילייט נכון? אם התשובה היא כן - תיקח בחשבון גם שהמידבאסים (וופרים) אצלך כנראה לוקחים עוד יותר הספק ויכול להיות שזה נותן איזון עוד יותר טוב לקרוס אובר.

וארפופו - עריכה - איזה כיף שההודעה ה17K שלי הולכת אל אחד מחברי הפורום הוותיקים יותר שאני זוכר, אולי ישבתי אצלך בקולט עוד באחד המפגשים הראשונים שהגעתי אליהם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז,

אולי לא הבנתי אותך נכון, אבל אני חושב שיהיה יותר יעיל אם תפרסם את כל הסטאפ שלך, את המטרות וכל השאר. זה קצת מוזר לקפוץ ל 3 חלקים בגלל שיש לך טוויטר של 6 אוהם. זה כמו לקנות מרצדס כי יש לך מחזיק מפתחות של מרצדס.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך עכשיו לקנות מחזיק מפתחות של BMW!

זה פשוט לא יאמן עד כמה זה עובד בצורה הזאת :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל במחזיק מפתחות שלי גם יהיה מפתח של טירה

:twisted:

לבינתיים זה יותר כפר קאסם מאשר טירה :?

אבל לפחות בכפר קסם יש הרבה BMW :-P:-P:-P

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה קרה

:-P

קשרתי מפתח לחוט ואת החוט לעפיפון בקצה אחד ובקצה השני לאהיל.

היתה סופת ברקים ומתברר שהאהיל מוליך חשמל מה אתה יודע :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני שמח שהת'רד הזה הצליח לשעשע מישהו :-)

הסטאפ שלי הוא סלט רציני, אני עובד בסראונד מלא כולל רמקול סנטר אבל לשם העניין נוציא את כל השחקנים הלא נחוצים ותתיחס לזה כאל מערכת רגילה:

מקדימה- וופרים של היי אנרג'י מחוברים ל2 ערוצים של לווייתן,

טוויטרים של מורל MT23 מחוברים לנקמיצ'י (PA504?לא זוכר איזה כרגע), 50 וואט לערוץ (לפי דעתי מאוד אנדרייטד, אבל אני משוחד).

מאחור- סאב EBX250 מחובר ל2 ערוצים של הלוויתן.

הכל נשלט על ידי ביט1.

הסיבה שאני שוקל לעבור ל3 וויי פאסיבי-

כרגע במכונית החדשה (גולף פלוס) המיקום של הוופרים בעייתי מאוד- את המערכון של חוליו אגלסיאס מהתחת כתבו על זה-

אני לא מעוניין לעשות בניות קאסטום ומעוניין להשאיר את האוטו כמה שפחות בולט (עד כמה שאפשר עם רמקול סנטר תקוע כמו...)

אבל בכל מקרה בניה בקורות לא באה בחשבון.

באופן מפליא, על אף הנדסת האנוש המחורבנת בכל הנוגע לאקוסטיקה באוטו הזה, יש מקום ייעודי בדלת לרמקול מיד ואפילו במיקום סביר (אולי קצת קרוב לנהג, אבל עדיף על המיקום של הוופרים).

וזו הסיבה שאני שוקל לעבור ל3 וויי חצי אקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וארפופו - עריכה - איזה כיף שההודעה ה17K שלי הולכת אל אחד מחברי הפורום הוותיקים יותר שאני זוכר, אולי ישבתי אצלך בקולט עוד באחד המפגשים הראשונים שהגעתי אליהם.

תמיד טוב לשמוע קולות מהעבר

מאז ה HCW 8 עכשיו כל הסט הוא של האילייט 9 אינטש

שומעים מעולה עם מגבר זפקו שמטפל בכל העסק

מונו ממפיס 2000WRMS וסטרוקר 10 4000W שמפוצץ חלונות

ולשאלתך "תומר המעופף"

אם יש לך פטנט איך להתקין סט 3 WAY בלי בניות נשמע מעניין

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...