Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי נשאר היום בבית בגלל מזג האוויר?

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני!

היום לא יצאתי אלא המתנתי כדי לשמוע ולראות במפה החיה של ווייז ובקול ישראל מה מצב התנועה. בסביבות שמונה הבנתי שהיום למרכז אני כבר לא אגיע (אולי אנסה בצהריים כשהלחץ יירד).

הבעיה שמחר צפוי לרדת שלג בירושלים ואם אצא בבוקר אולי לא אוכל לשוב! :shock: וביום חמישי בכלל!!!

הבעיה היותר חמורה היא שהבית לא ערוך להכיל אותי שלושה ימים רצוף ואין לי אוכל... must go to the grocery, in the rain...alone...

:wink::-(

יאללה סיפורי מור"ק!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני בבית.

חולה, מנוזל עם כאב גרון.

מסתכל מהחלון על הבלאגן במרכז תל אביב , פקקים גם ברחובות הקטנים... חגיגה ממש.

שותה תה, ואוכל לחם עם חמאת בוטנים, או נוטלה.

עונה למיילים ומדבר עם לקוחות.

על הדרך, מחפש אלמרה או כריזמה 2004 ביד 2 , וגם יאריס או מזדה 2 לאחותי.

כובע וחם צוואר עלי, מסניף אוטריוין מידי פעם.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eyals05 אני המשוגע היחידי שנסע לעבודה היום? ועוד באופנוע? כ$# אומו המדינה הזאת!
אייל, אתה לא המשוגע היחיד...

גם אני הגעתי לעבודה עם קטנוע...

ממש לא כיף

מיקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי בבית. יצאה, ראתה מה הולך בחוץ, חזרה פנימה. אני גם בבית, אבל זה לא חוכמה, הפעם האחרונה שהייתי צריך לצאת מכאן בשביל עבודה הייתה לפני שבוע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי מרמת גן ב 7:40 בבוקר לכיוון הרצליה, שמעתי שאיילון דרום סגור אבל בשבילי זה לא רלוונטי כי אני נוסע צפונה. הגעתי לאבא הלל בשעה 8:15 ושמעתי שאיילון סגור לכל הכיוונים, עשיתי ויברח וחזרתי הביתה להמשיך לעבוד מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה סיפורי מור"ק!

לא קשור למזג אויר הסוער עכשיו, אבל לפחות מור"ק אמיתי:

בהכנה לקצינים יצאנו לניווט בגבעות גורל, מראש ידענו שעלול לרדת גשם והצטיידנו בחליפות סערה באפודים.

5 דקות אל תוך הניווט מתחיל גשם זלעפות והמפקד חודל את הניווט ופוקד לחזור לנקודת ההתחלה.

אני ברגע של מורל יתר עולה בקשר ומבקש אישור להמשיך.

המפקד מתקשר אליי ומוודא שאני שפוי ומאשר לי.

מאותה נקודה, במשך מעל 20 קילומטר, ה"גולם" שהתלווה אלי לא הפסיק לקלל אותי, את אמא שלי, את צה"ל ולפעמים גם את אמא שלו...

מגיעים כעבור כמה שעות לנ"צ האחרון, נמצאים בו אבל לא מוצאים את הקוד כי הפנס מאיר חזק אבל בעיקר את הגשם המאוד חזק, אז סחבק ואני יורדים על ארבע ומעל 10 דקות מחפשים קוד.

רושמים קוד ורצים איזה חצי שעה לנקודת הסיום, שם אנחנו מוצאים טיולית עם מגשי פיצה ריקים ואיזה 10 חיילים יושנים שנת ישרים.....(כולם חיזל"שו את הניווט וכבר ישנו איזה 4 שעות כשאנחנו ניווטנו).

פתחנו מנת קרב והתחלנו לקלל את כל העולם ואישתו.

תהנו מהסערה.

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...