Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בזבוז כסף ותחושה טובה

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 4098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדוע רוב האנשים מרגישים טוב יותר לאחר שהם בזבזו כסף ?.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין תרבותי ומשתנה מחברה לחברה. פעם אנשים בארץ הרגישו טוב עם חסכון, אבל מאז החברה הפכה לחברת צריכה.

אני אישית מרגיש לא משהו, אלא אם כן יש לי תחושה חזקה שקיבלתי תמורה טובה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"לקנות משהו" נותן לך תחושה טובה, כמו ללטף לעצמך את הראש ברכות...

האפקט מוקצן כשאין הרבה כסף, ויש מעט מאד קניות כאלו. שם כל קנייה נשקלת היטב, ואתה מרוצה פי 5 ממוצר אחרי שסוף סוף קנית אותו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה הטובה באה כשאנחנו מוציאים כסף, והקנייה ממש מוצלחת ובאמת אפשר להגיד "אחד הדברים שבאים היו שווים את ההשקעה או משהו בסגנון של חבל שלא קניתי את זה קודם!"

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין תרבותי ומשתנה מחברה לחברה. פעם אנשים בארץ הרגישו טוב עם חסכון, אבל מאז החברה הפכה לחברת צריכה.

אני אישית מרגיש לא משהו, אלא אם כן יש לי תחושה חזקה שקיבלתי תמורה טובה.

תיארת בדיוק את מה שאני מרגיש.

הרגשה טובה רק אם מדובר באמת בתמורה טובה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק כמו עם סיגריה, זה עניין הגמול. אתה מדרבן את עצמך לפעמים לעשות דברים, בטענה (לעצמך) שמתי שתסיים אותם אתה תצא לסיגריה או תפנק את עצמך באיזה חפץ. ואם אני לא טועה, מחקרים אומרים שזה מגרה את אותן נקודות במוח כמו סקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בזמן סקס (או ליתר דיוק, אחריו..) מופרשים אנדורפינים, הורמונים במוח שמשחררים דכאונות ולחצים (תחושת 'אופוריה'), ומשמשים גם כחומר שיכוך כאבים (כמו מורפיום). הם מופרשים גם כשאתה שומע מוזיקה מצויינת, עושה פעילות לב-ריאה וכשאתה פצוע. אבל לא שמעתי על שום הקשר של קניות או סיגריות...

מה שכן, אין לי מושג על איזה תחושה אתם מדברים. אף אחד לא אוהב סתם לבזבז כסף כל עוד הוא לא הרוויח אותו בקזינו, גם לא ביל גייטס. יש תחושה טובה אחרי שקונים משהו, לא משלמים עליו. אם לבזבז כסף היה כיף היית רואה מליארדרים לוקחים שקי כסף ושופכים אותם לים סתם 'בשביל הכיף'.

הקטע עם הסיגריה הוא שבלעדיה אתה מרגיש חרא כי אתה מתגעגע אליה, ואחרי שאתה מעשן, התחושה שאתה מרגיש היא התחושה שבנאדם לא מעשן מרגיש באופן קבוע. הסיגריה פשוט עושה מעין רכבת הרים של רגשות.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

תגובת השנה!! :lol:

ולנושא, אני לא בזבזן, אני אחד שמשתדל להוציא כמה שפחות כסף.

עושה לי טוב "שאני מוציא כסף" רק אם אני קונה משהו שממש רציתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תלוי על מה יצא הכסף וכמה רצית את זה. לפעמים קונים שטויות בידיעה שזה זבל ובכל זאת מרגישים טוב לזמן מסויים.

למשל, קניתי כובע מצחיה צבעוני עם פרופלור למעלה ועכשיו אני שמח. אבל עוד כמה חודשים אני ירגיש שסתם בזבזתי על זה כסף.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי על מה יצא הכסף וכמה רצית את זה. לפעמים קונים שטויות בידיעה שזה זבל ובכל זאת מרגישים טוב לזמן מסויים.

למשל, קניתי כובע מצחיה צבעוני עם פרופלור למעלה ועכשיו אני שמח. אבל עוד כמה חודשים אני ירגיש שסתם בזבזתי על זה כסף.

חחח מצאת במקרה את הדלוריאן וחזרת לשנות ה 80? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניית נעליים וחומרי ניקוי מרגיע אותי ועושה לי טוב.

תמיד שאני רב עם אשתי או אחרי יום קשה בעבודה אני מפנק את עצמי באיזה אג'קס או כלורוקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכברוני,

רק כדי להיות סגור על זה, בבית אצלך אתה לובש את המכנס או החצאית?

:wink:

אני לא "מתרגש" מכל קנייה, אני כן נהנה מקנייה מושכלת של מוצר שבאמת רציתי.

כך למשל אני מאוד מרוצה ממערכת הסאונד שלי, היא אומנם עלתה הרבה אבל קיבלתי את המחיר הטוב ביותר שניתן לקבל על סט כזה והאיכות עונה על הצפיות מעל ומעבר כך שאני מאוד מסופק.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...