Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירה בין פיג'ו 308, סיטרואן C4, טויוטה אוריס או קיה סיד

קרן1234
שימו לב! השרשור הזה בן 4126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הייתי שמחה לדעת לאיזה מבין המכוניות הנ"ל הייתם ממליצים (שנתון 2010). אני אישית מאוד אוהבת את המכוניות הצרפתיות כי הן משמעותית יותר נוחות ובדרך כלל יותר זולות...

חשוב לי להדגיש כי זהו אוטו עיקרי בו בעלי ואני נוסעים בממוצע של 20-25k קילומטר בשנה.

האם ידוע למישהו בעיות מכאניות/חשמליות או כל מחלה אחרת באחד מן הדגמים?

תודה!

קרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך על טויוטה אוריס או קיה סיד.

כאשר אני בחרתי אוטו חדש פסלתי את טויוטה אוריס בגלל המחיר מאוד גבוה וארץ ייצור (טורקיה) וקניתי את קיה סיד EX שנת 2011 ואני מאוד מרוצה מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מאז שקנית את האוטו נתקלת בבעיות כלשהן? חשוב לי לציין גם שהנוחות אצלי זה מדד מאוד חשוב ולכן הייתי מעדיפה לקנות מכונית צרפתית (יש לי הכרות עם הקיה פורטה והיא סבירה מינוס מבחינת מושב הנהג). השאלה היא כמה בעייתיות המכוניות הצרפתיות שהזכרתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מאז שקנית את האוטו נתקלת בבעיות כלשהן? חשוב לי לציין גם שהנוחות אצלי זה מדד מאוד חשוב ולכן הייתי מעדיפה לקנות מכונית צרפתית (יש לי הכרות עם הקיה פורטה והיא סבירה מינוס מבחינת מושב הנהג). השאלה היא כמה בעייתיות המכוניות הצרפתיות שהזכרתי?

קניתי את האוטו לפני שנה ו- 11 חודשים.

אין בעיות ואין תקלות (אך קניתי אוטו חדש). בנוסף, לקיה יש אחריאות של 7 שנים על מנוע וגיר !

המושבים של קיה סיד קשיחים בדומה לקיה פורטה, לכן אם הנוחות הוא הפרמטר החשוב ביותר בשבילך, אז קיה סיד לא מתאימה לך.

ואם הבחירה שלך בין פיג'ו 308 וסיטרואן C4 בלבד - הייתי בוחר ב 308.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שבשנים הבאות כמות הקילומטרים שלי תעלה משמעותית מ20k ל 35k בשנה. האם כדאי להסתכן לקחת מכונית צרפתית? אחרי הסופש מלא ההתלבטויות אני מוכנה לשקול גם יונדאי I30 או כל דגם אחר המתאים להיות אוטו משפחתי עיקרי בתקציב של 65000. יש למישהו המלצות על מכוניות אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסועה כזאת אני חושב שכדאי אולי ללכת שנה אחורה ולרכוש ג'טה דיזל שתעזור לכם לחסוך בהוצאות התדלוק.

קיה סיד ויונדאי I30 נמכרו גם הן עם מנועי דיזל אבל ביונדאי הכמות הייתה זעירה ונדיר מאוד שאחת כזאת צצה למכירה ביד 2, הסיד נמכרה בעיקר למוניות ויש בודדות כאלה פרטיות.

אם אתם פתוחים לגירים רובוטיים או ידניים אז המבחר גדל ואפשר לבדוק את הפלואנס דיזל, סיטרואן C3 פיקאסו או סקודה פביה סטיישן.

בהצלחה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי ביד 2 ואין כל כל שוק לדיזל שהצעת... גם אין לי מושג כמה יעלה התיקונים של מכוניות הדיזל. מה המלצתכם על שברולט קרוז מבחינת צריכת דלק ותחזוקה? ראיתי שיש לה שוק בליסינג אז בטח יהיה יותר קל למכור אותה וגם היא יותר נוחה מהקיה/ יונדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט קרוז לא יהיה קל למכור, השוק דיי מלא במוכרים פרטיים ועוד יותר עמוס בגזרת הליסינג.

הרכב לא מצטיין בשום דבר למעט שקט בתא הנוסעים והוא גם לא חסכוני במיוחד.

נסי קיה פורטה, נוחה יותר, מרווחת יותר, זריזה יותר וחסכונית יותר. יש היצע דיי נרחב בחברות הליסינג והמחירים אטרקטיביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שבשנים הבאות כמות הקילומטרים שלי תעלה משמעותית מ20k ל 35k בשנה. האם כדאי להסתכן לקחת מכונית צרפתית? אחרי הסופש מלא ההתלבטויות אני מוכנה לשקול גם יונדאי I30 או כל דגם אחר המתאים להיות אוטו משפחתי עיקרי בתקציב של 65000. יש למישהו המלצות על מכוניות אחרות?

זאת לא הנקודה למרות מה שה"מומחים" סיפרו לך,

הI30 לא שורד טוב יותר מ ה308..

לאחי C5 שעושה קרוב ל 50K בלי שום בעייה ויש עוד רבים וטובים בליסינג שנהנים מפיגו וסיטרואן ונוסעים ק"מ גבוה בהרבה מ 35K בשנה.

הנקודה היא כמו שנאמר לך עלויות הדלק בק"מ כזה.

יש כמה אפשרויות כמו רכב דיזל,רכב בנזין קטן רצוי ידני או רובוטי,הוספת מתקן גז לרכב וכו.

השאלה היא מה מתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שמדובר על רכב חדש ולא יד 2. נכון?

אם כן אז לגבי הנוחות זה די איניווידואלי ואני מציעה פשוט לגשת לסוכנות ולעשות נסיעת מבחן על הרכבים האלה.

לגבי איכות: אני לא הייתי נוגע ברכב צרפתי. (אלא אם כן יש לך חבר מוסכניק ואתם רוצים לבקר אצלו הרבה לקפה)

בין טויוטה לקיה - הייתי הולך על הקיה

בעיקר בגלל האחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...