Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אינבוקס - האם יכול לגרום לביטול האחריות?

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 4123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פילטר אינבוקס הוא תחליפי לפילטר הרגיל וברוב הפעמים חוץ מניקוי אינו מצריך החלפה בחדש

אין שינוי במבנה הצנרת ובחלקי היניקה לכן אין שום בעיה עם האחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא,

אבל גם לא הייתי ממליץ למישהו לעשות משהו שיכול לעלות לו הרבה יותר ממה שהוא הולך לחסוך - אלא אם אני בטוח במה שאני אומר.

ולכן השאלה שלי במקום.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע רכב זהה עם הפילטר הנ"ל טופל במוסך ולא באחד ולא הייתה שום בעיה.

זה הגיוני. החלק עצמו אינו משפר את ההספק/משנה את מבנה הרכב וכו' ולכן אין סיבה שתהיה בעיה כלשהי עם העניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב רק במקרה שיש תקלה ברכב המוסך חייב להוכיח שבגלל החלפת הפילטר ללא מקורי נגרמה התקלה וביטול האחריות, ביטול אחריות לא קורה בהינף יד סתם ככה כי בא להם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Actually it's the other way around - you have to prove that the changes you made to the car weren't the reason for its malfunction

The Israeli saying goes, and excuse my crude translation, "prove your sister isn't a whore" - good luck

Personally I wouldn't change a thing on a car with warranty just for that reason

Drive it 'as is' while it's under warranty and figure out which things you want to modify after understanding how it works in stock form, but again, that's me and this is your car so make your own decision

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט. אני חושש מהעניין אך מכיר מישהו שטיפל ברכב ולא אמרו לו שום דבר. מה גם, הפילטר לא עושה שום דבר כמעט ששונה מהחלק המקורי. הוא לא משפר הספק ולא משפר שום דבר. בסה"כ מורכב מחומר איכותי יותר.

בכל אופן הרכב יוחלף אחרי שלוש שנים כך שהוא יהיה תחת אחריות כל הזמן(שנתיים רגילות + שנה 'רצון טוב' או איך שלא קוראים לזה) ולכן לא אוכל במקרה הזה להחליף שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי טופל בפעם הראשונה תחת אחריות עם פילטר אינבוקס k&n בלי בעיות ובפעם השניה עם קרבוניו, העובדים במוסך המורשה כבר מכירים את כל הדברים האלה וזה ממש לא מרגש אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...