Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אינבוקס - האם יכול לגרום לביטול האחריות?

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 4126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי את זה - זה מתייחס לפילטר פתוח. האינבוקס שולל את המגרעות של הדבר(כגון הכנסת אויר חם וכו').

כן, זה לא ייתן עוד כוח וכו' אך יש לו את היתרונות שלו. מה גם זה לא כזה יקר כך שלדעתי זה משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר שם שברכב טורבו הרכב לא איבד ולא הרוויח כוח(עם הפילטר הזול איבד אבל אני מתקין של K&N).

אצלי הרכב טורבו ולכן אני מאמין שהרכב לא יאבד כח אלא יהנה מהיתרונות שציינתי.

בלי קשר - מכיר אנשים שנוסעים עם פילטר ויש שיפור משמעותי מאשר רכב STOCK(כאמור רכבים עם טורבו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שכאשר מעלים הספק ברכב מוגדש הטורבו דורש יותר אוויר ולכן כן יש משמעות לשינויים ביניקה

ברכב אטמוספרי או ללא שיפורים מערכת היניקה המקורית תספק את הדרישה ברוב המקרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחיד לספק הכנסה למי שמיצר ומוכר.מודה גם אני נפלתי בפח ויש לי את כל האינבוקסים ה"איכותים " (סימוטה,BMC,K&N ָ) אבל כולם זרוקים בארון אחרי שימוש .יש בוודאות ירידה במומנט ובביצועים לעומת המקורי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מדוע נאמר לי על ידי אנשים בעלי רכב דומה לשלי שישנו שיפור בתגובת המצערת ואין ירידה בביצועים?

ואם אפשר לשאול - איזה מנוע יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I don't think it's anybody's business to tell you what to do with your car and it sounds like you're convinced the product you are looking at will be an improvement to your stock setup

If it's what you want, buy it, enjoy it and care less about whether it's better or worse than what you had before

It's not that expensive of an upgrade to begin with but I recommend ordering through ebay because the sellers here are horribly overpriced and you don't need their help to open your airbox and slot in the filter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכש אותו פה יד שנייה במצב חדש שירד מרכב בעל מנוע זהה לשלי במחיר זול.

בנוגע לעניין הפילטר עצמו - ניסיתי להבין אם זה גורע/מועיל וכו'. למיטב הבנתי אין בעיות עם זה במוסך, הפילטר אינו גורע ברכב עם טורבו, יש לו את היתרונות שציינתי למעלה וכרגע אני משוכנע בזה. וכמו שאמרת - המחיר לא כזה יקר ולכן התועלת מול התמורה לדעתי שווה את זה. במידה וזה היה עולה אפילו ב100 ש"ח יותר כנראה שהייתי מוותר.

בלי קשר - היו מחשבות רבות על תוכנה/בוקס לשיפור המנוע אך ירדתי מכך עקב בלאי מואץ ואני לא רוצה להתקל בבעיות בעת המכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...