Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לBMW סדרה 1 החדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 4120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

קניתי לפני 5 חודשים את ה BMW 118 החדשה 2012 (1600T, 170 כ"ס)

בגדול אני מאוד מרוצה מהאוטו, אבל דבר אחד מאוד מפריע לי זה שהוא שקט מדי, לפניו נסעתי על שירוקו 2.0T וממש אהבתי את הסאונד , ובכללי אני חושב שסאונד טוב למנוע זה דבר מאוד חשוב (בשבילי לפחות).

חשבתי להחליף למערכת פליטה של REMUS שיש בה אגזוז בכל צד ורעש יותר חזק והמום כזה , מישהו מכיר\ממליץ ?

זה בגדול הכיוון היחידי שאני מכיר, אני אשמח לשמוע עוד הצעות לשיפור הסאונד\כח באוטו בצורה שלא תסכן את האוטו\תפגע באחריות שיש עליו (אוטו חדש מהחברה בסה"כ), או לחלופין לשמוע אם אתם ממליצים על הREMUS או שזה לא באמת ישנה יותר מדי.

תודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, עמום

ואם זה חד משמעי מבטל את האחריות אז אני מבין שאני ארד מזה.

יש למישהו המלצה אחרת ? משהו שיגרום לקצת יותר סאונד או כח לרכב מבלי שיבטל את האחריות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I remembered something else

BMW M Performance Package

http://www.bmw.com/com/en/owners/accessories/performance/phase_5/accessories/m-performance/about_m_performance_1.html#c=3&t=s

Retrofit your BMW with M Performance parts which are now also available for your 1 series

Ask your dealer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מהחלקים ב M perfoarmane package יגרום לסאונד יותר טוב ? ומה זה בעצם מה שאתה מדבר עליו שיש בM5 ? לא הבנתי. ולשאלתך לא משנה לי עד כמה זה אמיתי או לא אמיתי, אני רק רוצה סאונד יותר חזק\עמום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה סאונד מהמנוע או מהאגזוזים? אם מהמנוע אז אתה יכול לשים פילטר אויר פתוח.

לגבי כח, חפש בסדנאות אם יש צ'יפ לרכב או יכולים לעשות בשבילך צ'יפ שיעלה את הספק הסוסים והמומנט (מאמין שאתה יכול בכיף להגיע ל-200). בגדול זה מבטל אחריות, אבל הסיכוי שיעלו על זה קלוש, ותמיד לפני טיפול\כניסה למוסך מורשה אפשר לחזור לניהול מנוע המקורי.

בהצלחה, יש לך רכב מעולה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The parts for your car range from exhaust to body kit and are genuine BMW M parts which will not void your warranty

The exhaust will give you the sound you are looking for but they say it's only for the 125i

Your dealership should be able to tell you more about it than I ever will and perhaps they'll be willing to replace your current exhaust with a 125i one altogether

Ask them the same thing you asked here - Can I make my 1 series sound more sporty

The M5 plays the engine and exhaust sounds through the stereo of the car to make it sound more sporty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה סאונד מהמנוע או מהאגזוזים? אם מהמנוע אז אתה יכול לשים פילטר אויר פתוח.

לגבי כח, חפש בסדנאות אם יש צ'יפ לרכב או יכולים לעשות בשבילך צ'יפ שיעלה את הספק הסוסים והמומנט (מאמין שאתה יכול בכיף להגיע ל-200). בגדול זה מבטל אחריות, אבל הסיכוי שיעלו על זה קלוש, ותמיד לפני טיפול\כניסה למוסך מורשה אפשר לחזור לניהול מנוע המקורי.

בהצלחה, יש לך רכב מעולה.

תודה :D

לגבי צ'יפ, ביררתי וזה לא אותו דבר כמו למנועי TSI, זה לא תוכנה זה קופסה שמכניסים למנוע וזה כן בלגן מבחינת האחריות לעומת עדכון תוכנה כמו שעשיתי בשירוקו

ולגבי הפילטר פתוח , שמעתי על זה גם, מה זה עושה בעצם? זה יעשה רעש יותר טוב ? וזה לא מסכן כלום ברכב ?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ברכב. בגדול מכניס יותר אויר, אבל גם אויר חם יותר, ככה שהשפעה לא כלכך תהיה לזה, רק רעש יפה.

לגבי צי'פ תבדוק טוב טוב ותקרא בפורומים בחו"ל, כי לא נראה לי שאין צ'יפ לרכב שלך בחו"ל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם זה רק משפר את הסאונד זה בסדר , ואם זה גם יותר טוב לאוטו אז מה טוב, מה אתם ממליצים על פילטר פתוח או קיט יניקה ? מה בעצם ההבדל ?

ובכל מקרה, איזה מקום אמין אתם מכירים שיכול לעשות את זה ?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...