Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי להגה

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה קרה לי פעם או פעמיים שההגה "החליק" לי מהידיים בתחילת נסיעה. זה די נדיר, היות ואני אוחז בהגה די חזק, ולא מזיע (יותר מדי...), אבל בכל זאת המצב קיים.

מה דעתכם על כיסוי הגה בנהיגה ספורטיבית? האם הוא באמת משפר את האחיזה (בהגה!) או פוגם בה?

מה החומר המומלץ ביותר לכיסוי? (עור\גומי\כותנה\פוליאסטר\פרווה סטייל ALI G)

אני יודע על כיסויים במבצע עכשיו ב-10 שקל, אבל הם ממש מכוערים ועושיים מבד דוחה. אני לא מתכוון לקנות אחד. יש לכם המלצות על כיסוי מקצועי שגם יעבוד טוב, גם יראה טוב, ולא יכער את הרכב?

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו עשה לי "תפירה" של כיסוי עור על ההגה המקורי. לא רע בכלל. 100 שקלים.

הבחור אמן פשוט, אתה בוחר את העור\או הבד לפי רצונך - הוא מתאים לך אותו ויוצר כיסוי להגה, ו"תופר" אותו על ההגה המקורי של הרכב.

אם אתה לא מעונין בכך, היה איזה בחור שפרסם בפורום על כיסוי מעור כבש חחחחחח לא לא עכשיו באמת אם אתה לא רוצה תקח אחד פשוט, מספוג כזה, הוא גם לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות הגה ספורט - הרבה יותר נוח

יש מגוון עצום של דגמים ומלא גדלים

תיהיה לך בעיה אם יש לך כרית אוויר

הגה עם כרית אוויר עולה הרבה יותר

ולוותר עליה לא נראה לי כדאי...

אבי

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו עשה לי "תפירה" של כיסוי עור על ההגה המקורי. לא רע בכלל. 100 שקלים.

הבחור אמן פשוט, אתה בוחר את העור\או הבד לפי רצונך - הוא מתאים לך אותו ויוצר כיסוי להגה, ו"תופר" אותו על ההגה המקורי של הרכב.

אם אתה לא מעונין בכך, היה איזה בחור שפרסם בפורום על כיסוי מעור כבש חחחחחח לא לא עכשיו באמת אם אתה לא רוצה תקח אחד פשוט, מספוג כזה, הוא גם לא רע.

איפה האדם הזה שעשה לך תפירה של כיסוי עור על ההגה ?

ולך מההודעה המקורית

אתה יכול לשים איזה כיסוי שבא לך, רק תגע בהם קודם, תראה שנוח לך , ותקווה שאין לך הגה של 205 GTI פצפון שלא מתאים לו כמעט שום כיסוי.

יש באוטו דיפו מבחר גדול ב 19 שקל דמוי עץ/עור וגם נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הגה של 106 ראלי :)

ואני כמובן לא מעוניין להחליף הגה, אני אוהב את ההגה שלי, וגם את כרית האוויר שלי :shock:

מצטרף לשאלה, איפה בנו לך את הכיסוי להגה.

אשמח לשמוע דעות של אנשים שאהבו\לא אהבו כיסוי להגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ליאור.

אם ההגה "מחליק" לך מהיד אל תשקול החלפה של כיסוי אקסלוסיבי כדוגמאת כיסוי דמוי עץ.

לך על הגה "בליטות" ספוגי כזה. הוא גם עם מקדם אחיזה יותר טוב וגם סופג את הזיעה (אולי אתה לא מזיע בידיים, אבל נוצרת לחות כלשהי). אין צורך להחליף את ההגה ולשחק משחקים מיותרים עם אמצעי בטיחות חשוב כמו כרית אויר. הרי אתה אוחז בההגה רק בדפנותיו. ולא במרכזו.

המחיר לא בשמים, והתמורה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא בשמים, והתמורה טובה.

התמורה טובה למוכר.

כל כיסויי ההגה שאינם קבועים להגה בתפירה הם מסוכנים.

ודרך אגב - ד"ר זה ראשי תיבות של מה ? (קיצור של דוקטור זה דר').

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה האדם הזה שעשה לך תפירה של כיסוי עור על ההגה ?
מצטרף לבקשה.

ישועה לבעלי ה-205... :twisted:

ישנם כיסויים מוכנים (Wheel skins) שגם אותם צריך לתפור, כמובן:

http://www.autoanything.com/products/product_ws.aspx?p_id=1243&se=steering_wheel_skins

http://wheelskin.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=CTGY&Category_Code=Leather+Steering+Wheel+Covers

(בזמנו ראיתי אתר חביב של המוצר - לא הצלחתי למצוא אותו...)

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רחוקים, הוא באשקלון. ב "מוניות המרכז" ניתן לבקש טלפון שלו, וניתן גם לבדוק את הכיסוים תבקשו מהנהגי מוניות כולם עשו. 100 ש"ח הכיסוי (אתם בוחרים איזה סוג, עור , ספוג, או כל דבר אחר) והתפריה חינם. לוקח בערך 30 דקות. מחזיק יפה מאוד ונראה טוב. העור מאוד איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה חומר עדיף שיהיה הכיסוי?

אני חושב שלגומי מקדם החיכוך הגבוה ביותר, אך הוא מסריח :)

וגם לא סופג זיעה כמו ספוג...

הגה רגיל מורכב מ... (סקיי?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה גם מאוד נוח.

אבל אני עשיתי זאת בגלל סיבה אחרת, ולאו דווקא כי לא אהבתי את המקורי. ההגה ניהיה במקום שחור, אפור, ונאכל הכל. השמש אכלה לי את כל ההגה! (צרפתיה).

ועם הזמן ה"גומי" של הגה הסתובב על כלום, וזה ממש לא נוח ולא בטיחותי. אז התייעצתי עם אבא שלי , והוא הפנה אותי. אני ינסה להשיג לכם טלפון, אולי הבחור יהיה מוכן להגיע לאזור תל אביב, אולי הוא עובד שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה גם מאוד נוח.

אבל אני עשיתי זאת בגלל סיבה אחרת, ולאו דווקא כי לא אהבתי את המקורי. ההגה ניהיה במקום שחור, אפור, ונאכל הכל. השמש אכלה לי את כל ההגה! (צרפתיה).

ועם הזמן ה"גומי" של הגה הסתובב על כלום, וזה ממש לא נוח ולא בטיחותי. אז התייעצתי עם אבא שלי , והוא הפנה אותי. אני ינסה להשיג לכם טלפון, אולי הבחור יהיה מוכן להגיע לאזור תל אביב, אולי הוא עובד שם.

כן. ההגה שלי גם כן "נאכל" (צרפתייה כמובן) לא קרה לי ברכב אחר מעולם.

תשיג לנו מספר שלו אני אפילו אסע חצי דרך לאשדוד, כי אני לא מאמין שלאשקלון אני אגיע עם אותו המנוע.

(אולי על גרר מהביטוח ?!?!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה.

ישועה לבעלי ה-205... :twisted:

ישנם כיסויים מוכנים (Wheel skins) שגם אותם צריך לתפור, כמובן:

http://www.autoanything.com/products/product_ws.aspx?p_id=1243&se=steering_wheel_skins

http://wheelskin.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=CTGY&Category_Code=Leather+Steering+Wheel+Covers

(בזמנו ראיתי אתר חביב של המוצר - לא הצלחתי למצוא אותו...)

איפה אני יכול למצוא כיסוי כזה כי גם לי על ה106 העור של הגה המקורי מתחיל ללכת לעולמו

פעם אחד מצאתי כיסוי כזה ב-אלמנט 5 הוא רצה 500 שק"ל כולל הרכבה שזה ניראה לי מוגזם

:twisted:מי שלא גודש לא נוסע :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי הכי יעיל והכי נוח והכי יפה הוא כיסוי מעור אמיתי,ניתן להשיג באוטו דיפו כעת במבצע ב 60-50 ש"ח, מגיע משולב 2 צבעים,במגוון צבעים,מעור אמיתי מחזיק לאורך זמן וגם מעבה את ההגה - מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

באיזה מקום (חוץ מאוטו דיפו שכבר הייתי) אפשר למצוא כיסוי הגה לפיז'ו 306 שנת 95 .

ההגה של האוטו הזה פשוט קטן ,ושום כיסוי לא מתאים לו.

===================================

---- ---- ---- ---- ---- ---- ----

===================================

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...