Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יניקה של VWR עבור tsi, רכישה בגרמניה.

שימו לב! השרשור הזה בן 4126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחודשיים קיט VWR ל 2.0 TFSI עלה 679 יורו בברלין.

דרך אתר של APR תמצא דילר וכנס לאתר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש קרבוניו, הפילטר עצמו הוא כותנה ויושב מאחורה.

יחסית לפילטר המקורי הרגשתי הבדל קטן בסל"ד גבוה, האוטו מטפס יותר מהר במעלה הסל"ד ולא "נחנק" כפי שקורה במנועים הללו.

ב-TSI הפילטר יושב מקדימה ואפשר לשים יניקה על הצינור המקורי או להוסיף כסף לצינור אחר.

אל תתפוס אותי במילה אבל ממה שאני זוכר שבדקתי אצלי הספיקה הייתה משהו כמו 190 עם מקורי ו-205 עם הקרבוניו. אכן יש הבדל.

הבדיקה נעשתה כששני הפילטרים נקיים באותו כביש, אותו יום, אותה טמפ' חיצונית...

אני חושב שבסטייג' 1 יהיה לו פחות הבדל מאצלי, אלא אם כן היניקה המקורית ב-TSI ממש גרועה.

זה חובה לשים קיט יניקה עם שידרוג ל-K04 או שזה רק מומלץ?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שאצלי הפילטר הוא של סימוטה ולא של APR שלדעתי זה יותר טוב, הזרימה של האויר יותר טובה, בדקתי אחרי שרק התקנתי את הקרבוניו ואצלי זה 215 אני מאמין שעכשיו אחרי 200 ק"מ זה יעלה עוד קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופ ספורט איזה רכב ותוכנה יש לך?

תחושות זה שקר אחד גדול , אשליה ! הוכחות מוצקות ניתן למדוד בדיינו או מחשב שגם מראה שיפור או גריעה אך בנתונים יבשים בלבד!

אז תפסיקו להסתמך על תחושות, הגיע הזמן להתקדם ולקנות במינימום וואגקום למי שאין.

אצלי יש סימוטה ודווקא הקריאות מאף יירדו והכוח לא, עדיין מחפש הסבר לזה (לא בציניות).

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יריב, אני בטוח שאתה יכול למצוא גרפים לא פחות טוב ממני.

אתה מבין שעם קצת יותר השקעה כספית הבחור יכול להשתדרג לקיט K04 בולט און שירד מרכב עם אלפי ק"מ בודדים.

צריך קצת סבלנות. רק החודש ראיתי שניים למכירה. כל זה בהשוואה לקיט יניקה עלוב.

כאב ראש כרוך בהוצאת סכום אסטרונומי על פאקינג קיט יניקה, לא ב-10% יותר, לא ב-50% יותר, לא פי 10, אלא פי 20!!!!!

כולה סטייג' 1 על טורבו מקורי.

קיט K04 משומש עולה באיזור 10 אלף,לא כולל עבודה.

קרבוניו משומש הוא יכול למצוא ב 1000 שקל.

כמה עולה VWR חדש?

פילטר פתוח של 150-200 שקל אולי היה יותר טוב מסטנדרת,אבל לא מקרבוניו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מכירים? לאון אדומה? כל הכינוים בפורומים וכבר לא יודע מי זה מי ;-)

מי שגיליתי התוכנה של גיאק דורשת יותר אוויר מהתוכנה של apr, לא יודע למה פשוט זה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

מי שמכיר את הרכב שלו יודע מזה תחושות, אותי פחות מעניין דיינו ,אותי המעניין זה הכביש.

לגבי בדיקה בכביש זה נכון רק כאשר הבדיקה היא מול משהו שכבר נבדק בעבר ( כמובן שצריך להתחשב בתקלות, מזג אוויר, דלק וכדו׳), בכל הכביש זה האוניברסיטה של החיים בתחום ומחשב ודיינו זה התואר האקדמי ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, אתה לוקח את דעתך ועושה ממנה עובדה מדוייקת.

אם עלית 15 גרם שניה בספיקת המאף הרווחת בערך 10 כ"ס בפיק, מי יודע כמה הרווחת לאורך הגרף כולו.

אם אתה מרגיש את זה ברכב ואם זה שווה את הכסף? זה אינדיבדואלי לחלוטין.

דיברנו על זה בVAGIT בכמה תרדים ואני יכול להגיד מהנסיון שלי (על בסיס הרכב הנוכחי שלי והרכב הקודם, וכן על בסיס מידע שקיים ברשת), קיט יניקה מלא ופתוח כמו הVWR או הקארבוניו של הTSI טובים יותר מסתם פילטר של 150-200 ש"ח.

אבל! בניגוד לרכבים עם K04 שעם היניקה המקורית פשוט לא יצליחו להוציא יותר מ 300 כ"ס בגלגל (גג שבגג) בגלל צוואר הבקבוק שמהווה היניקה המקורית. בK03 היניקה הזו (המקורית) לא מהווה צוואר בקבוק משמעותי מספיק, ולכן ההבדל בהספק שבין קיט יניקה מלא לסתם פילטר כנראה יהיה זניח יותר (שוב, זה ישתנה מרכב לרכב, אבל לא ברמות שרואים בK04 הפרשים של 20-30 כ"ס).

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן

שנייה לפני שאתה קונה את הקיט יניקה,

קרא את זה שווה (כבר עשו בשבילך את העבודה)

http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=50082

לגבי איפה לקנות

http://www.goapr.com/dealer/

תמצא את הדילר הקרוב למלון שלך, ואם אתה לא מוצא

צור עם אחד מהם קשר הם ישלחו לך למלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...