Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ לאודי A3

שימו לב! השרשור הזה בן 4124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא 03... זה 04 , ומזה במצב הזה? בבדיקה הכל היה פסדר :S

ד"א העפתי הצצה מתחת למכסה מנוע... לא מצאתי תטורבו , אבל ראיתי תפורק והנחתי שהטורבו קרוב אליו... כל האיזור שם מפוצץ בשמן :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא , רצוי להדגיש

שיפורים למערכות הרכב מבצעים לאחר יישור קו מלא

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה ל-E&A בבני ברק, אחלה חבר'ה עם אחלה שירות, יתנו לך מענה לכל הבעיות ויפתרו לך גם אותם.

אם אכן תצטרך להחליף את הטורבו, תכין את הכיס.

אני רוצה לתת לך טיפ קטן סתם כי ראיתי שרשמת שאין לך כסף להחליף את החלק.

תלמד, כשקונים אוטו, במיוחד את המכוניות האלו (אני גם בעל רכב עם טורבו), תמיד צריך לדאוג שישאר כסף בצד ליישור קו אם צריך, או לימים שפתאום צצה לך תקלה לא צפויה כמו שקרה לך, כי אז אתה תוכל לתקן אותה בלי "להשבית" את האוטו מתחת לבית עד שתחסוך, ככה לפחות אני עשיתי.

קניתי אותה מלאה בבעיות ולאט לאט אני מביא אותה למצב טוב ואז מתחיל להשקיע בה.

למה נתת לעצמך מלכתחילה להיכנס לאוטו עם בעיות? המחיר של האוטו היה לפחות מפתה?

אני חס וחלילה לא בא להטיף לך תאמין לי אני לטובתך ומבין אותך, קח הכל ברוח טובה :) שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אני שיפרתי... קניתי תאוטו ככה , וכן הורדתי תבנאדם במחיר בגלל התקלות , וזה היה שווה כי וואלה האוטו מושקע במלאאא כסף ולתקן כמה תקלות ולקבל כזה אוטו שווה לאללה... רק שזה התפתח לתקלות אחרות :\

וכן דיברתי עם E&A , הוא מכיר תאוטו כבר , הוא זה שבנה אותו , אז אני כנראה ילך אליו לשים אצלו תאוטו... מה שיהיה יהיה , אם זה טורבו אז אני כבר ישים תטורבו היברידי לפי ההמלצה שלו ונגמור תסיפור :)

ותודה לכל מי שמנסה לעזור לי... אה ואתה לא תראה יותר מדי מצילום של המנוע... הכל נראה פרפקט מבחוץ , הטורבו נמצא למטה , גם אני לא ראיתי תטורבו ממש , פשוט ראיתי תפורק והבנתי שהטורבו נמצא ישר אחריו , אז כל האיזור שם מפוצץ שמן כאילו התפוצץ צינור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתם תקטע? ראיתי תדברים והבנתי תדברים ועכשיו אני אסביר תבעיה לחברים של תאתר.

אלוהים אדירים. למי משנה אם הלך הטורבו אם העברית כל כך נעימה לקריאה.

מה לעזאזל מלמדים היום בבתי הספר???

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...