Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

viva city או ספייד פייט WRC, זאת השאלה...

Orgulas
שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות פורום פג"ז, מזמן לא פתחתי דיון... הגיע הזמן...

אז ככה, בסוכות הקרב ובא עלינו אני הולך להתחדש בקטנוע 50 חדש.

בעיקרון, עברתי כבר את כול הפרוצדורה של - מה יותר טוב בשבילי, מה יותר נוח, אמין, חסכוני... וכו' לפי הדרישות האישיות שלי...

לבסוף, הגעתי לסוכנות בעיר שלי (כרמיאל) ושם מצאתי שני דגמים שנראים לי (את היתרונות והחסרונות שלהם אני אפרט בהמשך כולל הדרישות האישיות שלי), אחרי שעברתי בסוכנויות של חיפה ומהן יצאתי גם עם כמה הצעות נחמדות, אבל אני מעדיף לקנות בסוכנות ליד הבית (מוסך צמוד וכו').

הגעתי לסוכנות, ושם הציעו לי דגמי פיג'ו (שבהם אני הכי מעוניין), לא רק שאני מעוניין בשנהם ביחס לשאר הקטנועים שראיתי, פיגו היחידם גם שנותנים "מתנה" הנלוות לקניה והיא - קסדה סגורה (400+- שקל), מנעול (150 +- שקל), תיק גב (לא יודע כמה עולה) וארגז מאחורה (150+- שקל).

אני לא מאלה שאוכלים את החרטה הזה של "מתנות", ולכן זה לא גורם מכריע בהחלטה שלי מה לקנות, למרות שזה מוסיף. (אני חוזר ואומר, זה לא קרטריון להחלטה, כמו שכולכם כבר יודעים, "מתנות" זה "מתנות"... אין דברים בחינם)

בקיצור, אחרי חפירה לא קצרה, אני מתכוון ללכת על הספייד פייט WRC החדש או על הVIVA CITY.

היתרונות של הספייד פייט הם ברורים( הכול ביחס לדרישות שלי) -

*קטנוע ספורטיבי, זריר.

*נראה יפה מאוד אפילו מדהים, מתלים יציבים (ביחס לVIVA CITY).

לעומת זאת ישנם כמה חסרונות - הברורים ביותר הם חוסר בלם דיסק בגלג האחורי וקירור אוויר (שזה לא תמיד חסרון) אבל שני אלה לא חסרונות רק של הספיד פייט, בגלל שגם הויוה סיטי בעל חסרונות אלו. החסרונות הם - ישנם רק דגמי 2004, חוסר סבל מאחור והמחיר גבוה ב2,000 מהVIVA CITY.

עכשיו, היתרונות של הויוה סיטי הם- ישנם דגמי 2005 ,זול יותר (10,500 שקל) וישנו סבל מאחור (שיעזור בעבודה כשליח אולי).

החסרונות הם - לא ספורטיבי כמו הספייד פייט, מגיע גג ל80 ולא נראה כול כך טוב לטעמי.

טוב, סיימתי, זאת חפירה ממש גדולה, למי שאין מצב רוח לעזור הוא לא חייב לקרוא, אני אסכם כאן בקצרה.

אני מתלבט בין ספייד פייט WRC לVIVA CITY, המחיר לא כול כך משנה לי, הנסיעות הן בעיר לרוב, ואולי לפעמיים יציאות קלות, 10+- קילומטר ביום, וזהו...

כמה מהחברים בפורום יכנסו לפה, ובטח יגידו לי, לך תשאל את השאלה הזאת בפורום תפוז, לא סתם שאלתי את זה פה.

פה זה פורום הרבה יותר רציני לדעתי, עם תשובות ששוות משהו, ועם כול הכבוד לפורום תפוז הפרום הזה לא משתווה לו.

בקיצור, אדון כרובי, מנהל הפורום, אם אתה חושב לנכון למחוק או לנעול את הדיון הזה, אני לא אכעס או משהו, פשוט תעשה את זה בלי כול הפלסופים הנלווים (ואתם יודעים על מה אני מדבר), ולא רק אתה, אלא כולם.

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש לי תשובות מפורטות ומנומקות, חבל שלא בא לי לכתוב אותן.

כנראה זה כי אני מנהל של פורום ש...

פה זה פורום הרבה יותר רציני לדעתי, עם תשובות ששוות משהו, ועם כול הכבוד לפורום תפוז הפרום הזה לא משתווה לו.

כשהפורום שלי יהיה רציני אז אשוב ואשיב.

כל טוב.

X

מנהל פורום הקטנועים ב"תפוז"

וגם איש די נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש לי תשובות מפורטות ומנומקות, חבל שלא בא לי לכתוב אותן.

כנראה זה כי אני מנהל של פורום ש...

כשהפורום שלי יהיה רציני אז אשוב ואשיב.

כל טוב.

לא הבנת אותי נכון... אני מאוד מצטער, אבל לא אמרתי שפורום תפוז הוא לא פורום טוב... זה פורום מצויין, רק שזה פורום לדעתי יותר טוב... ולמה?

כי לכול שטות על קטנועים, פונים לפורום בתפוז, וזאת לא אשמתך, להפך... אתה מנהל מצויין.

פשוט מאוד, אני לא מאלה ששואלים כול שטות, אני בקושי פותח דיונים על עצות או שאלות, לכן, הפעם העדפתי חוות דעת רצינית, ודרך אגב גם אתה משתתף פה בפורום, אז הייתי רוצה ממך גם חוות דעת.

מצטער אם זה נראה לך כלכלוך על הפורום שלך בתפוז...

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אם זה ישמע נדוש אבל - "מי מהם עושה לך את זה?"

נראה שכבר עברת על כל הסעיפים ומצאת את שניהם ראויים, אז אני מניח שאתה רק צריך את הדחיפה האחרונה...

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אם זה ישמע נדוש אבל - "מי מהם עושה לך את זה?"

נראה שכבר עברת על כל הסעיפים ומצאת את שניהם ראויים, אז אני מניח שאתה רק צריך את הדחיפה האחרונה...

תלוי איך עושה לי את זה.

הספייד פייט עושה את זה ביופי שלו, אבל לא רק גלל זה אני אקנה אותו, והויוה סיטי נראה נחמד אבל יותר מתאים לי מבחינת נסיעות בעיר וכול זה, אני לא צריך כלי "חזק" כמו הספייד פייט.

אבל בקטע של מראה, זה הספייד פייט, זה ברור...

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויוה סיטי והספידפייט הם אותו מנוע,זהה לחלוטין, רק התמסורת מעט שונה, הויוה סיטי יותר איטי

ובמיוחד הדגם עם חישוקי 10 אינץ.

זה שיש בלמי תוף בספידפייט אינו גורע מאומה מאיכות הבלימה של הכלי .

הספידפייט עדיף בכל המובנים עבורך,שניהם אמינים בצורה מדהימה, אבל הספידפייט יחסית יותר

ספורטיבי, ומתאים לנוער, הויוה סיטי יותר מתאים לנקבות מבחינת רכיבה.

ואל תתנצל בפני תפוז,שיקפצו לך.

לא התנצלתי בפני תפוז, אלא בפני הIXMIX, יש הבדל...

עכשיו, יש עוד משהו שמפריע, הויוה סיטי מיוצר בדגמי 2005, כלומר אם אני קונה אותו עכשיו אז מגיע לי 2005, הספייד פייט לעומת זאת מגיע בדגמי 2004 , ולא רק שנה פחות, אני חושב גם מה יקרה בעוד שנתיים שלוש +- כשאני ארצה למכור, יקנו אותו? לא יקנו? (אני נוטה לזה שיקנו, אבל אני לא בטוח, זה נחשב לכלי "מיוחד" בהפצה מוגבלת).

תודה על העזרה.

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תהיה לדעתי בעיה מיוחדת עם סחירות.

מה שכן - אני שואל את עצמי מה יהיה עם חלפים, אם תחליק בעוד 3-4 שנים, לאור הצביעה הייחודית.

בכל אופן - הייתי הולך על הספידפייט. אחד החביבים עלי, על כל גרסאותיו. - והמנוע אולי אותו מנוע במקור, אך כשהוא יושב על כלי שתפור לתגובותיו הקופצניות ומנצל אותו טוב, הוא מרגיש אחרת / מה גם שמכלולים רבים שונים בין שני הכלים.

תודה רבה... אני כנראה אלך בכיוון של הספייד פייט, אבל אני עדיין לא סגור.

עוד לעצות נוספות, חוות דעת וכו' יתקבלו בשמחה... :-D .

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה... אני כנראה אלך בכיוון של הספייד פייט, אבל אני עדיין לא סגור.

עוד לעצות נוספות, חוות דעת וכו' יתקבלו בשמחה... :-D .

יש סתירה קלה בהודעה ראשונה שלך כאשר אתה אומר כי החסרון של הספידפייט זה המחיר, כאשר מצד שני אתה אומר שמחיר זה לא פונקציה....

אם אכן מחיר זה לא פונקציה, אז תחשוב על מה יעשה לך את זה יותר. נסיעות מבחן על שני הכלים עשית??

כמו שאני רואה את זה, הספידפייט יכול לספק הנאה מרובה יותר מהויוה סיטי, אשר יכול לתפקד ככלי תחבורה מעולה, אך חסר כל ריגושים (ביחס לספידפייט כמובן).

למיטב ידיעתי הויוה סיטי נמכר כרגע בגרסת ה"בלו-ליין" בעוד הספידפייט נמכר בגרסת ה-WRC, שנראת מליון דולר, אך עם בלם תוף מאחור- חבל, אבל לא משפיע על בלימה בצורה דרסטית שכן בלם הדיסק מלפנים מתפקד בצורה מעולה.

הספידפייט ייתן לך ערך מוסף של הנאה (ופוזה, אם זה מעניין אותך), בעוד שהויוה סיטי ייתכן וישעמם אותך הרבה יותר מהר.

מבחינת מרחב מחייה ונוחות- אין בעיה עם אף-אחד מהכלים, ולמרות שהספידפייט ספורטיבי יותר, זה לא בא על חשבון איכות החיים.

אם יש לך עוד שאלות ספציפיות, שאל!

שנה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סתירה קלה בהודעה ראשונה שלך כאשר אתה אומר כי החסרון של הספידפייט זה המחיר, כאשר מצד שני אתה אומר שמחיר זה לא פונקציה....

אם אכן מחיר זה לא פונקציה, אז תחשוב על מה יעשה לך את זה יותר. נסיעות מבחן על שני הכלים עשית??

כמו שאני רואה את זה, הספידפייט יכול לספק הנאה מרובה יותר מהויוה סיטי, אשר יכול לתפקד ככלי תחבורה מעולה, אך חסר כל ריגושים (ביחס לספידפייט כמובן).

למיטב ידיעתי הויוה סיטי נמכר כרגע בגרסת ה"בלו-ליין" בעוד הספידפייט נמכר בגרסת ה-WRC, שנראת מליון דולר, אך עם בלם תוף מאחור- חבל, אבל לא משפיע על בלימה בצורה דרסטית שכן בלם הדיסק מלפנים מתפקד בצורה מעולה.

הספידפייט ייתן לך ערך מוסף של הנאה (ופוזה, אם זה מעניין אותך), בעוד שהויוה סיטי ייתכן וישעמם אותך הרבה יותר מהר.

מבחינת מרחב מחייה ונוחות- אין בעיה עם אף-אחד מהכלים, ולמרות שהספידפייט ספורטיבי יותר, זה לא בא על חשבון איכות החיים.

אם יש לך עוד שאלות ספציפיות, שאל!

שנה טובה.

אז ככה, בקשר למחיר, זאת לא סטירה כלל... אני אסביר למה, אמרתי שהכסף לא מהווה אצלי בעיה כול כך גדולה, כלומר ה2000 שקל האלה לא יהווה גורם מכריע, אבל זה עדיין חסרון (תחשוב, 2000 שקל זה ציוד רכיבה דיי טוב ל"מתחיל").

נסיעות מבחן עדיין לא עשיתי, אני עשה ביום שאני אקנה, שזה יקרה בסוכות בערך.

זהו, תודה רבה על העזרה... עזרת!

שאלות ספצפיות כרגע אין לי, אבל כול מידע נוסף או ייעוץ או לא משנה מה בהקשר לנושא יעזור.

שנה טובה לכולם, והמשך רכיבה בטוחה!

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, בקשר למחיר, זאת לא סטירה כלל... אני אסביר למה, אמרתי שהכסף לא מהווה אצלי בעיה כול כך גדולה, כלומר ה2000 שקל האלה לא יהווה גורם מכריע, אבל זה עדיין חסרון (תחשוב, 2000 שקל זה ציוד רכיבה דיי טוב ל"מתחיל").

נסיעות מבחן עדיין לא עשיתי, אני עשה ביום שאני אקנה, שזה יקרה בסוכות בערך.

זהו, תודה רבה על העזרה... עזרת!

שאלות ספצפיות כרגע אין לי, אבל כול מידע נוסף או ייעוץ או לא משנה מה בהקשר לנושא יעזור.

שנה טובה לכולם, והמשך רכיבה בטוחה!

לי יש רק שאלה אחת.

אתה שאלת אז פעם בקשר לנוע-תנוע בכרמיאל, וקיבלת תשובות אם אני לא טועה...

ועדיין אתה הולך לקנות שם?

אישית, הייתי קונה באילת ולא אצל המטומטמים האלה שם.

זה כל מה שיש לי לומר לגבי הרכישה שלך.

עדיף שתקנה אצל רביב בתותח.

בקשר לקטנוע, אני לא אוהב את הספיד פייט הזה.

סתם נראה קטנוע דאווין.

קירור אויר לקטנוע ספורטיבי?

עדיף ראנר או אם כבר אז ספיד פייט מהמודלים הישנים מעט.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רק שאלה אחת.

אתה שאלת אז פעם בקשר לנוע-תנוע בכרמיאל, וקיבלת תשובות אם אני לא טועה...

ועדיין אתה הולך לקנות שם?

אישית, הייתי קונה באילת ולא אצל המטומטמים האלה שם.

זה כל מה שיש לי לומר לגבי הרכישה שלך.

עדיף שתקנה אצל רביב בתותח.

בקשר לקטנוע, אני לא אוהב את הספיד פייט הזה.

סתם נראה קטנוע דאווין.

קירור אויר לקטנוע ספורטיבי?

עדיף ראנר או אם כבר אז ספיד פייט מהמודלים הישנים מעט.

אתה כנראה טועה, אני לא שאלתי על נוע תנוע בכרמיאל, אולי מישהו אחר מכרמיאל, לא אני...

בכול אופן, יש עוד סוכנויות בצפון, הבעיה היא שהן בחיפה, בכרמיאל יש לי מוסך צמוד עפ"י האחריות, זה גם אחד מהשקולים שלי...

בעיקרון, יש גם את הSYM ניו גט שאהבתי, אבל אני דוחה אותו בגלל מה שכולם אומרים, שהSYM בדרך כלל לא סוחבים בעליות ועוד הרבה בעיות.

אחת ולתמיד אני רוצה לדעת, זה באמת נכון? או בהשוואה קצרה בין הSYM ניו גט לבין הפיגו VIVACITY, מי מבנהם יותר טוב? (בכלליות, לא פרט פרט *המחיר זהה*)

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה טועה, אני לא שאלתי על נוע תנוע בכרמיאל, אולי מישהו אחר מכרמיאל, לא אני...

בכול אופן, יש עוד סוכנויות בצפון, הבעיה היא שהן בחיפה, בכרמיאל יש לי מוסך צמוד עפ"י האחריות, זה גם אחד מהשקולים שלי...

בעיקרון, יש גם את הSYM ניו גט שאהבתי, אבל אני דוחה אותו בגלל מה שכולם אומרים, שהSYM בדרך כלל לא סוחבים בעליות ועוד הרבה בעיות.

אחת ולתמיד אני רוצה לדעת, זה באמת נכון? או בהשוואה קצרה בין הSYM ניו גט לבין הפיגו VIVACITY, מי מבנהם יותר טוב? (בכלליות, לא פרט פרט *המחיר זהה*)

שוב, גם אם אני טועה לגבי האדם ששאל, עדיין הדעה נשארת לגבי המקום.

נשאל את זה אולי בצורה שונה,

אתה רואה הרבה פיז'ו בכרמיאל?

כי אני בפעמים הלא מעטות שאני שם, אני ממעט לראות קטנועים של פיז'ו שם.

איזה עליות יש לך בכרמיאל?

זה לא חיפה שהכל פה הר.

גם KB50 יסתדר שם יופי לדעתי.

הספיד פייט עם מנוע קירור האויר לא ממש מרהיב יותר מדי בביצועים.

מבחינת שילדה ובלמים, יש לו משהו חביב.

אם כבר הייתי מעדיף את הטרקר הפשוט, או בכלל באיזור שלך היות ויש כמה שבילים חביבים אז הייתי שוקל איזה קטנו"ש.

אפילו טייפון היה נכנס למשוואה (מיושן מעט אמנם).

אבל אם אתה רוצה משהו חזק שם, אני אישית הייתי עושה רכיבת מבחן על ראנר 50 לפני זה. לפי דעתי פשוט יותר טוב.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, גם אם אני טועה לגבי האדם ששאל, עדיין הדעה נשארת לגבי המקום.

נשאל את זה אולי בצורה שונה,

אתה רואה הרבה פיז'ו בכרמיאל?

כי אני בפעמים הלא מעטות שאני שם, אני ממעט לראות קטנועים של פיז'ו שם.

איזה עליות יש לך בכרמיאל?

זה לא חיפה שהכל פה הר.

גם KB50 יסתדר שם יופי לדעתי.

הספיד פייט עם מנוע קירור האויר לא ממש מרהיב יותר מדי בביצועים.

מבחינת שילדה ובלמים, יש לו משהו חביב.

אם כבר הייתי מעדיף את הטרקר הפשוט, או בכלל באיזור שלך היות ויש כמה שבילים חביבים אז הייתי שוקל איזה קטנו"ש.

אפילו טייפון היה נכנס למשוואה (מיושן מעט אמנם).

אבל אם אתה רוצה משהו חזק שם, אני אישית הייתי עושה רכיבת מבחן על ראנר 50 לפני זה. לפי דעתי פשוט יותר טוב.

טוב, תודה רבה... אני אחשוב על זה...

בקשר לקטנוע פיגו בכרמיאל, ישנם 3-4 אבל ביחס לחברות האחרות הם מובילים... בסה"כ יש 20-25 גג קטנועים בכרמיאל, ככה ש3-4 זה מספר נכבד בעיר הקטנה שלנו...

כך אמר שדרן החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...