Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש הסבר לגבי פילטר פתוח או פילטר של K&N

שימו לב! השרשור הזה בן 4101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים ברשותי SEAT IBIZA 1.2T שנת 2011

ואני ככה דיי חדש בפורום יחסית וגם האוטו אצלי כבערך חודשיים

אני מרוצה ממנו ואני מאוד נהנה ואני ככה מטייל ורואה על הפילטרים של K&N אינבוקס

ורציתי קצת הסבר במה זה משפר מה זה נותן מה ההבדל בין זה לפתוח או שזה אותו דבר ואני סתם מבלבל דברים

רציתי לדעת מה העלות והטיפולים והאם מישהו שם דבר כזה או אחר לסיאט איביזה, אשמח לרעיונות גם לשיפורים

מבחינה אחרת לא רק מפילטר אוויר.

תודה לעוזרים :)

עריכה: דרך אגב רציתי לדעת אם זה מבטל אחריות..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון בקשר לפילטר שאתה לא מחליף אותו כל טיפול, יש לו אחריות למליון מייל (בגלל שזה אמריקאי), מנקה יותר טוב את אויר וחוץ מזה אין הבדל. אם אני לא טועה אתה יכול להחליף תוכנה כדי לעלות כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהחלפתי לפילטר פתוח, היה לי בקופרה אינבוקס של K&N, בעיקרון זה פילטר שלא דורש החלפה, אפשר לנקות אותו לעיתים יותר רחוקות מפילטר סטנדרטי.

הרגשתי הבדל? ההבדל היחיד שהרגשתי היה בתגובה של הגז (לא בהגזמה), והגז הרבה יותר רך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי פחות או יותר, הייתי רוצה לשמוע עוד דעות, ולגבי הנסיעה זה הכי חשוב

השאלה שלי אם החלפתי את הפילטר אוויר לK&n אינבוקס והשאלה הזאת מופנת למי שיש מנוע כמו שלי

הרגיש הבדל משמעותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הבדל.

היתרון היחיד של פילטר כזה שהוא לא דורש החלפה כמו המקורי אלא ניקוי בלבד.

רוצה שיפור מורגש בהספק? שים ניהול מנוע\צ'יפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר בבקשה קצת הסבר שמעתי על זה מספר פעמים ואני יודע שיש את התוכנה הזאת למנוע שלי,

אבל מבחינת אחריות יש לי אחריות עוד 8 חודשים, זה ייפסל?

דבר שני, מבחינת בלאי דברים ילכו יותר מהר עם הצ'יפ? אני סתם שואל שאלה למשל יש מצב שהוא יתחיל לאכול לי שמן יותר ממה שהוא צריך, הוא יכול לגרום לנזקים?,

מלבד שהוא מעלה את הכוחות סוס הוא גורם לעוד משהו?

אני אשמח להסברים ועלויות וכמובן איפה נמצאת הסדנה שמתעסקת בזה.

ובלי שום קשר, הפילטר K&N הוא פילטר ממולץ? מישהו יכול לתת לי קישור שאני אזמין אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענו לך כבר לגבי הפילטר.

תוכנת ניהול\צ'יפ מבטלת אחריות. הקטע שלא עולים על קיומה בביקור שגרתי במוסך.

משנים לך את תוכנת הניהול של המנוע כך שגדישת הטורבו תהיה גבוהה יותר.

ההשלכות הן עוד הספק על חשבון צריכת דלק ובלאי מואץ למכלולים כגון הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...