Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 2008 מול סוזוקי איגניס 2006 מול שברולט ספארק 2012

ravid_l@hotmail.
שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני ממש בדילמה

יש לי תקציב של 40,000 . רוצה להוציא כמה שפחות כמובן!!

בדילמה בין ניילונים- ואז צריכה להגדיל את התקציב עם הלוואה וכן, זה דיי מבאס אותי ואז זה עניין של 60 אלף (כאשר מבחינת רכב חדש- זה חד משמעית רק ספארק, כי כל רכב חדש יהיה יותר יקר או פחות רכב)

או איגניס 2006 - מצאתי ב30,000.

או גטס 2008 גם לא חיפשתי אבל ראיתי שאפשר למצוא במחירים הללו.

השאלה היא בגדול - מי הכי אמינה (הכי פחות סביר שתבקר מוסך), הכי זולה מבחינת תחזוק (דלק, ביטוח, תיקונים )

מה הכי מומלץ בגדול..

הצרכים שלי - זהו שזה מאוד תלוי מבחינת צריכת דלק...

או שזה יהיה נסיעות יומיות של 70 (הלוך ושוב) מנתניה לתא או שזה יהיה לתחנת רכבת בעיקר...

שוב תלוי אם הרכב יהיה חסכוני וכדאי לנהוג איתו את המרחקים הללו..

אני בדילמה כי כן חשוב לי המראה... אבל אני רואה שלא מוצאת רכב בתקציב שעונה על הרצונות שלי...

אז הלכתי לכיוון של או רכב ממש חדש ומעבר לתקציב (ספרק) או רכב ממש ישן וזול - אבל החל משנת 2003 - ושני אלו (גטס ואיגניס) עד כה היו נשמעים לי הכי קורצים ואמינים.

בקיצר - חד וחלק- העדפה בין השלושה.. ואם יש כיוון נוסף שלא חשבתי עליו, אשמח לשמוע. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק תהיה הכי אמינה כי היא חדשה ויש אחריות,היא גם תהיה יותר חסכונית.

מבחינת תחזוקה הגטס לא יקרה,אישית לא מכיר את האיגניס,אך כצפוי מסוזוקי גם צריכה להיות אמינה אם אחזקה ממוצעת.

לדעתי גטס תהיה אופציה טובה יותר,כי בחצי מחיר מהספארק תקבלי רכב שהוא לא ישן יותר מידי,די אמין ולא יקר לאחזקה,במחינת צריכת דלק הוא ממוצע,רק למצוא דגמי איבזור GLS/GLI ולא GLF,כיוון שבו יש רק כרית אוויר אחת וללא ABS.

את פתוחה לעוד הצעות או שאלו הכי מצאו חן?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי פתוחה לעוד הצעות.. פשוט זה מה שהכי דיבר אליי עד כה..

למען האמת שאף אחת מהאופציות לא מלהיבה את חושיי יותר מדי .. פשוט בוא נגיד ככה, זה האופציות הכי טובות שמצאתי עד כה..

אם יש לך הצעות נוספות - אשמח לשמוע..

אם שואל אותי מה באמת אהבתי- אז אני יכולה להגיד שזה יותר בכיוון של הI20, פיאסטה חדשה, אקו מיקרה, יאריס, ג'אזז ודומיהן... אבל זה דגמים חדישים ושוב יותר יקרים... (ואם כבר מרחיבה את התקציב ולוקחת הלוואה, כבר מעדיפה לקחת רכב חדש עם אחריות מאשר רכב משומש ללא אחריות). בהתאם יכולה גם להגיד שממש לא מתלהבת מהמשפחתיות הנפוצות (מדי) כגון מזדה 3, פוקוס, קורולה וסיויק - בעיקר בגלל שהן כ"כ כ"כ נפוצות היום... ובלי יותר מדי מחשבה האם זה כדאי לי בסופו של דבר או לא..

עכשיו לגבי מה שכתבת קודם בנוגע לדגמים- דגמי איבזור GLS/GLI ולא GLF. אתה יכול להרחיב על זה? כי האמת שבנוגע לזה טרם יצא לי להתעמק ולהבין את ההבדלים ביניהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת גימור GLF היא הנמוכה ביותר,החיסרון שלה הוא כמו שרשמתי אין ABS וכרית אוויר אחת.

מעליה נמצאת ה GLI יש לה 2 כריות אוויר,ABS.

הGLS הכי בחירה,יש לה 4 כריות אוויר,מראות חשמליות,וחלון שמש אם איני טועה.

אם אתה חושבת על הספארק אני מבין שאין בעיה עם גיר ידני,לכן ב 40K,ניתן לקנות רכבים שמציעים קצת יותר.

למשל פיאט גרנדה פונטו,תהיה חסכונית מהגטס ובטיחותית יותר,כדי לחפש אחת עם מנוע 1.4 ולא 1.2 שהוא נפוץ יותר.

דייהטסו סריון,גם כן אמינה,בעלת 4 כריות אוויר ויש מבחר לא קטן ביד 2.

כמו כן הגטס שאותה לא הייתי פוסל אם היית מוצאת רמת איבזור שהיא לא GLF.

אם הנסיעה היא בעיקר לרכבת אני מבין שזאת תהיה נסיעה מאוד קצרה,לכן ב 40 ניתן לקנות רכב כמו פיאט פנדה ידנית מודל 2010 לא מזמן היה מבצע בחברות הליסניג על הפנדה,חבר של אחד מחברי הפורום קנה כזה רכב שנתון 2011! לכן כדי לבדוק מה קורה גם בליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע ומה עם האיגניס? אני רואה שלא התיחסת אליה בכלל.. זה בגלל שאתה לא מכיר ולכן לא יכול לחוות דיעה או שפשוט לא בעד ובגלל זה לא מעלה אותה לדיון?

לגבי הפונטו גרנדה - היא באמת הכי יפה מכל המבחר... (לפחות מבחוץ) וטוענים שהיא חסכונית.... בפועל היה לי ניסיון מאוד רע איתה..(בעיות בקלאץ, סוויטש, הילוכים, חשמל) טיפ שאני מעבירה הלאה מהחוויה הזו- זה לא לקנות מאלדן!!!!

וגם עשתה לי 1-13 כשטוענים שעושה 1-17 (אמיתי ולא יצרן) ... בקיצר - אז אחרי שהבנתי שהיא לא בשבילי- אמנם במנוע 1200... לא נראה לי שכדאי לי לנסות אותה שוב במנוע 1400.. אני מניחה שזה יהיה אותו עקרון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האיגניס אני לא ממש מכיר אותה.

יכול להיות שנפלת על רכב לימון (רכב עם תקלות שחוזרות),סך הכול הגרנדה לא ידועה בתור רכב בעייתי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...