Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בואו נראה מה האוזניים שלנו שומעות.

mikmik
שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר הדיון הממושך שהיה לנו אתמול

החלטתי לעשות מבחן קטן לחברי הפורום בעלי השמיעה של האודיופילים מבינינו, וכמובן כל אחד אחר יכול להשתתף בו ולתת את חוות דעתו.

המבחן הוא מאוד פשוט. יש לכם מספר דגימות סאונד

1. ביטרייט 128

2. ביטרייט 192

3. ביטרייט 256

4. VBR

את התשובות של אלה שרוצים לקחת את המבחן הזה, כמובן וכמובן לא לפרסם פה בתדר

את התשובות יש לשלוח אלי בהודעה פרטית.

(הסיבה ? זה פשוט, פסיכולוגיה בגרוש, לא רוצה שתתנו את התשובות של החברים לפורום)

אם עד סוף היום אקבל מספיק תגובות, אפרסם פה בפורום את תשובותייכם.

מקווה שתענו למבחן הזה, ומי יתן ותוכיחו לנו האודיופילים איפה השינוים המורגשים.

תודה מראש!

http://us.f2.yahoofs.com/bc/4149361a_c465/bc/k/track.zip?bfHOUSBB.F_VTcZ0

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקישור לא עובד. בכל מקרה מיקמיק, אפשר יהיה לדעת מה איכותי יותר ומה פחות לפי גודל הקובץ. מי שממש ירצה יוכל להשוות את הקבצים בתוכנה מתאימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הקישור אינו פעיל, אין לי מושג למה, לפני חצי דקה הוא היה פעיל.

כניראה ליאהו יש פה איזה אינטרס אישי בעיניין, שחברי הפורום לא ידעו את האמת לגבי הMPEG LAYER.

(ציניות)

בכל אופן איל, אני לא יודע על מה אתה מדבר, כל חברי הפורום ישרים כסרגל(ישראלים, לא?), למה שמישהו יעשה דבר שכזה וירמה במבחן שאמור לתת אינדקציה מעשית על רמת יכולת השמיעה של האוזן האנושית ?

:)

אני מעלה אותו לשרת אחר, מקוה שבשעה הקרובה זה יהיה נגיש וזמין.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הקישור אינו פעיל, אין לי מושג למה, לפני חצי דקה הוא היה פעיל.

כניראה ליאהו יש פה איזה אינטרס אישי בעיניין, שחברי הפורום לא ידעו את האמת לגבי הMPEG LAYER.

(ציניות)

בכל אופן איל, אני לא יודע על מה אתה מדבר, כל חברי הפורום ישרים כסרגל(ישראלים, לא?), למה שמישהו יעשה דבר שכזה וירמה במבחן שאמור לתת אינדקציה מעשית על רמת יכולת השמיעה של האוזן האנושית ?

:)

אני מעלה אותו לשרת אחר, מקוה שבשעה הקרובה זה יהיה נגיש וזמין.

גם לא כולם יש את האמצעים כדי לחוש הבדלים. רמקולים או אוזניות איכותיות.

וכמו שאייל אמר! אפשר להשוות בתוכנות מסויימות.

תמיר

***** Amplifiers Jobs *****

***** VW Golf Function *****

***** 050-7-266-766 *****

מכירה של רדיו דיסק:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46216

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, לא שאלתי איזה אוזניות יש לכם

ולא שאלתי איזה כרטיס קול יש להם, ולא שאלתי איזה רמקולים יש לכם

שאלתי שאלה פשוטה . האם אתם מרגישים בהבדלים , מה הם, ואיזה שיר מועדף לפי אוזנייכם..

ועניתי לאיל, שאני לא חושב שיש סיבה שמישהו ירמה,ואם כל כך קשה לכם להשאיר את ה"ישראליות" שלכם בצד, ולעשות מבחן הוגן ולתת חוות דעת אמינה של בן אדם בוגר.... אז באמת חבל שאני טורח !

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקמיק עזוב אחי אתה באמת מאמין שמי שרוצה להראות את שמיעתו ( כמו זה שהתווכחנו איתו אתמול ) לא יבדוק לפני שהוא נותן תשובות... ?

אה טועה אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מיקמיק, אותו מבחן עשו באודיו וקולונע ביתי שבתפוז. נתתי פה לינק בעבר. מדובר על אנשים עם ממוצע גילאים גבוה יותר וישר בלי לחשוב פעמיים כמה מהם השוו בתוכנות.

בכל מקרה, תעלה, אני אנסה לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בעייתי, בפועל העלתי לפני יותר משעה, הבעיה פה שהניימסרבר לא התעדכן

בכל אופן אני מאמין שבשעה הקרובה זה כבר יהיה און ליין ואז אפרסם את הכתובת החדשה,

(FREEBIES).

מצטער שאין לי מערכות יותר טובות כיום :| ...

לגבי הרעיון של מבוגרים שהולכים לתוכנות, זה באמת מתחת לחגורה, אני לא היתי הולך לכיוון בכלל.... (ואני מחשיב את עצמי כרמאי לא קטן...)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שהמבחן יהיה הוגן. עליך לעשות כך:

שלח לנו קטע וויב מקורי

קטע שקובץ ב-128 והחזרת אותו לוויב

קטע שקובץ ב-256 והחזרת אותו לוויב

וכו'

ז"א 4 קטעי וויב כך שאין יכולת ממשית לדעת מי כווץ ומי לא (חוץ משימוש בתוכנות שזו רמאות לשמה, אגב אני אישית לא מכיר תוכנה שתעזור לזהות האם יש כיווץ של MP3)

וכך כל אחד ישלח מה שהוא חושב

קטע A הוא 128

קטע B הוא המקורי

קטע C הוא 256

וכו'

ותן איזה יום יומיים ע"מ שכל משתמשי הפורום יספיקו לשמוע ולתת תשובות.

אני מהמר שאני אזהה את כל ה-4, במיוחד אם מדובר בקטע מורכב :-D

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לשלוח מקורי, כי זה לא קשור למה שאני רוצה לראות..

אתם טוענים שיש הבדל בין הMPEG LAYER ובין הBITRATES.

אני חירש, אני לא שומע שום הבדל, גם לא מינורי

אני רוצה שאתם תגידו לי איפה ההבדלים שאתם שומעים, והאם הם כל כך מגעילים כמו שאחרים תיארו פה, ובלתי ניתנים לשמיע עד כדי רצון להקיא מהם !

ומה שהכי חשוב ? לראות שכולם אכן יגידו אותם הבדלים, ולא אחד יגיד באס, השני יגיד היי. שלישי יגיד בכלל מיד.

ולכן איני מעוניין שתפרסמו תשובות בקהל הפתוח, כי הרוב בנושא הזה, פסיכולוגיה בגרוש,

מאמינים במה "שהשכל הישר" רוצה שתאמינו, בלי קשר ישיר למה שאתם שומעים.

זאת המטרה של המבחן הזה.

ושוב, אני מאוד מצטער שזה מתעקב, הניימסרבר לא מוכן לעדכן את הכתובת, משמע אין לי איפי לתת לכם אפילו.

אם למישהו יש פה איזה WEB שהוא מוכן לעלות קובץ של 3 מגה עליו, אשמח מאוד על העזרה

תודה מראש.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אני ומימיק עבדו על ה MP3ים הנ"ל

ה 4 האחרון הוא VBR אשר אני נתתי למיקמיק את שורת הפקודה לל LAME.

אחד נתחיל בזה מיקמיק בחר קטע קליל ולא כבד ואמרתי לך את זה כבר והסיכוי שתשמעו הבדלים קטן אולי רק בין ה 192 ל VBR....בין ה 128.

שתיים,לעביר ל MP3 ל WAVE אין טעם...זה כמו להעביר DIVX ל DVD...

שלוש,אנחנו מנסים לארגן מישהו שיארח את הקבצים לשם השוואה אם יש למישהו רעיון איפה ניתן לארח אותם בקלות וללא הגבלה יהיה נפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קובץ אחד מקווץ של 3 מגה, שמכיל קטעים בגודל חצי דקה.

הניימסרבר אמור להתעדכן בזמן הקרוב, זה פשוט יחסוך זמן בשביל שאנשים יוכלו לתת חוות דעת עד הלילה

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...