Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"עקיצה" של קרסו טרייד

ליאורש
שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

ברצוני לשתף אתכם בחוויה שלילית (לצורך העניין בסניף אשדוד),

בסוף שבוע שעבר הגעתי לסניף אשדוד של קרסו טרייד והתעניינתי ברכישת מגאן 2009.

הרכב הספציפי שרציתי לראות היה בסניף ירושלים, הגעתי לסניף באשדוד עם מספר הרישוי של הרכב המבוקש.

הוסבר לי כי במתן מקדמה של 500 שקלים ידאגו שהרכב יגיע לאשדוד לבדיקתי ובמידה ולא יראה לי יוחזר הסכום לאחר שבועיים בצק על שמי - עד כאן טוב ויפה.

הרכב הגיע אתמול לפני ההשבחה - אני לא נכנס בכלל לצד המכאני בואו נניח שהוא פיקס.

הרכב הגיע שרוט עם שפשופים בפגושים חלק מהבטנה של הגלגל הקדמי חסרה,ניתוק אגרסיבי שבוצע לדלקן והשאיר חוטים חשופים בתא המטען,כל צמיג מתוצרת שונה ומתאריך אחר, בקיצור לא ירד לי טוב בגרון - ושיא השיאים למרות שנתתי את מספר הרישוי של הרכב שרציתי לראות הגיע רכב אחר (אף על פי שבאותו הצבע).

הודעתי לסוכן שלא מתאים לי ושלא מדובר בכלל ברכב שרציתי לראות - בתגובה מסר שאין בעיה להביא את הרכב שרציתי.

היום בלי שום תכנון מראש נתקלתי ברכב שמאוד מצא חן בעיני הרכב התאים המחיר התאים - בקיצור נעשתה עסקה.

מיד לאחר מכן התקשרתי לסוכנות והודעתי שקניתי רכב אחר - תנחשו מה? אין החזר כספי.....

ההסבר המטומטם שנמסר לי זה שאם הייתי רואה גם את הרכב השני ולא היה נראה לי אז כן היה מוחזר לי הכסף......נו באמת...

אני מתייחס לסיפור ההזוי הזה ככפרת עוונות, וקורא לכל מי שחושב לרכוש רכב בקרסו טרייד לחשוב פעמיים או יותר במיוחד אם הסוכן אומר לכם בואו תבצעו עסקה ואז נעשה לרכב מקצה שיפורים - ואם התיקונים שיבצעו לא יהיו לשביעות רצונכם????

ברגע שהכסף לא אצלכם יכולים לתקן את האוטו איך שבא להם - כסף לא תקבלו חזרה וכאן יהיה מדובר בהרבה יותר מחמש מאות שקלים..... ואני בכלל לא רוצה לחשוב איך נראים תיקונים שלהם שבאחריות של השלוש שנים......

אני יודע שהדגמים האחרונים של המגאן אמינים וטובים.. אבל רנו אני לא יחשוב לעולם לקנות בישראל ולו רק בגלל היבואן - יש דברים כנראה שגם יחצנות טובה מאוד לא יכולה לשנות - קרסו,הגינות ושירות זה כנראה לא בdna שלכם....:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשם רק זה שמוכן, במצב השוק הנוכחי,כשכל החברות מתות להפטר ממלאי, לשלם 500 ש"ח.

תשובתך היתה צ"ל "אתה רוצה למכור לי ? את הסבתא שלי מעניין איפה האוטו. אני כאן ומוכן לקנות כאן." אני בטוח שזאת התשובה שהוא שומע מהרוב.לייתר בטחון היית מבהיר זאת בטלפון כתנאי לזה שאתה בא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוסבר לי כי במתן מקדמה של 500 שקלים ידאגו שהרכב יגיע לאשדוד לבדיקתי ובמידה ולא יראה לי יוחזר הסכום לאחר שבועיים בצק על שמי - עד כאן טוב ויפה.

ובאופן כללי, אין שום משמעות לדמי קדימה / דמי רצינות / פקדון או כל שם אחר שמובטח ש"יוחזרו בלי תנאים". אם הכסף יוחזר בלי תנאי, אין משמעות לשלם אותו, ואסור להסכים לשלם אותו. ואם יש תנאים - רק עם חוזה בכתב!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ליאור,

שמי גדי ואני הנציג של רשת קרסו טרייד אין כאן בפורום.

ראשית, הרשה לי להתנצל בפניך על חווית השירות שקיבלת. אם הגעת לסניף כדי לרכוש רכב ויצאת בטעם מר זה לא בסדר.

שנית, אצור קשר עם מנהל הסניף באשדוד כדי לבדוק את העניין ובמידת הצורך נזכה אותך בסכום הנ"ל. במידה והפרטים שציינת כאן (שם ומיקום הסניף) אינם מדויקים, אנא שלח לי את פרטיך המעודכנים בהודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי, כשאני באתי לרכוש את הפלואנס שלי עברתי גם בסוכנות שלכם באשדוד. הלהיטות שלהם לקבל צ'ק "שיוחזר אם אתחרט" והאוירה הכללית שם גרמה לי לצאת משם תוך החלטה שאחרי שאחליט סופית שזה הרכב שאני הולך לנות אחזור לסוכנות אחרת (נכנסתי אליהם ולא לאשקלון ששם אני מטפל ושם גם קניתי את המגאן שלי 6 שנים קודם לשביעות רצוני היותר ממלאה כי באשקלון לא היתה פלואנס בתצוגה). אחרי שהחלטתי סופית על הלואנס נכנסתי לשטרית באשקלון וההבדל היה 180 מעלות.

הנציג ישב איתי בסבלנות, לא ניסה לדחוף דברים מיותרים, דאג לי לטרייד אין ולכל הבירורים ולא ביקש שום צ'ק לפני שסיימתי את המו"מ על המימון (רק הבהיר שכל הפרטים תקפים פרט לשריון רכב ספציפי בצבע שרציתי). ג כל התיאום שהוא עשה עבורי מול הסניף בראשון היה לא פחות ממצויין וזת למרות שהוא נציג ניסאן בכלל.

כנראה שיש שונות גדולה בין אנשי המכירות בסניפים השונים ואין ספק שזה פוגע בכם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Night Driver, אתה מדבר על הסניף של קרסו מוטורס או שלנו (קרסו טרייד אין)?

כי שטרית זאת סוכנות שירות ומכירה של רנו-ניסאן, לא סניף של רשת הטרייד שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להבהיר כמה נקודות :

1.נכנסתי לטרייד אין מוכר ומוכח מהסיבה שאין שום מצב שאני יכנס למגרש סוחרים פרטי ורגיל - בין השאר על מנת לקבל שירות איכותי אמינות ויושרה - בתקווה שהמוניטין של היבואן יעמוד לצידי.

2.אני מקבל את העובדה ששינוע רכבים מין הסתם עולה כסף, ואם זה המצב אפשר ליידע את הלקוח שההובלה השנייה תעלה סכום מסויים או אפילו כל הסכום - במקרה הזה הלקוח יחליט אם מתאים לו או לא.

3.במידה מסויימת נחפזתי (מה שלא אופייני לי כלל) ולא חתמתי על איזה שהוא מסמך לגבי החמש מאות שקלים .

נכון שהייתי צריך לברר את "האותיות הקטנות" אבל טעיתי ולא עשיתי את זה - שוב בגלל שמדובר בטרייד אין ידוע ורציני.

שסוכן מכירות במקום אומר לי בע"פ שהסכום יוחזר אם הרכב לא יראה לי ,ושהרכב באמת לא היה לטעמי עוד מגדיל ואומר אין בעיה

נביא לך את הרכב שרצית (שמהתחלה היה צריך להגיע), אז כן ,אני מצפה לקבל את הכסף חזרה.

אני אדם ישר ומיד שהנושא של רכישה מהם התבטל דאגתי ליידע - לפי ההסבר של הנציג אם הייתי מגיע גם לראות את הרכב השני ולא הייתי רוצה אותו - אז הכסף היה מוחזר ....נראה הגיוני????? (חסכתי הובלה מיותרת לקרסו)

ממתין לבדיקה של ספונסר קרסו ומקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על קרסו מוטורס אבל לפחות לפני שנה באשדוד לא היתה הפרדה בין אנשי המכירות.

את המגאן מסרתי בטרייד אין שלכם בראשון וטיפלו בי יפה מאוד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ליאור,

שמי גדי ואני הנציג של רשת קרסו טרייד אין כאן בפורום.

ראשית, הרשה לי להתנצל בפניך על חווית השירות שקיבלת. אם הגעת לסניף כדי לרכוש רכב ויצאת בטעם מר זה לא בסדר.

שנית, אצור קשר עם מנהל הסניף באשדוד כדי לבדוק את העניין ובמידת הצורך נזכה אותך בסכום הנ"ל. במידה והפרטים שציינת כאן (שם ומיקום הסניף) אינם מדויקים, אנא שלח לי את פרטיך המעודכנים בהודעה פרטית.

אחחח איך אתם נופלים בשירות!!! בדיוק היום אחותי היתה בסניף שלכם על מנת לרכוש רכב וכשדיברתי איתה לאחר מכן עדכנה אותי שהיא מתכוונת לסגור על אחד מהרכבים, בזה הרגע ומיד כשראיתי שרשור זה הנחתי אותה לנתק מגע. גועל נפש.

תודה רבה לך פותח השרשור. מי שמתנהג כמו שהתנהגו בסניף הנ״ל, ממני ומקרוביי לא יראה גרוש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני כשמסרתי את האוטו שלי למרות דוח הבדיקה וההיסטוריה המלאה טרחו לשאול אותי אם יש טיפולים מיוחדים שצרית לעשות או בעיות שדורשות התייחסות. אפילו שאלו מתי החלפתי צמיגים.

כל שאלות נשאלו אחרי שהכל היה סגור. לא היתה להן שום משמעות כספית עבורי ושום השפעה על המחיר זקיבלתי בטרייד אין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני כשמסרתי את האוטו שלי למרות דוח הבדיקה וההיסטוריה המלאה טרחו לשאול אותי אם יש טיפולים מיוחדים שצרית לעשות או בעיות שדורשות התייחסות. אפילו שאלו מתי החלפתי צמיגים.

כל שאלות נשאלו אחרי שהכל היה סגור. לא היתה להן שום משמעות כספית עבורי ושום השפעה על המחיר זקיבלתי בטרייד אין.

לדעתי שאלות אלו נשאלו בדיוק בשביל מה שעשית פה... העברה מפה לאוזן והאדרתם. האמת, טריק שיווקי קטן אבל נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. על זה צריכים להעיד אל ה שקנו מהם רכבים. אני הייתי בצד המוסר ולא המקבל כך שאין לי מושג אם עשו משהו (פרט לקלאץ' שלא הלךחליק אבל היה עייף. משיח עם זה שקנה מהם את האוטו שלי אני יודע שעשו טיפול והחליפו קלאץ'. לא היה צריך כלום חוץ מזה)

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר (בין חזרה מהעבודה ויציאה ללימודים),היום התקשר אליי אחד הנציגים מקרסו טרייד אשדוד,

ומסר לי שהוחלט להחזיר לי את ה500 שקלים .

אני רוצה להודות לגדי נציג קרסו טרייד על התערבותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנחש את התשובה.

כל מי שמבצע (לכאורה, לכאורה) שיטת "מצליח" מתכוון להרוויח ברוב המקרים, ולהחזיר את הכסף רק לזה ש"יעשה בלגנים". פעם היה צריך לצעוק ולהפוך שולחנות בסניף, כדי להבריח לקוחות - היום השתכללנו עם אינטרנט :-)

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...