Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שרשור מתעדכן] נשברתי (או) שיפור-קו STI'03

שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי שהמיטו נמכרה לטובת רכישה שלא יצאה לפועל, תקופת צינון עם רכב חשמלי שגם הוא הוחזר "לטובת" פיטורין בכבוד ותקופת יובש קצרה...

את האלפא קניתי משיקולים ספורטיביים ויום-יומיים של נסיעה נוחה מת"א לראש העין בפקקים, למזלי העבודה החדשה ממוקמת ברמת החייל, מרחק של 10 דקות אופניים מהבית.

הפעם החלטתי להשתגע, לקנות רכב בלי לחשוב על היום יום ומצידי שירקב בבית וימתין לסופ"ש8)

אחרי התלבטויות לא קלות ושינוי דעה רבים, נפל הפור -

STI מבציר 2003, יד שלישית עם 106k ק"מ על השעון והכי חשוב- עדיין סטנדרטית (הכל יחסי) ושילדה נקיה.

השרשור הזה נפתח בכוונה בפורום שיפורים ולא בפורום טכני ובכוונה תחת הכותרת "שיפור קו" מאחר ויישור הקו יכלול בתוכו את שיפור הרכב והתאמתו לצרכים האישיים שלי וישרת כיומן מעקב ושיתוף חוויות וידע.

מה שמורכב כרגע באוטו מבחינת כח הם סה"כ צנרת (חוקית ובעלת דודי מעבר וממיר) וEcutek. רגוע לחלוטין וככה ישאר.

מבחינת התנהגות, כאן גולת הכותרת- קוילאוברים, מוטות גישור, אנטירולים עבים וכל הפיצ'יפקעסים האלה.

מה שיש לעשות לאוטו:

חובה ובשלב הראשון- הצמיגים הנוכחיים הם צמיגי שקרסיניכלשהו ובאחד מהם קרע דיי רציני. יוחלפו היום.

ביום שישי הרכב יכנס לטיפול יישור קו שכולל החלפת כל השמנים והפילטרים- רק למען הראש השקט.

בשלב הבא, יש נקישה מכיוון הקוילאוברים, ברכב רגיל הייתי אומר שזה כרית בולם וזהו אבל מאחר ולקוילאוברים הנ"ל כרית בולם מיוחדת ובהתחשבות בעובדה שהם כבר עברו כ80 אלף ק"מ על הרכב ייתכן ואחליף אותם בסט חדש לחלוטין בשבועות הקרובים. בכל אופן בין אם יוחלפו בחדשים ובין אם ימצאו כריות בולם מתאימות הרכב יעבור הנמכה נוספת וכיוון מקצועי לפי טעמי האישי.

דבר נוסף, יש לכוון את הEcutek מאחר והרכב נוסע כרגע עשיר מאוד.

בסוף כל זה- אעבור לטיפולים קוסמטיים - ניקוי אינטריור, פוליש וציפוי נאנו, הוצאת לחיצות מדלתות וכו' (מה לעשות, פדנט)

לבנתיים, תמונה לספתח:wink:

imag0474.png

התדלוק הראשון של הנבלה

imag04763.jpg

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש! מאחל לך עוד הרבה תדלוקים יקרים וכואבים (אחרי סשנים מאתגרים ומהנים).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

הסמל אכן המקורי שהגיע עם הרכב, כמו שאביה אמר השם המלא הינו WRX-STI.

עדכונים מהשטח: התפעול של הקלאץ' הקרמי מרגיש קצת כמו.... לתפעל בלטה. בנוסף, הוא נקודתי בטירוף ונקודת ההפרדה שלו לא לטעמי (מבחינת טווח הדוושה) - העניין יבדק אם ניתן לכיוון ולבלטה אאלץ להתרגל... מזל שזה רכב סופ"שים בלבד.

חזרתי עכשיו מהתקנת צמיגים חדשים, רביעיית R1R שבסופו של דבר נעשתה בצמיגי שואף אך אני חייב לציין לטובה את אביתר מפורטל שאכל הרבה שגעונות ממני וניסה לעזור ככל יכולתו- תודה רבה!

זזתי להשרות את רגל שמאל בקרח.

img20121224135942.jpg

imag0485c.jpg

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם הקלאצ'ים הקרמים. :)

גם את הצמיגים שלי שלי החלפתי בשואף, שבוע שעבר.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותרים טלפון ללירן סיסו יש לו מכסה מנוע קארבון במחיר של שווארמה + שתייה. בנוסף לעוד מלא שיפורים שיש שם (גם קויילאוברים אני חושב)

מברוק !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! אעדכן בכל מני מחירים בסופ״ש, אחרי הטיפול וכמה ימים עם הרכב.

אבירן, מה הולך? עברו שנים... אני יודע מה יש אצלו, אבל פחות בקטע הזה. קויילאוברים זה משהו שאני כן צריך, אבל הוא מכר כבר.

בכל אופן, הייתי למטה להחליף מצבר ואמא שלי דדיוק הגיעה. התבעסה שלא עשתה סיבוב על האלפא וביקשה על האימפרזה, זה נגמר ב״יודעת מה? אני שם את האוטו פה. אם תצליחי להוציא אותו מהחניה- מעביר לך בעלות״

אני שוקל אם להעלות לכם את הסרטון- קורע מצחוק אבל עדיין, כבודה של אמא קודם:rolleyes:

עריכה:

נזכרתי, גולת הכותרת שאחרי כמה דקות היא הבינה שהיא גם לא הורידה את הבלם יד...

nabamyza.jpg

bagy5eha.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דגם של המודל הזה בדיוק איפשהו בארגז צעצועים של הילדה, אבל הורדתי לו את הספוילר בטעות :-)

תתחדש ותנמיך בדחיפות, היא נראית על עקבים.

לפחות זו לא מיאטה... היה יכול להיות יותר גרוע...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...