Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שרשור מתעדכן] נשברתי (או) שיפור-קו STI'03

שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחיר הזוי. איזה שנתון הרכב ומה העבר שלך?

שלייקעס, אתה צודק לחלוטין.

(ושוב מוריד את הכובע בפני צוות ארגונטיקס)

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה דרך אלמוג, הרבה ממועדוני אלפא, רודסטרים וSTI מבטחים דרכם.

http://www.almog-ins.dpages.co.il/apage/67568.php

אגב, אני לא מבוטח דרכם אבל האלפא הייתה מבוטחת דרכם והמחיר שלהם היה הטוב ביותר.

את האימפרזה כמעט וביטחתי דרכם, אבל אז קרוב משפחה שמתעסק בביטוח הפנה אותי למכרה שלו שביטחה אותי במחיר זול יותר (אמנם בכמה מאות שקלים בודדים, אבל בכל זאת.) את המקום התבקשתי לא לחשוף, אבל אלמוג באמת מומלץ בחום.

מה שכן, שמתי לב כשמתקשרים לסוכנות (לא אלמוג, הם בסדר) ואומרים להם "אני רוצה לבטח אימפרזה טורבו/איביזה טורבו/קליאו ספורט/הבנת-את-בכוונה" הם ישר נחרדים.

כשקרוב המשפחה הפנה אותי לבחורה שתעשה לי את הביטוח השיחה הייתה ככה:

אני: "שלום, אני צריך לבטח אימפרזה"

היא: "אוקיי, איזה דגם?"

אני: "אהה... ישנה. 2003."

היא: "אוקיי, אבל איזה אימפרזה?"

אני: "מה, כאילו רמת גימור?"

היא: "כן"

אני: "אהה.. רגע. אני לא מבין בזה, זה אבא שלי והשגעונות שלו. פתאום הגיע ואמר קניתי לך רכב. אפילו אין לי מושג איך הוא נראה. אבאאאאא...! מה הרמת גימור של האוטו הזה??" (מיותר לציין שהייתי במשרד בזמן השיחה ואבא שלי בכלל לא באיזור) "אה, הוא אומר משהו STE"

היא: "STI?"

אני: "אוקיי, אם את אומרת..."

היא: "זה מנוע אלפיים טורבו?"

אני: "אבאאאאאא....!!!! מה הנפח מנוע של זה? אה.. ויש בזה טורבו משהו? ..... שומעת? הוא אומר שזה זה"

*יש להשמע אקסטרא חנון ואולטרא חביב/אדיב כשמבצעים את התרגיל הנ"ל.

:lol:

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
היא כולה מזינה למחשב, מעניין לה את הסבתא שאתה חנון ואבא קנה לך ;)

אולי.

רק לשם הבהרה, שלא תבינו אותי לא נכון, הוצאות הרכב ואחזקתו משולמות בזיעת אפי.

הזמנת כבר את הקאמבר פלייטס?

כן, הם הגיעו ארצה כבר לפני כשבועיים- זמן משלוח מהיר, אריזה מוצלחת ומרושם ראשוני נראה מוצר איכותי. אעשה השוואה מעמיקה יותר אחרי ההתקנה, כאשר אוכל לשים את החדשות אל מול הישנות ולהשוות הרגשה בנסיעה.

מחכים שיהיה לי קצת זמן להתקין אותם (או יותר נכון לבעלי הסדנאות שעסוקים בהכנות למירוץ בסוף פברואר)

לחצו על התמונות להגדלה:

94095420.png 53132175.png

תמונה אחת מתוך סט שיתפרסם בקרוב, מידי הצלם דוד כהן.

26358429.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת התעניינתי יותר בהתאמה לקוילאובר, תיקון הקוילאובר הייתה המטרה להשלים ולכן לא עמדתי על מעלות הקאסטר, קאמבר עד כמה שאני זוכר עד שלוש מעלות.

אני מניח שבמהלך הכיוון במעבדה יוכלו לשפוך קצת יותר אור על הנושא ובכל אופן אשלח מייל לשירות הלקוחות לבירור מעמיק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא בדוק את העניין מכיוון של3 מעלות ניתן להגיע באמצעות ברגי קאמבר בלבד, בתכלס 3 מעלות קאמבר מספיקים לכביש ולנהיגה ספורטיבית, אך לא לנהיגת מסלול רצינית..

הקאסטר ממש מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הקפצת השרשור הביאה לי את המוזה לפנות זמן ולהקדיש תשומת לב נוספת לרכב.

אתמול בבוקר הגעתי לארגונטיקס לצורך התקנת הקאמבר פלייטס, בימים האחרונים דיי עמוס שם מאחר וכולם מתכוננים למירוצי הדראג והדריפט הבאים עלינו לטובה, אבל אתמול היה קצת זמן פנוי.

הקאמבר פלייטס עצמן, בהשוואה ליד הישנות נראות טוב וברמה שווה.

כמה תמונות מארגונטיקס; טיזר למירוצים, קאמבר פלייטס ישן מול חדש ומורכב על הרכב.

Imageshack הכניסו משהו חדש שמונע ממני להעלות תמונות מוקטנות כמו שאני מעלה בד"כ (Thumbnails) אז אני משאיר לינקים.

http://imageshack.us/photo/my-images/545/imag0825t.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/545/detjk.jpg/

http://img834.imageshack.us/img834/1580/imag0819b.jpg

לאחר מכן שמתי פעמי אל המעבדה בחולון, בגדול אני יכול להגיד שהצוות מקצועי, נותן תחושה נעימה ובהחלט יודע את העבודה במיוחד עם הציוד המתקדם שיש במקום.

אם אתם מגיעים לשם בכדי לכוון רכב ספורטיבי בכללי או קוילאוברים/קאמבר פלייס בפרט- תבקשו את ג'וג'ו, הבחור מבין עניין.

לצערי לא הוצאנו מדידת של קאמבר מקסימלי, או של קאסטר- במדידה כזאת יוצא פלט שלא רצינו שיצא...

ההגדרות הנבחרות היו לכיוון התזיזותי , Turn-In חד ויציאה מהירה מסיבוב תחת כח (עם אופציה לשכשוכים) - אך עדיין יחסית(!) שמרני. יש עוד המון לאן ללכת עם זה.

קאמבר קדמי 2.25 (ויש עוד המון להוסיף ברגע שאתרגל יותר לרכב וארצה אותו קיצוני יותר)

קאמבר אחורי 1.10

Toe in (ובזה באמת שאין לי מושג אם מדובר במ"מ או מעלות, סליחה מראש) - 18.

הרכב הונמך עוד 10 מ"מ מאחור ו12 מ"מ מקדימה, שימו לב שזה בנוסף על מה שהיה כבר, ככה שבכולל מדובר בהנמכה קצת יותר דרסטית מס"מ אחד, אך עדיין הרכב לא נמוך מדי ויש עוד המון מהלך הנמכה לקוילאובר. בחרנו בהנמכה המועטה הזאת כי היא הייתה נחוצה, אך עדיין לשמור על מהלך בולם לטובת התנהגות (אחרת לא השגנו בזה כלום) ולמען האמת גם כדי שהצמיגים לא ישפשפו את בתי הגלגל והפגוש לא ישפשף את הרצפה (ליתר דיוק- שהפגוש לא ישפשף יותר מדי:roll: )

http://imageshack.us/photo/my-images/51/imag0833j.jpg/

קשה לי לתת חו"ד מלא על השינוי בגלל הגשמים, אבל בכלליות ממה שאני כן מצליח לראות יש הבדל במשקל ההגה ובתחושות שעוברות דרכו, ייתכן וגם לחופש בקאמבר פלייטס שאיננו עוד משחק תפקיד בנושא.

תחושות של כניסה ויציאה מפניה, נסיעה נמרצת וטיולים תקבלו בהמשך.

בסוף היום עברתי בחנות של חבר שהעלה רעיון שאומר- אם מחממים דנטים ברכב עם פן תעשייתי ולאחר מכן מרססים ספריי אוויר דחוס הדנט קופץ אחורה.

היה לנו גישה לפן ולמעט אוויר דחוס אז הסכמתי לתת ניסיון על דנט קטן באיזור שלא ממש רואים, רק בשביל לראות מה זה עושה. תאמינו או לא, הדנט קפץ החוצה ללא סימנים:shock:

אני ארכוש עוד מהספריי ואנסה על שאר הדנטים הקטנים שמעצבנים אותי, בפעם הבאה גם אנסה לצלם.

אחרון חביב, אמנם משהו קטן אבל סגר לי פינה שהציקה לי והעלה לי חיוך:

למי שזוכר משרשורים אחרים, ההגה שלי מקולף כולו ותכלס במצב מזעזע.

התכוונתי לעשות תפירה מחדש כדי להמנע מפירוק ההגה וכרית האוויר, אך מאחר והבנתי שגם תפירה מחדש מצריכה את הפירוק החלטתי לחפש הגה STI מקורי וחדש.

היום שמתי יד על אחד כזה מרכב שנת 2005 שהורד מהכביש, ההגה במצב חדש לחלוטין ללא סימנים, קרעים, יובש או דהיה של צבע. נראה כאילו יצא מהניילון!8)

http://imageshack.us/photo/my-images/507/18514785.jpg/

למישהו יש טיפים כיצד לשמור עליו במצב הזה, בכדי שלא אמצא את עצמי מחפש עוד הגה בעוד שנתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...