Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אסטון מרטין AMV8

Oshri
שימו לב! השרשור הזה בן 7743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול קיבלתי את העיתון מכוניות שצורף לגלובס, והיתה שם כתבה מטופ גיר על האסטון מרטין שאמורה לצאת ב 2005 ולהתחרות בפורשה.

זה אוטו ממש חבל"ז, מצאתי את עצמי בוהה בתמונות, מזיל ריר...

מתי, מתי הוא כבר יצא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בייבי אסטון", הדגם ה"זול" (לפי המילים שלהם, במונחים נורמליים זה כמו פורשה) ביותר של אסטון... לדעתי היא פשוט תאום מוקטן של הוונקויש.

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בייבי אסטון", הדגם ה"זול" (לפי המילים שלהם, במונחים נורמליים זה כמו פורשה) ביותר של אסטון... לדעתי היא פשוט תאום מוקטן של הוונקויש.

and i'll say too: what the hell is the difference between her and the vanquish?

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אוטו יפה.

2. פנסים קדמיים קטנים מידי ולא מתאימים לאוטו (נראים סתמיים ולא מוסיפים לעיצוב).

3. אם המחיר הוא באזור של פורשה 911 אז מתי אנחנו רואים את הגברת נמכרת בארץ :twisted: :mm_tongu:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב מדהים :!:

תחת גבוה ומרשים, פרונט נוגס משהו (כמו פה של לוייתן ענק)...

ואם כבר לוויתנים, אז זה תמיד מזכיר לי אותם, לא?

164acc.jpg

חחחחח!

בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מטורף על מכוניות הבריטיות המפוארות, וביחוד על אסטון מרטין, ה-V8 האלמותית, ה- DB6 המדהימה וכו' וכו'...

במידה והכל יהיה בסדר (מחיר, מחיר), זה יהיה הרכב הבא שאני רוצה. בישראל!

גיא

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בעיתון כל שהוא (לצערי אינני זוכר איפה אבל אתם יכולים לבדוק) שישנה אסטון מרטין שמסוגלת לעשות מ 0 ל 100 ב 1.7 שניות זהוא נתון מרשים ביותר וכנראה מבדק זה נעשה ע''י נהג מנוסה מאוד

אבל היה כתוב גם שהיא מצויידת במנוע V12 עם תיבת הילוכים ספורטיבית (חצי אוטומט) שמעבירה הילוכים ב 4 מאיות השניה אני חושב

אנתונים פה אמורים להיות אמיתיים איני יכול לאמת את הנתונים האלה אבל אני עובד על זה ואני מבטיח שאם אני ימצא הוכחה לכך אני יביא את הקישור מייד

בלי שטיות בלי משחקים פשוט לנהוג בה...

ב.מ.וו מכונת הנהיגה האולטימטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...