Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לרגל ההודעה ה 206 שלי

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 7901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אסכם את השנה + שעברה לי עם ה 206 שלי.

היה יופי, באמת !

זה בערך התמונה הראשונה שצילמתי אותה, ביום שהעברתי בעלות והבאתי אותה לחניון ברמת החייל, כלכך כיף להיסתכל על הרכב הזה.

1y.jpg

באותו יום קיבלתי דו"ח על זה שלא היה ברשותי מסמך של ביטוח חובה לאוטו .

לקח לי זמן ללמוד את האוטו, במנחת הראשון שומי לקח סיבוב והתלהב.

2y.jpg

היו גם המון ביקורים באשתאול , הנה אחד שתועד.

3y.jpg

וגם קצת בחריש

4y.jpg

נכון להיום (ונכון לכמות המזומנים שיש לי), אין שום רכב הנעה קידמית שהייתי רוצה לחיות איתו במקום ה 206 שלי, היא נותנת לי כלכך הרבה שזה פשוט מדהים.

אני יכול להתפלצן כאן שעה ולכתוב על ההיגוי שלה, על ההתנהגות שלה, על הכוח שלה, על היופי שלה, במקום זה אני פשוט אגיד לה תודה.

תודה שיש לי את האפשרות לנהוג בכזה רכב.

אני באמת באמת אוהב אותה.

(מרגש נכון ? :cry: )

5y.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב לרגל ההודעה ה206 וחגיגות השנה לבעלותך על ה GTI...

ללא ספק ה 206 רכב יפיפה. אני בטוח שגם זאב יסכים אתך :wink:

והכי חשוב שאתה נהנה מהרכב!

גיא, שנוהג בהנעה כפולה ונהנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקת אותה - ועוד אדומה...

רק תזהר מהמשטרה, הם מה-זה אוהבים מכוניות כמו שלך :evil: ובחיאת רבק, תשמור עליה, זה ממש כואב לראות כאלו בונבונים נקרעים...

אח.... יום יבוא ואסיים את הלימודים... יום יבוא ואסיים את הסטאז'... יום יבוא ואסיים את ההתמחות... יום יבוא ותהיה לי קליניקה פרטית... יום יבוא ויהיה לי כסף... ואז אני אקנה ביואיק לה-סייבר כי אני כבר אהיה בן 80... :loco:

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מזל טוב לשלומו על ההודעה ה-206, וסחטיין על המכונית פוזה. יום יבוא ותהיה לך מכונית ספורטיבית באמת :mm_wink: (האם הוא לא יתאפק ויענה, וככה יגיע להודעה

ה-207).

שיחקת אותה - ועוד אדומה...

רק תזהר מהמשטרה, הם מה-זה אוהבים מכוניות כמו שלך :evil: ובחיאת רבק, תשמור עליה, זה ממש כואב לראות כאלו בונבונים נקרעים...

דווקא המשטרה לא שמה על מכוניות מהסוג הזה, הן נראות בדיוק כמו

אחיותיהן הפשוטות.

אח.... יום יבוא ואסיים את הלימודים... יום יבוא ואסיים את הסטאז'... יום יבוא ואסיים את ההתמחות... יום יבוא ותהיה לי קליניקה פרטית... יום יבוא ויהיה לי כסף... ואז אני אקנה ביואיק לה-סייבר כי אני כבר אהיה בן 80... :loco:

:roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה כבר שנה ו 9 חודשים ו38000 ק"מ של הנאה. הרבה עבר על הרכב בשבוע האחרון, ביקרנו באילת בפסטיבל הג'אז. נסעתי בדרך ארוכה ועברתי בצאלים ומצפה רמון מומלץ מאוד אין משטרה וכבשים ריקים יחסית, תלונה יחידה שבכבישים שלא ממש חלקים לא נעים לנסוע מעבר ל 190.

בדרך חזרה כביש הערבה שתי ניידות בדרך בעחיה לדימונה מצומת הערבה כיף אדיר ומהירות שבין 130-150 בעליה הקצרה עד שנתקעים במהירות 0 אחרי משאית. האוטו לא מצליח להתקרר והטמפ' עלתה ל 105 עצרתי בצד והרכב התקרר תוך שתי דקות חזרה ל 90 מבלי לכבות מנוע או מזגן. מתי כבר ירחיבו את הכביש הזה !!

ביום ששי אחרי בילוי אצל חברים בפ"ת גיליתי שבפרדתי מה GTi שלי:mad: . זה כל כך הרגיז שבא לי לשבור משהו. כן עכשיו יש GTI לאיזו XS במקרה הטוב. לא לדאוג השלט הקטן לא מחובר למנוע והרכב נוסע נפלא אבל הלב כואב. העלות של 80 ש"ח לזוג סמלים לא חשובה אבל אין במלאי כרגע.

את האוטו שלי קיבלתי ביום הולדתי כך שזו חגיגה כפולה. נשאלת השאלה איך אתה מפנק את האוטו לכבוד יום ההולדת.

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשום עשיתי נסיעת התרשמות על ה- 206 XS. לא הייתה אפשרות לעשות על ה- GTI.

יחסית נהניתי לנהוג בה. ההיגוי שלה נחמד, זריזה, מאיצה מהר, מהנה בסיבובים.

אני מניחה שיש הבדלים גדולים מבחינת הכוח בינה לבין ה- GTI, אבל היו כמה דברים קטנים שלא קשורים לכוח שהפריעו לי בה.

*קשה להגיע לתנוחת נהיגה אופטימלית. למעשה, לא הרגשתי בנוח גם לאחר כיוונונים רבים.

*בהעברת ההילוכים יש מין הרגשה של חורים בין ההילוכים. ז"א, הרגשתי שצריך לדחוף יותר רחוק כדי להכניס להילוך אחר מבמכוניות אחרות. תחושה של העברה לא חלקה לחלוטין.

מה דעתכם בעלי ה- 206 (חן, זאב ושלומי)?

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד זוכר את היום שקניתי את שלי... אתה בדיוק קנית גם את שלך וקפצתי אליך להתרשמות הדדית... (אני עוד זוכר שאתה טענת ששלי יותר יפה :wink: )... זה היה לפני קצת יותר משנה (אני אעשה סיכום כשאני אגיע ל-306 הודעות :wink: )

בכל מקרה אני שמח שלמרות התקופות הקשות לא מכרת, כי אני יודע שאז היית קונה משהו יותר חלש ולא היית יכול להתגאות שאתה לוקח אותי בפתיחות (כי זה הרי מה שחשוב)

אני עוד זוכר כמה שומי התלהב ממנה, ואיך שהוא טען שהיא יותר טובה מהפרארי שלו... אני עוד זוכר מה קרה כשרצית להדגים לי את הכוח של האוטו מסביב לאיצטדיון וכמעט נכנסת בעמוד (או, נוסטלגיה...)

מזל טוב שלומו, מי יתן ותמצה אותה עד תום, לקראת מכונית אמיתית סוף סוף.

רוני, שלא אמר אפילו מילה על מיניואנים למיניהם (אופס, אמרתי עכשיו)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה במנחת - שימו לב מי יושב ליד ההגה שלה.

התמונה האחרונה בשרשור היא היפה ביותר (חדי העין יבינו מה עיקר ומה טפל).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...