Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת רכב באופן עצמאי

שימו לב! השרשור הזה בן 4083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קח בחשבון שפיסטולטים חשמליים הם לא אמינים במיוחד והתוצאה שלהם יכולה להיות לכאן או לכאן. אני באופן אישי מעדיף לעשות עם ספריי כשאין לי גישה לציוד רק בשביל לא לקחת את הסיכון שאכן יוכל לצאת נזק לרכב!

קנוורת', היסוד שלהם טוב לצביעת ברזלים ומתכות של מבנים וכדומה. לרכב צריך להשקיע קצת יותר מכיוון שבסופו של דבר, כל חוסר השקעה יגרום לכך שייראו את זה על הצבע הסופי של הרכב. אם לבעל הרכב חשוב שהצבע ייראה כמה שיותר כמו הצבע המקורי אז כדאי להשקיע עוד כמה שקלים בצבע יסוד לרכב ובצבע המקורי של הרכב, ולכה במקרה הצורך. אין ספק שהיסוד של יעקובי עושה את העבודה של להצמיד צבע למתכת, השאלה היא איך הצבע מתנהג עליו (האם הם תוקפים אחד את השני), ואיך הוא יושב עליו בסופו של דבר (אחידות הצבע, הימתחות הלכה וכדומה).

תמיר,

לא כדאי להמליץ לאנשים לעשות 3 שכבות צבע ו 4 שכבות לכה במידה ואתה לא יודע באיזה סוג צבע הם משתמשים. יש סוגי צבעים שמספיק רק 2 שכבות מכל דבר, יש סוגים שצריך גם 5-6. את ההמלצה לכמה שכבות צריך לשים כדאי לבקש מבעל המקצוע שמוכר את הצבע. גם אין צורך לעשות אחרי הצבע פוליש, שכן שכבת הלכה שעליו חדשה ולכן מראה ברק גבוה, ופוליש נועד להוריד שכבה ישנה של לכה כדי לחשוף שכבה חדשה שנמצאת מתחתיו. כן מומלץ לעשות ווקס כמה ימים לאחר התייבשות הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לצבוע חלק קטן יחסית (ספויילר קטן) אפשר לצבוע עם קומפרסור והתוצאה תצא טוב?

מהן העלויות המשוערות למיכל קטן של צבע ולקה לצביעות כאלה? מישהו מכיר?

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לצבוע חלק קטן יחסית (ספויילר קטן) אפשר לצבוע עם קומפרסור והתוצאה תצא טוב?

מהן העלויות המשוערות למיכל קטן של צבע ולקה לצביעות כאלה? מישהו מכיר?

תאמת אני בדיוק מתכנן בסופ"ש הקרוב לבצע צביעה לספולייר שלי שהצבע התחיל להתקלף.

אם אתה מאיזור המרכז ישנה חנות באיזור רחוב המסגר בתל אביב שקוראים לה טופ-קולור.

מכינים לך שם פחית ספריי או פחית צבע לפי קוד הצבע של הרכב שלך.

אחלה של צבע אחלה של אנשים.

בעבר(לפני שנתיים ככה או טיפה פחות) עלה לי שם פחית ספריי 70 ש"ח ואני חושב שגם הלקה אותו המחיר.

מחר אני ניגש לשם כדאי לקנות,אני אעדכן.

הלו הלו! חשבתי שמדברים עלי,איך התחת של יוסי התחיל לככב כאן?

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שנראה, עשית עם מיכילי ספריי נכון?

כן אבל בתמונות זה לא התוצאה הסופית סופית, - עשיתי לאחר מכן מקצה שיפורים,

אין לי מצלמה ואני כל פעם מבקש מהשכן וכבר לא נעים לי לבקש,

אז צילמתי חפיף, לאחר המקצה שיפורים לצבע הוא נראה טוב, לא ברמת צביעה של קורבט,

אך בהחלט ברמה שמניחה את דעתי בנתיים,

היסוד של יעקובי טוב, הצבע לא מתנגד אליו, והוא נצמד לצבע ולפח כמו שצריך!

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר,

לא כדאי להמליץ לאנשים לעשות 3 שכבות צבע ו 4 שכבות לכה במידה ואתה לא יודע באיזה סוג צבע הם משתמשים. יש סוגי צבעים שמספיק רק 2 שכבות מכל דבר, יש סוגים שצריך גם 5-6. את ההמלצה לכמה שכבות צריך לשים כדאי לבקש מבעל המקצוע שמוכר את הצבע. גם אין צורך לעשות אחרי הצבע פוליש, שכן שכבת הלכה שעליו חדשה ולכן מראה ברק גבוה, ופוליש נועד להוריד שכבה ישנה של לכה כדי לחשוף שכבה חדשה שנמצאת מתחתיו. כן מומלץ לעשות ווקס כמה ימים לאחר התייבשות הצבע.

אחרי שהלכה מתיבשת מתקבל מרקם של תפוז על הצבע שממש לא מחמיא לרכב.

על מנת לקבל גימור חלק המלצתי על שלייף סבון (נייר מים 2000) שמחייב אחריו פוליש גס.

המלצתי על 4 שכבות לכה כי המלצתי מראש על שלייף סבון שמוריד שכבה לא קטנה מהלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר שאתה טועה, אבל מה שאמרת גם לא תמיד נכון. יש חברות יותר איכותיות ויש פחות איכותיות כמו בכל דבר. בלכה של החברות היותר איכותיות מספיק 2-3 שכבות. בלכה של החברות הפחות איכותיות צריך יותר ולפעמים צריך גם שלייף סבון בדיוק כמו שאמרת. בגלל זה אמרתי שלא כדאי להמליץ על זה, כי זה תלוי באיכות החומר שבו משתמשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו פה כבר כמעט הכל, רק רציתי להביא לך עוד טיפ קטן. אם תוכל למצוא מקום סגור (מוסך או חדר כלשהו) שיהיה ככל הפחות אבק. תאמין לי אתה לא רוצה שידבק לך אבק על הצבע בזמן שאתה צובע, זה יראה פשוט מטונף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

צביעת רכב בתנאי בייתיים הוא עניין של איפוק סבלנות והמון השקעה.

הציוד שצריך:

-קומפרסור

-מלטשת

-מרסס מיכל עליון או תחתון

החומרים:

-נייר שיוף 320

- נייר דבק רגיל 2.5 אינץ

- עיתונים או נייר מיוחד (גם העטיפה של סופר פארם מתאים)

- נייר דבק עמיד לצבע

-

כל זה רק למסך ולעטוף את הרכב.

הצבעים

- פילר מיוחד גלון עולה 200 ש"ח

- צבע+ מקשה מאמין שיספיק לך גלון 1 400 ש"ח

-טינר

צבע שחור מט פחות בעייתי לצביעה .

יחסי דילול אמורים להיות מדוייקים

בקצב של שישי שבת שיוף

שישי שבת יסוד

שישי שבת צבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...