Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות והמלצות בקשר לתביעת הביטוח ותיקונים לאוטו.

אוהד_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או קיי. בהמשך לשרשור של "המזל הכי גרוע..." שלי, מסתבר שדווקא הפגיעה בגלגל היא המזל הרע באמת!

אבל קודם נתחיל בקשר למפתח- שאלה: אני לא מתכוון לרכוש מפ]תח אימובילייזר במעל אלפייה, אז חשבתי אולי אפשר לנתק פשוט את האימובילייזר המקורי, ולהשאיר רק את הקוד כמו שנדרש בביטוח (יש לי כעקרון 2- מקורי[המפתח] ועוד קוד עקב הביטוח), השאלה אליכם היא, כיצד הדבר לדעתכם ישפיע במכירת הרכב בעתיד (אם יהיה לי צרור מקורי, ועוד צרור שהוא רק עם שלט אזעקה ומפתח רגיל [בלי הכפתור]), והאם זה אפשרי מבחינת הביטוח?

בקשר לתאונה- כזכור נפגעתי בג'אנט הימני, הייתה נטייה לאוטו ימינה והדלת לא נסגרה כמו שצריך. היום הלכתי לבדיקה ומצאו- משולש עקום, גשר עקום וחופש במוט ההגה (דורש כנראה החלפה).

עכשיו אני רוצה לשאול בעלי נסיון עם תביעות: תראו אני נהג חדש שהביטוח כולל ומקיף ביחד כ6000 (שזה בדוק הכי זול שקיים לאוטו שלי), מחיר השתתפות אישית כ2000 ש"ח.

עכשיו מנסיון עם עלות חלקים דוגמת אלה (ואל תשכחו את תיקון הדלת- מה לדעתכם הסיבה לתופעה ועד כמה רציני זה יכול להיות?), האם עדיף לתבוע או לנסות לתקן במוסך שלי בלי תביעה?- יש לזכור שאם אני תובע ובאמת מקבל חלקים חדשים דנדשים זה חסכון של אלפים, כי רק משולש מקורי עולה ברנו לדעתי מעל 2000, אבל אולי אפשר לקמבן משו...

בכל מקרה השאלה הבאמת חשובה שרציתי להתייעץ איתכם- האם למישהו יש נסיון בקשר לעליה בעלות פוליסת הביטוח שנה הבאה עקב תביעה של תאונה בסדר גודל של כמה אלפים לנהג חדש, כמה אחוזים בערך?

תעזרו לי, אני בדילמה קשה מאד, ואת בדיקת העלות האמיתית אוכל לעשות רק עוד יותר משבוע כשאחזור מחו"ל (טס ביום ראשון למלגה :) ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי. בהמשך לשרשור של "המזל הכי גרוע..." שלי, מסתבר שדווקא הפגיעה בגלגל היא המזל הרע באמת!

אבל קודם נתחיל בקשר למפתח- שאלה: אני לא מתכוון לרכוש מפ]תח אימובילייזר במעל אלפייה, אז חשבתי אולי אפשר לנתק פשוט את האימובילייזר המקורי, ולהשאיר רק את הקוד כמו שנדרש בביטוח (יש לי כעקרון 2- מקורי[המפתח] ועוד קוד עקב הביטוח), השאלה אליכם היא, כיצד הדבר לדעתכם ישפיע במכירת הרכב בעתיד (אם יהיה לי צרור מקורי, ועוד צרור שהוא רק עם שלט אזעקה ומפתח רגיל [בלי הכפתור]), והאם זה אפשרי מבחינת הביטוח?

בקשר לתאונה- כזכור נפגעתי בג'אנט הימני, הייתה נטייה לאוטו ימינה והדלת לא נסגרה כמו שצריך. היום הלכתי לבדיקה ומצאו- משולש עקום, גשר עקום וחופש במוט ההגה (דורש כנראה החלפה).

עכשיו אני רוצה לשאול בעלי נסיון עם תביעות: תראו אני נהג חדש שהביטוח כולל ומקיף ביחד כ6000 (שזה בדוק הכי זול שקיים לאוטו שלי), מחיר השתתפות אישית כ2000 ש"ח.

עכשיו מנסיון עם עלות חלקים דוגמת אלה (ואל תשכחו את תיקון הדלת- מה לדעתכם הסיבה לתופעה ועד כמה רציני זה יכול להיות?), האם עדיף לתבוע או לנסות לתקן במוסך שלי בלי תביעה?- יש לזכור שאם אני תובע ובאמת מקבל חלקים חדשים דנדשים זה חסכון של אלפים, כי רק משולש מקורי עולה ברנו לדעתי מעל 2000, אבל אולי אפשר לקמבן משו...

בכל מקרה השאלה הבאמת חשובה שרציתי להתייעץ איתכם- האם למישהו יש נסיון בקשר לעליה בעלות פוליסת הביטוח שנה הבאה עקב תביעה של תאונה בסדר גודל של כמה אלפים לנהג חדש, כמה אחוזים בערך?

תעזרו לי, אני בדילמה קשה מאד, ואת בדיקת העלות האמיתית אוכל לעשות רק עוד יותר משבוע כשאחזור מחו"ל (טס ביום ראשון למלגה :) ).

אף אחד לא יוכל לעזור לך,

אני יכול להגיד לך שאצלי תוספת על זה שאין לי העדר תביעות תעלה "עד 10%, אולי פחות" (זה מה שאמרה לי הסוכנת).

אצלך זה יכול להיות יותר או אולי קצת פחות.

פשוט תרים טלפון לסוכן ביטוח ותשאל אותו, כל עוד אתה לא תובע - זה לא משנה, גם אם הם יודעים על התאונה אם אין תביעה הפוליסה לא משתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, יכול מאוד להיות שהתיקונים יעלו הרבה יותר מ-2000 שקל (ההשתתפות העצמית שלך)

ולכן, בכל מקרה, כדאי שתערב פה את הביטוח.

תהנה בחו"ל!.

אני לא בשיא הריכוז כרגע, אז בהחלט יכול להיות שפיספתי משהו בשאלה שלך.

בברכת שנה טובה!

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, יכול מאוד להיות שהתיקונים יעלו הרבה יותר מ-2000 שקל (ההשתתפות העצמית שלך)

ולכן, בכל מקרה, כדאי שתערב פה את הביטוח.

תהנה בחו"ל!.

אני לא בשיא הריכוז כרגע, אז בהחלט יכול להיות שפיספתי משהו בשאלה שלך.

בברכת שנה טובה!

סער

למה אתה מייעץ לבחור כשאתה לא בשיא הריכוז?

גם אם התיקון יעלה 3000 ש"ח לא בטוח שכדאי לו לערב את הביטוח, תוספת הפרמיה שלו ב3 שנים הקרובות תהיה גבוהה יותר מ1000 ש"ח.

צריך לברר כמה יעלה התיקון ותוך כדי לברר מה הנזק בביטוח ולעשות חשבון פשוט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה .. .איזה רכב מתוצרת רנו , הביטוח עולה לך כ 6000 ש"ח?!?!?!

מגאן קופה 2L.

אכן נשמע כאילו מישהו שוחט אותו...

אני משלם 7200 ש"ח לשנה על הA3... עם השתתפות עצמית מופחתת (720 ש"ח) והמון הטבות.

מצד שני - אני לא נהג צעיר ולא נהג חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שאלתי את הסוכן בקשר לעלייה בביטוח והוא אמר שאי אפשר לדעת, לכן רציתי ייעוץ מבעלי נסיון.

בכל מקרה הביטוח שלי הכי מקיף שיש וכולל הכל ומי שמוצא לי מקיף+חובה לאוטו שלי בזול יותר מ6000 מוזמן להגיד לי (ברצינות) ואפילו יקבל שכר טירחה אם ימצא לי משהו כזה אם אחליט לעזוב את הביטוח.

בכל מקרה אני די בטוח שלא תמצאו כי הנושא נבדק אצל כמה סוכנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שאלתי את הסוכן בקשר לעלייה בביטוח והוא אמר שאי אפשר לדעת, לכן רציתי ייעוץ מבעלי נסיון.

בכל מקרה הביטוח שלי הכי מקיף שיש וכולל הכל ומי שמוצא לי מקיף+חובה לאוטו שלי בזול יותר מ6000 מוזמן להגיד לי (ברצינות) ואפילו יקבל שכר טירחה אם ימצא לי משהו כזה אם אחליט לעזוב את הביטוח.

בכל מקרה אני די בטוח שלא תמצאו כי הנושא נבדק אצל כמה סוכנים...

תראה אני נהג צעיר!... לא חדש, אבל יש לי פריימיה של 7.5% לשנה תוספת על טוטאל לוסט שביצעתי ואני משלם ביטוח חובה + מקיף + שמשות + גרירה + חלופי! + אני לא יודע כל מה שאפשר . בסכום של 3700 ש"ח... עכשיו יש לי קליאו ספורט 2002 דור שני!

לכן נראה לי לא מציאות 2300 ש"ח יותר ממני ועוד אני עם פריימיה של טוטאל לוסט ואני יושב על רכב יותר חדש! ויותר חזק... משהו מאוד מוזר.

בכל אופן הסוכן ביטוח שלי הוא באשקלון אם אתה מעוניין שלך לי הודעה פרטית. אני יתן לך מספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...