Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

1. מעבר באדום. זה משהו קבוע בצומת הזאת, יש פה עוד סרטון כזה שהעלתי.

2. מאט, יוצר קשר עין ועדיין לוקח לי את זכות הקדימה. הייתי במוד רגוע אז לא צפרתי :roll:

3. תמרון קצת בעייתי של האופנוען. במציאת זה היה יותר קרוב.

4. ישר אחרי זה, הזקן במאזדה לא ראה אותי. היה מבהיל.

5. למה לאנשים קשה להבין שאם מתחילים פנייה בשמאל צריך לסיים אותה בשמאל?! עובד אלביט שמצדיק את הסטראוטיפ.

[video=youtube;VXk-URMYIm0]

Ford Fiesta 2001 --> 2011 VW Polo 1.4 manual

ובין היתר:

Škoda Superb 2015 1.8TSI DSG7 I 2016 Škoda Fabia 1.2TSI DSG7 Style

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר דרמטי, אבל:

פשוט נוהג בשוליים

לא לומד מטעויות (קצת קשה לראות אבל המראה שבורה וכמעט נופלת. עם המרווח שלו מהאוטובוס הוא כמעט מרסק אותה שוב)

פשוט תזמון מדהים. אני תמיד עובר נתיב כשנתקל בחארות שחושבים ששוליים הם חניה. והחרא הזה התפרץ לנתיב עשירית שניה אחרי שהתחלתי את המעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סרטון בה נקלטה תאונה אבל הסרטון בלילה ורואים רק סינוור של האור מספר, מישהו מכיר תוכנה או אפשרות לערוך או לעשות זום למספר הרכב הפוגע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נהדר. זה רוצח בפוטנציה וטוב שנעצר. מקווה שבית המשפט ימצא עמו את הדין.

2. המשטרה דיווחה שבאמצעות המסוק אכפה גם עבירות מהירות חריגה. איך? האם הנהגים הואשמו בעבירת מהירות או בסעיף נהיגה בקלות ראש לפי אמדן מהירות חריגה ממסוק?

מישהו יודע לשפוך אור?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר היחיד שעולה על הדעת שלי הוא שכבה לה המנוע ודוושת הבלם התקשתה ... אך כנראה שהמצב פה פשוט טעות של אייקיו דו ספרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הזוי לחלוטין.

עוצר מיד אחרי לבדוק מה קורה שם, הרכב מוטל לצד הדרך כולו כבר לא על הכביש, הנהגת פותחת חלון ובעירנות וצלילות לגמרי אומרת שהכל בסדר ושבעלה יבוא לקחת אותה, שואל אם אפשר לעזור, להתקשר למישהו, להביא לה מים אומרת שהכל בסדר ושואלת לאן אני נוסע כדי לטפוס איתי טרמפ, אני בעצמי די המום מסביר לה שאני לא מגיע לשום מקום שיעזור לה (מה שנכון) והיא אומרת טוב עזוב אז סע.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הזוי לחלוטין.

עוצר מיד אחרי לבדוק מה קורה שם, הרכב מוטל לצד הדרך כולו כבר לא על הכביש, הנהגת פותחת חלון ובעירנות וצלילות לגמרי אומרת שהכל בסדר ושבעלה יבוא לקחת אותה, שואל אם אפשר לעזור, להתקשר למישהו, להביא לה מים אומרת שהכל בסדר ושואלת לאן אני נוסע כדי לטפוס איתי טרמפ, אני בעצמי די המום מסביר לה שאני לא מגיע לשום מקום שיעזור לה (מה שנכון) והיא אומרת טוב עזוב אז סע.

הזוי לגמרי..

נוסעת בלי אורות צלולה לגמרי נראה שיש פה נסיון כלשהו לצומי מהבעל או נקמנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...