Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לא עצרנו להחליף פרטים ואין לי כוונה להשיג את הפרטים שלו ; הנזק לא שונה מכל נזק שהיה נגרם בחניה (בהערכה סופר גסה שלי) אז אני אפילו טורח. הפגוש בסדר, הרדאר בסדר (עיוניק) וזה כל מה שחשוב.

אני כן שומר את הסרטון אם החבוב איכשהו יחליט להאשים אותי (בספק רב) ולהפתיע אותי עם מכתב בעוד כמה חודשים מחברת הביטוח שלו.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גישה מאוד בריאה , יש פה אנשים שכבר היו רצים לפתוח שרשור בהתייעצות משפטית על לוחית רישוי חדשה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אפשר בלי נשיקה של ערב שבת. נעצר מאחורי החבוב ברמזור והוא מתחיל להתדרדר (מהאינטיליגנטים שחייבים להעביר לניוטרל ברמזור, ככל הנראה). התוצאה - מעיכה מאוד קלה של לוחית הרישוי שלי מוו הגרירה שלו, בקטנה יחסית.

https://youtu.be/TlyPhjGOQrQ

תפסתי מקרה דומה לא מזמן גם כן, העברתי לנהג את הסרטון והפרטים.

כיום אני עם מצלמת DOD LS475W, ה 460W הייתה אצלי 3 וחצי שנים, סוס עבודה אבל לאחרונה החלו בעיות קטנות בפוקוס.

לרכב היו 2 לוחיות רישוי שונות, אחת לנגרר ואחת לרכב עצמו.

היות ויש לי גם מצלמה אחורית, עזרתי לו עם כל הפרטים לכל מקרה, כיוון שלך תוכיח.

א וכן שוב פעם.. כמה מבאס אני בימני ;), פעם אחר פעם.

https://www.youtube.com/watch?v=nfPi3Q1i52s&feature=youtu.be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מרתיח ; תוהה אם זה בגלל עניין השילוב לניוטראל כי "זה בריא לגיר" (טמטום לכשעצמו, הימים האלה נגמרו) או בשילוב עם התעסקות בסלולרי או משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, בשביל זה יש בלמים (גם אם נכבה לו הרכב בשל זינוק כושל). זה פשוט עוד מקרה של חוסר תשומת לב/חולמנות ברמזור. ההתדרדרות של ה x5 ממש מיותרת, בהתחשב בכך שככל הנראה מותקן בו גיר ZF אוטומטי שישרוד גם אחרי הבעלים שלו וגם אחריי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו נווה זאב, אחר כך אותם אנשים מתלוננים שנותנים להם דו"חות כי הם "רק עמדו 5 דקות באדום לבן".

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube_share;4aq304miz7g]

לא הצלחתי להבין עדיין מה ניסה לעשות

וואו.. חריג.

ו -ASCO - זה לא קו הפרדה כפול, זה קו הפרדה המאפשר עקיפה למי שבצד המקווקו. לצערי ראיתי הרבה נהגים שמתייחסים אליו כאל קו מקווקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון הראשון קו ההפרדה היה רצוף וסומן כפול.

וגם אני לא הבנתי מה ניסה הרכב לעשות משמאל לאי תנועה. אולי פלשבק אנגלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...