Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

זה לא ממש בקלות, נלכד בין אוטו ובין המדרכה כמו מלחציים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם האחרון של ווספה?

תפיסת השנה בסרטון ללא תאונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעלה בדרך כלל, אבל זה השאיר אותי ללא מילים פשוט

https://streamable.com/cytg3

וואו. אם זה לא היה פורד פוקוס הייתי אומר שזה רכב גנוב שבורח משוטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.facebook.com/groups/1748140198797651/permalink/2486429508302046/

מצטער, אין לי לינק ישיר.

מדהים עד כמה מהר תאונה שיכלה להיות גם קטלנית מתרחשת, חוסר ערנות קל זה כל מה שנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ייצוג יפה של תופעת "אני צריך לצאת בדיוק כאאאאאאאאאאאן" ומה שקורה בגללה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם של חוסר תשומת לב לסביבה. נהגת היטריס לא שמרה היטב על הנתיב, ולא שמה לב לרכב האדום שסטה לכיוונה בצורה מספיר הדרגתית כדי שהיא תבחין בו ותאפשר לו להשתלב, גם אם התנהגותו טיפשית וחצופה.

יפה שהגברת יצאה שלמה מהיאריס, אני סקרן האם היה ילד מאחור ומה שלומו. היאריס עמדה בתאונה די יפה, חוץ מפתיחת הדלת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.facebook.com/groups/1748140198797651/permalink/2486429508302046/

מצטער, אין לי לינק ישיר.

מדהים עד כמה מהר תאונה שיכלה להיות גם קטלנית מתרחשת, חוסר ערנות קל זה כל מה שנדרש.

זה לא חוסר ערנות, זאת עבריינות תנועה פרופר. האוטו האדום ידע בדיוק מה הוא עשה - הוא שכח לצאת בזמן ביציאה ופשוט ניסה לזחול לתוך הנתיב על קו הפרדה רצוף. כנראה היה לו שטח מת במראה אז הוא פשוט נכנס במכונית הלבנה.

הדברים האלו קורים כל הזמן, חיתוכים כאלו קורים מידי יום על ידי נהגים בהמות שלא יכולים לעשות סיבוב קטן ולהאריך את הדרך בעוד עשר דקות ובמקום זה מסכנים את חייהם של אחרים. שלא נדבר על נבלות שטסים בנתיב השמאלי ואז ברגע אחרון חותכים. במקום לשם מצלמות מהירות, שישימו מצלמות בהפרדות האלו ולתת דוח שמן ויפה לכל מנוול שחוצה ככה את הנתיב. זה הרבה יותר חשוב ממצלמת מהירות בכביש 3 נתיבים בשתיים לפנות בוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר ערנות כי כן היה ניתן גם מצידה לשמור על מרחק גדול יותר וגם לבלום וכנראה גם למנוע את המקרה הזה.

כמובן שהרכב האדום אידיוט לא קטן אבל יש לה אשמה תורמת לסיטואציה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הנהגים עבריינים. נהגת היאריס סוטה גם היא לנתיב שמשמאלה (בשלבים מוקדמים של הסרטון). חוסר הערנות שלה תרם לתאונה לא מעט, גם אם עיקר האשם בנהג הרכב האדום. לא מדובר בחיתוך חד אלא הגלישה לנתיב, גם אם גלישה לא חוקית ומסוכנת ועובדתית הסכנה התממשה).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם של חוסר תשומת לב לסביבה. נהגת האיריס לא שמרה היטב על הנתיב, ולא שמה לב לרכב האדום שסטה לכיוונה בצורה מספ הדרגתית כדי שהיא תבחין בו ותאפשר לו להשתלב, גם אם התנהגותו טיפשית וחצופה.

יפה שהגברת יצאה שלמה מהיאריס, אני סקרן האם היה ילד מאחור ומה שלומו. היאריס עמדה בתאונה די יפה, חוץ מפתיחת הדלת.

ומצד שני, הרכב הלבן חולם.

הרכב האדום התחיל מעבר נתיב מספיק זמן בכדי להגיב לו. והלבן מתחיל בבלימה רגע לפני המפגש.

הסתכלתי שוב ולקחתי זמנים.

עד 00:20 הרכב האדום בנתיב שלו, ב-00:24 היאריס כבר באוויר.

מה גם שהפרשי המהירויות גבוהים יחסית, הרכב האדום סטה במהירות מאוד נמוכה (הרבה יותר נמוכה מהיאריס), ועוד בלם, בזמן הפגיעה המהירות של הרכב האדום הייתה כמעט אפסית.

אמנם איכות הסרטון לא מאפשרת לראות כמה זמן לפני הסטייה הרכב האדום התחיל לבלום, אבל לפי הסרטון זה לא מעט זמן לפני הסטייה, ככה שברגע הסטייה הוא הפך את עצמו כמעט למכשול נייח.

בבית משפט אם אין הפתעות מיוחדות אני יכול לנחש שהיא לא תקבל אשמה תורמת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...