Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הלם. יש מידע מה קרה לאחר מכן?

לא, אבל אני מניח שהקובץ המקורי איכותי יותר ואולי ניתן לזהות את מספר הרישוי. האם במקרה כזה אפשרי לתבוע את הביטוח של הנהג למרות שלא היה מגע בין הרכבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עולה שם כל יום בלילה עכשיו לעבודה וזה פשוט לא נורמלי מה שהולך בעלייה הזאת, אני כבר רגיל תכלס, אבל מידי פעם אני מופתע מחדש על השטויות שהנהגים עושים שם כדי להיות "הראשונים" בתור :-(

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

בדרך כלל כל יום שישי אני נוסע דרך שם, ולא פלא שבכל פעם יש שם ניידת (ותמיד יש שם נהגים שמעוכבים). הפעם לא היה אין לי מושג למה, אבל כנראה שצריך שם ניידת קבועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל בשעות הצהריים עד 20:00 ככה, כבר ב22:00 אין, אולי בשישי בלילה יש עוד מאוחר, כבר לא זוכר, אני רגיל גם שיש אז נוסע רגוע ולא מסתכל אפילו חח

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא צילום שלי, מאחת הקבוצות בוואטסאפ.

הבחור יצא מזה עם שברים ברגל ובצלעות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל אני סובלני כלפי מי שרואים שהוא לא סגור על באיזו יציאה הוא צריך לצאת, אבל זה היה מוגזם. גם חתכה מהשמאלי (למה לא לתכנן טיפה קדימה ולהיות מראש על הימני?), גם האטה עד ל-60 קמ"ש, גם התחרטה וחזרה לאמצעי (??)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו.. לא ראית את הניידת משטרה שעמדה בהמשך ורק בגלל זה הכלבה התחרטה וחזרה לאצמעי?

אם לא המשטרה אז היא היתה חותכת 3 נתיבים ועולה על אי תנועה בדרך.

זה רק אומר שאין סיבה להיות סובלני למי ש"לא" יודע מתי לעבור נתיב והם יודעים טוב מאד אבל פשוט

על הזין שלהם הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק מרפי, דווקא מתי שהוצאתי את המצלמה לצורך העברת סרטון, נסעתי נסיעה של 10 דקות ובנסיעה הזאת רכב עוד שנייה נכנס בי משמאל, חתך בפתאומיות שמאלה על קן הפרדה רציף בשביל לקחת את הפנייה, בשנייה האחרונה בלמתי.

אחרי כמה דקות אני בא לקחת ימינה בצומת מזהה הולך רגל יורד למעבר חצייה ( הוא כבר על הכביש מתקרב לחצי) ואוטובוס שמגיע משמאל שלי פשוט נוסע במהירות ולא עוצר להולך רגל, נהג האוטובוס 100% ראה את ההולך רגל כי אני עדיין לא יצאתי לנתיב שלו ולא חסמתי את שדה הראייה

וכל הזין שלא צילמתי את כל זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היילייטס מאתמול בת"א:

זמן קצר אחרי תאונה על דרך השלום. לא ברור לגמרי מה הלך שם.

[video=youtube;6d9mN-CSA1U]

נהג אוטובוס בבון נדחף באגרסיביות ותוך כדי כך עולה על אי-תנועה מצויר.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שופטים שיתנו פסק דין חריף ואין משטרה שתתן דוחות.

זה פשוט הזוי שהמצלמה צילמה 2 תאונות אחרת למשטרה היה כאב ראש להבין מה קרה.

ככה יש צילום ברור של מי אשם ולמי אשמה תורמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טוסון? מהמטומטמים שבמטומטמים. גרם לרכב אחד לאבד שליטה ואז לתאונה נוספת. כמה דביל ומטומטם אפשר להיות?

הוא המטומטם הראשי אבל ממש לא היחיד בסרטון.

-הרכב הכחול (פיאסטה?) אמנם לא מעורב בתאונה אך עוקף בצורה לא חוקית.

-הלאון הלבן עוקף בצורה לא חוקית, במהירות מופרזת בכביש רטוב.

-הטוסון הכוכב הראשי שגורם ללאון להתנגש בו ולאבד שליטה, ממשיך את העקיפה הלא חוקית שלו כאילו כלום לא קרה (למרות שהוא רואה מצוין את התאונה שגרם לה), כמעט מתנגש שוב בלאון ולבסוף סוטה הצידה ומתנגש חזיתית באוקטביה השחורה וגורם לה להתנגש במשאית.

-האוקטביה השחורה שכנראה ראה מרחוק את כל הסיטואציה הזאת מתפתחת מולו ובמקום לבלום ולעצור החליט לנסות להשתחל ברווח הקטן בין המשאית ללאון, לצערו הוא פגש שם את הכוכב הראשי שלנו-הטוסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...