Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אחד הביזארים,

ניידת של משטרת התנועה נמצאת בצד ימין שלי כשמולה 2 רכבים עוברים באור אדום והוא פשוט לא שם לב.

השוטר המשיך לנסוע..

אם היה לי שקל כל פעם שראיתי ניידת עומדת בצומת ומסביבה עושים עבירות תנועה (ולא תגיד ניידת פלילים או בילוש שזה פחות מעניין אותם, ניידות תנועה) והשוטר בניידת לא עושה כלום, הייתי איש עשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה לעזאזל צריך לקרות בשביל שבן אדם יצליח להפוך רכב באיילון בתשע בערב?

[video=youtube_share;G21pVzQuZRk]

וזה כבר סתם מעצבן:

[video=youtube_share;PRoacv1KRz0]

שלוש דקות אחרי נהג ב.מ.וו עשה לי את אותו תרגיל בדיוק, פשוט שם אלף ז*ן ולא טרח להסתכל בכניסה לכיכר, אבל את זה כבר לא היה לי כח להעלות כי זה כ"כ שגרתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה לעזאזל צריך לקרות בשביל שבן אדם יצליח להפוך רכב באיילון בתשע בערב?

זה נראה כמו סיאט קורדובה, אז אמ... לסובב את ההגה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את סימני השפשופים במנהרות הכרמל (כתוצאה מאהבת יתר של כמה נהגים למנהרות), הפסקתי לנסות להבין תרחישים מרשימים שכאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה כבר סתם מעצבן:

מעצבן זה כשנהג יוצא מכיכר מהנתיב הפנימי - חשב לעצמו הנהג ברכב האפור(קורולה?)... :-D

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כמו סיאט קורדובה, אז אמ... לסובב את ההגה.

מצחיק, בדיוק רציתי לרשום את הדבר ההפוך ולשאול איך לעזאזל הוא הצליח..

לפי הפרונט המרוסק הוא כנראה נכנס די חזק במשהו לפני/במהלך ההתהפכות.

יאללה, סוף סוף יש רכב לחלקים, צריך רק למצוא את הפירוקיה שאליה יגיע :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתיחת דלת בכביש בינעירוני - עצרת בתחנה לפחות תתרחק מהכביש:

[video=youtube_share;yySyyDNhMMY]

ֿ

אתנחתא קומית: סוס ממתין לאור הירוק:

[video=youtube_share;knRseV37c6Q]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה כבר סתם מעצבן:

שלוש דקות אחרי נהג ב.מ.וו עשה לי את אותו תרגיל בדיוק, פשוט שם אלף ז*ן ולא טרח להסתכל בכניסה לכיכר, אבל את זה כבר לא היה לי כח להעלות כי זה כ"כ שגרתי...

בתור מישהו שראה (והעלתי זה היה בסוף יולי 2017) מישהו מתהפך כך בכביש 4, הבחור עלה על החומה שבשוליים כי נרדם, אולי קרה כאן מצב דומה...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה תקן את הכותרת. אלה שני נהגי מוניות.

וגם נהג המיקרה נראה די מנותק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.facebook.com/elic25/videos/vb.735987659/10155534766842660/?type=3

לפני שנתיים העלתי את הסרטון הזה,

של מורה נהיגה שצופר ועושה בעיות בכביש.

ראו איזה פלא - עברו שנתיים ועדיין, אפילו באותו מקום בדיוק, הוא עדיין עושה בעיות בכביש.

[video=facebook_share;10156940004577660]https://www.facebook.com/elic25/videos/10156940004577660

בהתחלה לא הבנתי מה נהג הפיקנטו עושה, ואז הבנתי ש.....

[video=facebook_share;10156940017727660]https://www.facebook.com/elic25/videos/10156940017727660/

ו'תאונה' בין רוכב אופניים לפגוש... כמובן שהרוכב ברח כל עוד נפשו בו, ונהג הרכב לא הבין מה היה הבום ששמע.. ניסיתי להסב את תשומת ליבו אבל הוא היה זקן ומעופף.

[video=facebook_share;10156940044652660]https://www.facebook.com/elic25/videos/10156940044652660/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...