Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

התנהגות לא ברורה ברמזור - הייתי אומר תכנון לא מובן של מסלולים/רמזור, למה אותו מסלול משמש גם לפרסה וגם לישר אבל האות הירוק לא מתואם ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ המסלול השמאלי למכוניות משמש לפרסה בלבד.

המסלול האדום הוא מסלול תחב״צ (מטרונית) בכיוון ישר בלבד.

היות ונתיב המטרונית נמצא באמצע, אז בכל הצמתים נתיב הפניה שמאלה או פרסה נמצאת מימינו.

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התבלבל מהסימונים על הכביש,היה יכול לקחת את הנתיב הימני במקום השמאלי ולהמשיך ישר.

בכל מקרה לדעתי התכנון שם מאוד לא ברור,בטח למישהו שמגיע לאזור פעם ראשונה.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון ברור, הנת"מ מסומן היטב והצבע חודש לאחרונה. העוקף פשוט מנותק מסביבו. אולי הבעיה היא שעד הקמת המטרונית הנהג הישראלי התרגל לנת"מ מימין, ומתקשה להבין מה שטריויאלי לכל נהג אירופי: שנת"מ בנוי לפי הצרכים, ושיש להתיחס לסימון כמחייב. הזלזול כבר עלה בחיי אופנוענים שהתעקשו להשתמש בנתיב לא להם .

לגבי סביוני דניה - צומת מסוכן. גרתי בסמוך 17 שנה ואני יכול לספר עליו עלילות אלף לילה חלילה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ACC ובלימה אוטונומית זה דיי ביחד כי שניהם משתמשים באותם הרכיבים של הראדר והמצלמה, אני דיי בטוח.

אם לרכב יש ACC אז יש גם בלימה אוטונומית, אבל הפוך לא בהכרח.

לפי הסרטון זה בהחלט יכולה להיות הבלימה האוטונומית

לכל הטסלות החדשות יש את רכיבי הבטיחות של Autopilot: בלימה אוטונומית, התראת סטייה מנתיב, התראת שטחים מתים וכו׳. רכיבי הנוחות של Autopilot כמו ACC, היגוי אוטומטי, חניה אוטומטית וכו׳ הם בתוספת מחיר של $5000. החומרה כסר נמצאת, צריך רק לאפשר את היכולות האלו בתוכנה. כיוון שבסרטון אין קול ואין תמונה של המסך אי אפשר לדעת אם הבלימה נעשת ע״י הרכב או הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר שגרתי בכבישי השומרון.

שימו לב לעקיפה השניה של ה-d-max, איך שהוא דוחף את המונית.

המשכתי לנסוע אחריהם במשך עוד כמה דקות, לא טרחו לעצור אפילו אח״כ...

[video=youtube;m3nKr-kGSOU]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימון לקראת טיול לרומניה.

הבחור צריך תרגול חוזר.

דרך אגב - אין להם מה לעצור. הטנדר ישראלי, המונית פלסטינית, אף אחד לא יצליח לקבל פיצויים מהאחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה נגד כוון התנועה. במרחק 120 מטר משם, יש אפשרות לבצע פרסה בצורה חוקית. העבריין נוהג ברכב מ.ר. 45-061-78

שומעים איך הסיטואציה גרמה לי להתגלגל מצחוק.

ואיך אפשר בלי פינת "האור האדום". העבריין נוהג ברכב מ.ר. 185-43-701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube_share;zJOqZWUwFmA]

כמה עבירות מבצע הריינג' רובר שלפניי?

לדעתי שלוש:

- נכנס לצומת בצהוב

- פונה שמאלה (למעשה מבצע פרסה) במקום בו אין פנייה שמאלה

- לא מאותת

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...