Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

זה גם מזכיר לי את צומת המושבה

https://maps.google.co.il/?ll=32.667414,35.108356&spn=0.0166,0.033023&t=h&z=16&layer=c&cbll=32.667292,35.108331&panoid=03ARvAAsDZyr7y3YalIT1A&cbp=12,168.54,,0,12.98

שבדיוק כמו המיקום של המאזדה 3 כסופה נמצאת, נהגים פשוט לא נצמדים למסלול השמאלי כאשר הם נמצאים במסלול השמאלי לפני הכניסה לצומת ופשוט נוצר מצב שנדחפים לך לנתיב.

כול בוקר אני עובר שם, כול בוקר מחדש אני לא יודע אם אני אמשיך בנתיב שבו שנכנסתי לצומת או שהולכים להעיף אותי מהנתיב שלי.

גם בפניה עצמה של התישבי לכיוון יוקנעם מ722 היא אסון מבחינת נתיבים.

תכלס אני לא מתרגש מדברים כאלה יותר, פשוט צריך "להתאמץ" יותר בשביל לנהוג ולא להתעצבן.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לזהות אותי בקלות כי אני האופנוען היחיד בחיפה שרוכב עם קסדה + מעיל + כפפות + מגיני ברכיים + מצלמת אקסטרים בקיץ הנוראי הזה. 8)

ואני הקטנוען היחיד בחיפה\קריות שרוכב באותה צורה :-P (חוץ ממגני ברכיים ומצלמה,חושב להוסיף מגני קרסול)

חפשו קטנוע שחור ורוכב עם קסדה לבנה עם פטריות (זה מה שהיה במידה שלי וחברה נורמאלית :oops:).

ביום שאני אתקין מצלמה על הקסדה האתר יקרוס מרוב סירטונים.

הדרך שלי קבוע, עוקף קריות(רכבים או טסים ומזגזגים או נוסעים על 70 בשמאלי) דרך נווה שאנן (איתותים ושמירה על נטיב הם בגדר המלצה בלבד מסתבר,כמו גם שמירת מרחק או מתן זכות-קדימה,תקף בעיקר לאוטובוסים)למרכז חורב ולפעמים יש לי העונג המפוקפק לסוע ממרכז חורב למרכז הכרמל.

מה שאייל צילם לא קרוב למה שהולך שם בלילה,נהגי הכרמל לא יודעים כנראה שיש כזה דבר "ידית איתות" כי הם בטוח שלא משתמשים בה, רמזור אדום? זה אומר משהו? :? אני צריך לעצור לשעה כדי לשבת בבית קפה ואין חניה פנויה 2 ס"מ מהמקום? טוב, נשאיר את האוטו באמצע הכביש, בשביל זה יש איתות מצוקה :snipersmi

ולא, המצב בקריות לא טוב יותר :cry: למרות שאצלנו עוברים קצת פחות באדומים

נ.ב

איך מתקינים מזגן בקטנוע? חם לי !!! :onfire:

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופמן - אולי תספר משהו על מה שקורה בצד השני של חורב, אנשים שמגיעים ממרכז הכרמל וחוצים על קו לבן כדי לעקוף את הפקק בפניה לפיק"א?

הממשק החדש של Google Maps זוועתי - זאת אומרת - מקבלים תמונות יותר גדולות ב-Street View, אבל אני לא מצליח להסתדר עם הממשק.

E-man - דווקא על 22 אנשים מתנהגים יחסית סביר, חוץ מהמתנחלים בנתיב האמצעי באזור המחלפים של קריית אתא. לעומת זאת בעוקף נו"ש יש בעיה קשה של זוחלים בשמאלי. לגבי איזור אחוזה בלילה - הנהגים בתנועה הם הבעיה הקטנה - הבעיה היותר גדולה הם העוצרים באדום לבן שחוסמים את הנתיב הימני באיזור המסעדות בדיוק מאחורי הפניה מחורב למוריה וליד הקיוסק בעליה מככר קרית ספר לכיוון המרכז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, אתה רוצה על הבוקר לעצבן אותי ? האמת שלפיק"א אני פחות נוסע משם (אני בא מהכיוון השני) אבל למרכז הכרמל אני נוסע די הרבה, אני לא מבין מה עובר לאנשים בראש שהם מחנים באמצע הכביש (דרך אגב, גם בתל אביב זה קורה) גם בצמוד לBBB וגם ליד הקיוסק, ואיך זה שהמשטרה\הערייה עוד לא עושת משהו בנדון. :evil:

eyals05 אני חושב שראיתי אותך אתמול, 1:30 (בלילה) בערך ברחוב אינשטיין, יכול להיות ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

E-man - דווקא על 22 אנשים מתנהגים יחסית סביר, חוץ מהמתנחלים בנתיב האמצעי באזור המחלפים של קריית אתא. לעומת

מהמושב של 125 סמ"ק הכל נראה אחרת :wink:

בסה"כ המצב ברוב הכביש באמת לא כזה נורא, אבל בערב (לא רק,אבל בעיקר) אני ניתקל במצבים שמסכנים אותי מאוד.

תודות לנפח הצנום שלי + העובדה שהקטנוע לא חזק או מהיר במיוחד (מהירות סגירה היא 110 כאשר רוב הזמן אני על 100-90) אני חייב להיות בימני תמיד (כאילו לא תמיד,אפילו אני יוצא שם לעקיפות,אבל אני מייד חוזר לימין).

כך שבכל מחלף אני "נהנה" מחווית ההשתלבות של רכבים אחרים,כבר מזמן הבנו שמראות ואיתותים הם אופציה מיותרת ברוב הרכבים בארץ שהרי הנהג הממוצא כבר מזמן לא משתמש בהם, נוצר מצב קבוע שמשתלבים עליי :?, עכשיו אם היה לי רכב או לפחות עוד כמה סמ"קים הייתי יכול לפתוח מצערת ולעקוף (או אם הייתי שמוק שלא אכפת לו לחסום את הנתיב המרכזי\שמאלי) אז המצב לא היה כזה נורא, במצב הנתון זה או שאני בולם (קטנוע,אז גם הברקסים חרא) או מנסה להאיץ (לא עובד בד"כ) או מה שקורה ברוב המקרים שאני מזהה מראש את המפגר התורן ועובר נתיב (שונא את זה ונדיר שהאמצעי פנוי), אני בכלל לא מדבר על הערסים שמשתמשים בנתיב השתלבות כנתיב עקיפה :x

זאת בעוקף נו"ש יש בעיה קשה של זוחלים בשמאלי.
עוקף נו"ש? אתה מתכוון לדורי?

מצחיק אותי תמיד שבדורי ובפיק"א תוך כדי עלייה אני עוקף מימין רכבים שנוסעים בשמאלי ושלא תחשבו שהם פונים שמאלה בשלב מסויים,הרוב משתלבים בסוף העלייה לפניה ימינה (ללא איתות כמובן)

לגבי איזור אחוזה בלילה - הנהגים בתנועה הם הבעיה הקטנה - הבעיה היותר גדולה הם העוצרים באדום לבן שחוסמים את הנתיב הימני באיזור המסעדות בדיוק מאחורי הפניה מחורב למוריה וליד הקיוסק בעליה מככר קרית ספר לכיוון המרכז.
אני כבר מזמן אמרתי שאין נתיב ימני בכל ציר מוריה\חורב, יש חניה,נתיב חניה ונתיב נסיעה

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, ואיך זה שהמשטרה\הערייה עוד לא עושת משהו בנדון. :evil:

יפה כתבת. שגיאה פרוידיאנית.

מהמושב של 125 סמ"ק הכל נראה אחרת :wink:

בסה"כ המצב ברוב הכביש באמת לא כזה נורא, אבל בערב (לא רק,אבל בעיקר) אני ניתקל במצבים שמסכנים אותי מאוד.

אני נוסע בעקר צפונה בשעות הבוקר המוקדמות וחוזר בשעות הצהריים. נסיעות בודדות ערב, כך שאיני יכול לחוות דעה על שעות אלה.

תודות לנפח הצנום שלי + העובדה שהקטנוע לא חזק או מהיר במיוחד (מהירות סגירה היא 110 כאשר רוב הזמן אני על 100-90) אני חייב להיות בימני תמיד (כאילו לא תמיד,אפילו אני יוצא שם לעקיפות,אבל אני מייד חוזר לימין).

האמת היא שכנהג מכונית קטנועים מפחידים אותי מאוד על 22, לאור נפח ומהירות התנועה סביבם. משתדל מאוד לשמור מרחק גדול מהם.

כך שבכל מחלף אני "נהנה" מחווית ההשתלבות של רכבים אחרים,כבר מזמן הבנו שמראות ואיתותים הם אופציה מיותרת ברוב הרכבים בארץ שהרי הנהג הממוצא כבר מזמן לא משתמש בהם, נוצר מצב קבוע שמשתלבים עליי :?, עכשיו אם היה לי רכב או לפחות עוד כמה סמ"קים הייתי יכול לפתוח מצערת ולעקוף (או אם הייתי שמוק שלא אכפת לו לחסום את הנתיב המרכזי\שמאלי) אז המצב לא היה כזה נורא, במצב הנתון זה או שאני בולם (קטנוע,אז גם הברקסים חרא) או מנסה להאיץ (לא עובד בד"כ) או מה שקורה ברוב המקרים שאני מזהה מראש את המפגר התורן ועובר נתיב (שונא את זה ונדיר שהאמצעי פנוי), אני בכלל לא מדבר על הערסים שמשתמשים בנתיב השתלבות כנתיב עקיפה :x

אין לי מה להוסיף. אל תחשוב שכנהג מכונית מצבי שונה, חוץ ממה שאני קצת יותר מוגן. והחוצפה הגדולה ביותר היא בנתיב ההשתלבות משמאל המגיע מ-75 לכיוון מחלף פז שפשוט מורידים אותך מהכביש. הבעיה קיימת גם עם נהגים המגיעים לאורך 22 ומשתמשים בנתיב ההשתלבות כבנתיב שלישי.

עוקף נו"ש? אתה מתכוון לדורי?

מצחיק אותי תמיד שבדורי ובפיק"א תוך כדי עלייה אני עוקף מימין רכבים שנוסעים בשמאלי ושלא תחשבו שהם פונים שמאלה בשלב מסויים,הרוב משתלבים בסוף העלייה לפניה ימינה (ללא איתות כמובן)

בדיוך לכך כיוונתי.

אני כבר מזמן אמרתי שאין נתיב ימני בכל ציר מוריה\חורב, יש חניה,נתיב חניה ונתיב נסיעה

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עם המשפחה לחופש.

אלו צילומים בנסיעה צפונה ואח"כ דרומה.

אחרי הרבה מאוד סינונים, להלן ה"כוכבים" המעצבנים ועד הפצצות המתקתקות:

http://www.youtube.com/watch?v=ElPtnVJ5bko דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון מאתמול, עם סוף טוב :-D

HwwT7FPMI8E דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

וגם השיר בדיוק מתאים לפי דעתי.

ד"א זה חייל שנעצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עם המשפחה לחופש.

אלו צילומים בנסיעה צפונה ואח"כ דרומה.

אחרי הרבה מאוד סינונים, להלן ה"כוכבים" המעצבנים ועד הפצצות המתקתקות:

http://www.youtube.com/watch?v=ElPtnVJ5bko דרך יוטיוב

כל הכבוד על הנהיגה הסבלנית שלך. בעיקר בכביש החוף אזור התעשייה פולג. אלו כוכבים נפוצים מאוד שם.

נראה כמו נהג בוס (עם הבוס) אשר החליטו יחדיו שהם חשובים יותר משאר הנוסעים על הכביש.

כשהייתי ב' רקוד, אתה לא יודע מצליח לדמיין כמה עבירות תנועה נדרשתי לעשות, כי המפקד איחר לישיבות. לא תמיד החייל אשם, ולא תמיד הוא יכול לסרב פקודה. המפקד יכול למרר לו את החיים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הנהיגה הסבלנית שלך. בעיקר בכביש החוף אזור התעשייה פולג. אלו כוכבים נפוצים מאוד שם.

אם זה היה תלוי בי, הייתי מרכיב טילי Sidewinder מכל צד ויורה.

אבל מה אני יכול לעשות?

עוד עלולים להאשים אותי בהגזמה. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה חם מהתנור.

אין דין ואין דיין לנהגי המשאיות האלה - בלי בושה ולאור יום.

http://www.youtube.com/watch?v=SmBVtQ7243w&feature=player_detailpage דרך יוטיוב

דרך אגב מישהו יודע איך להעלות סרטון בלי שהאיכות תרד כל כך?

האיזו תוכנה אתם משתמשין לחיתוך הוידאו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...